Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Tak a je to tady, známe vítěze! Do soutěže bylo přijato celkem 5908 platných emailů, z toho 5271 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

  • Výkonná grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 v rámci akce Never Settle Reloaded (+Level Up): obě výše uvedené odpovědi jsou správně
  • Jednou z nejnovějších základních desek, postavených na čipové sadě Intel Z87 pro procesory Intel Core 4. generace, je ASUS MAXIMUS VI HERO. Tuto desku charakterizují následující vlastnosti: součást herní série produktů nejvyšší kvality - ROG (Republic Of Gamers); formát ATX; zvuková technologie SupremeFX (srovnatelné s dedikovanými zvukovými kartami, odstup signál-šum 115 dB), grafické rozhraní Sonic Radar pro zobrazení pozice a směru zdrojů zvuku ve hrách
  • Pro špičková komfortní sluchátka ASUS Echelon s maskovacím vzorem jsou charakteristické tyto vlastnosti: Všechny tři výše uvedené odpovědi jsou správné


Seznam výherců:


1. místo: cz.michelinka@gmail.com

2. místo: mara.gti@seznam.cz

3. místo: riskosniper@seznam.cz


Gratulujeme k výhře skvělých cen od společností ASUS a AMD, všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích! 

 


 

Máte chuť si zkusit štěstí a zasoutěžit si? Co takhle novou špičkovou grafickou kartu ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 a k tomu navíc poukazy na hry Crysis 3, Bioshock Infinite, Farcry3 : Blood Dragon a Tomb Raider? Pojďte do toho, nic za to nedáte a máte šanci získat tuhle špičkovou grafiku, a to se jen tak neodmítá, no ne? :)

 

Samozřejmě myslíme i na stříbrnou a bronzovou pozici a tak vedle grafiky pro Vás máme, díky společnostem AMD a ASUS, nachystanou i nejnovější profi herní desku ASUS Republic of Gamers MAXIMUS VI HERO a špičková herní sluchátka ASUS Echelon!

 

Pojďme si ceny představit podrobněji:

1. místo: ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2

Grafická karta s čipem AMD Radeon HD7950 s 28nm architekturou a nejnižšími provozními teplotami!

  • Systém chlazení DirectCU od společnosti ASUS využívá měděné teplovodivé trubice a o 20 % větší plochu pro účinný odvod tepla. DirectCU II je v režimu nečinnosti i při plné zátěži o 14 dB tišší než referenční karty. Je tomu tak díky dvěma 100mm odhlučněným ventilátorům, které z této karty dělají výkonnou grafickou kartu s nízkou hlučností.
  • Systém napájení využívá úspěšnou technologii DIGI+ VRM s napěťovými regulátory ke snížení napěťového rušení o 30 % a zlepšení energetické účinnosti o 15 %, zvětšení rozsahu modulace napětí a zlepšení celkové stability a životnosti až na úroveň 2,5× převyšující referenční karty.
  • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy a ladění frekvencí, napětí a rychlosti ventilátorů.

 

Další informace o grafické kartě i herních bonusech najdete zde.

 

2. místo: ASUS MAXIMUS VI HERO

Základní deska Republic of Gamers edice pro náruživé hráče, přináší neuvěřitelný výkon s prémiovými komponenty Extreme Engine Digi+ III, podporu SLI/CrossFireX, exkluzivní zvuk SupremeFX!

 

Základní deska ASUS MAXIMUS VI HERO s čipovou sadou Intel Z87 nabízí patici Socket 1150 s podporou procesorů Intel Core i7, Core i5, Core i3, Pentium a Celeron 4. generace. Deska nabízí 4 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 32 GB s podporou frekvencí až 2800 MHz při přetaktování a 1600/ 1333 MHz. Samozřejmostí je integrace zvukové karty a gigabitové síťové karty. Z rozhraní deska nabízí až 8 USB 2.0 portů (4x zadní panel), až 6 USB 3.0 (4x zadní panel), HDMI a PS/2. Pro grafické a rozšiřující karty nabídne 2x PCI-E 3.0/2.0 x16, 1x PCI-E 2.0 x16 a 3x PCI-E 2.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 8 SATA 6Gb/s s podporou RAID 0, 1, 5, 10. Deska je formátu ATX s rozměry 30,5 x 24,4 cm.

 

 

Další informace o nejnovějších zákládních deskách ASUS s čipovou sadou Intel Z87 najdete zde.

 

3. místo: ASUS Echelon

Skvělý zvuk, stylový herní design s maskovacím vzorem a vysoký komfort!

 

  • Dokonale věrný herní zvuk díky velkým 50mm neodymiovým měničům
  • 30dB izolace hluku umožňuje maximální soustředění na hru
  • Velké polstrované 100mm náušníky, které vás nebudou tlačit ani při dlouhotrvající herní akci

 

Další informace najdete zde.

 

Podmínky soutěže:

To jsou ceny, o které hrajeme! Pro zařazení do slosování musíte správně odpovědět na níže uvedené otázky a vyplnit svůj email. Soutěž trvá do 23. 6. 2013 včetně. Správné odpovědi najdete na odkazech uvedených výše. Držíme palce a přejeme hodně štěstí!

 

Soutěžní otázky:


Výkonná grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 v rámci akce Never Settle Reloaded (+Level Up):

 
 
 
 

Jednou z nejnovějších základních desek, postavených na čipové sadě Intel Z87 pro procesory Intel Core 4. generace, je ASUS MAXIMUS VI HERO. Tuto desku charakterizují následující vlastnosti:

 
 
 
 

Pro špičková komfortní sluchátka ASUS Echelon s maskovacím vzorem jsou charakteristické tyto vlastnosti:

 
 
 
 

Váš email:  

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist