Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Hned dvě AAA hry loňského roku se dnes dočkaly nového obsahu. Pro Assassin's Creed Origins vyšlo DLC The Curse of the Pharaohs a pro Wolfenstein II: The New Colossus zase třetí kapitola rozšíření The Freedom Chronicles s podtitulem The Deeds of Captain Wilkins.

 

The Curse of the Pharaohs představuje již druhé příběhové rozšíření základní hry (první DLC The Hidden Ones vyšlo už v lednu). Do hry přináší především mytologické prvky - nejen že se v něm utkáme s různorodými příšerami staroegyptských bájí (obří štíři nemohou chybět), ale dokonce dojde i k boji s nemrtvými faraony. Podíváme se do Théb, kde záhadný artefakt probudil dávno mrtvé faraony, kteří se následně rozhodli udělat z ulic města jedna velká jatka. Kromě toho navštívíme Údolí králů, Asuán či říši mrtvých. Spolu s novými nepřáteli posílají vývojáři z Ubisoftu Bayekovi i nové schopnosti a zvýšení maximální úrovně postavy. DLC je na prodej za necelých 20 €.

 

The Deeds of Captain Wilkins je třetí a poslední kapitolou série příběhových rozšíření pro Wolfensteina II (něco o předchozích DLC najdete zde a zde). Jako obvykle si nezahrajeme za B. J. Blaskowitze, nýbrž za kapitána někdejší americké armády Geralda Wilkinse. Ten se vydá na Aljašku, aby zneškodnil tu nejmocnější zbraň, jakou nacisté kdy vytvořili - sluneční dělo. Stojí mu v tom sice armáda nacistů, robotů a těžce opevněná supertajná základna, ale to není nic, s čím bychom si už neuměli poradit. Předchozí dvě DLC se vývojářům z Machine Games příliš nepovedla a hráči si především stěžovali na velmi krátkou herní dobu a nedostatek nových prvků. DLC stojí necelých 10 €.

 

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist