Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Chcete si vyzkoušet World of Tanks Generals ještě předtím, než bude hra vydána pro veřejnost? Díky GameParku můžete! Máme pro prvních 200 z Vás přístup do uzavřené bety, tak neváhejte!

World of Tanks Generals je bezplatná tahová sběratelská karetní hra věnovaná válčení z období 2. světové války. S velkým počtem dostupných karet se každá bitva změní v kombinaci náhlých úderů, masivních náporů a mazaných taktických triků ve vysoce dynamickém online boji 1-na-1.

 

 

S ohledem na svůj unikátní herní styl si sestavte balíček z více než 200 jedinečných karet a rozdrťte své nepřátele. Karty jsou rozděleny mezi tři frakce (USA, Německo a SSSR) a patří mezi ně velitelství, tanky, dělostřelectvo, příkazy a čety, a také bonusové karty, které zajišťují palebnou sílu či obranu navíc a přidávají tak do strategie hraní další rozměr. World of Tanks Generals bude obsahovat podobný systém výzkumu k odemykání nových technologií a karet s jednotkami, což zajistí snadno pochopitelný systém pro hráče všech úrovní dovedností.

 

 

Společně s PvP bitvami World of Tanks Generals nabízí sérii cvičných bitev proti UI protivníkům. PvE režim vám dává příležitost zvládnout základy hry, jakými jsou pohyb jednotek, útok/protiútok, příkazy, lízání karet a mechaniku čet. Během uzavřeného betatestu bude hra dostupná pomocí internetových prohlížečů. V budoucnosti bude hra dostupná také pro chytré telefony a tablety se systémem iOS a Android.

 

 

GamePark pro Vás má parádní možnost, jak si hru vyzkoušet ještě předím, než bude vydána pro veřejnost. Máme pro Vás 200 klíčů, které Vám umožní zahrát si v aktuálně probíhajícím uzavřeném betatestu. Neváhejte, stačí zadat svůj email!

 

Váš email:  

Další články z této sekce...

ANKETA

Vyzkoušíte World of Tanks Generals?

Ne

Celkem: 191 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist