Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Válečná survival hra This War of Mine od vývojářů z 11 bit studios nám hrůzy války ukázala už v roce 2014. Tehdy přesvědčivě dokázala, že hutná atmosféra strachu a zoufalství jde vytvořit i ve 2D hře se zcela jednoduchou grafikou. V ruinách města zasaženého válkou jsme se starali o svou skupinku přeživších, kteří potřebovali teplo, jídlo, léky a bezpečí. Na výpravách po okolí jsme mohli hledat zásoby, ale i okrádat slabší, to už záleželo na naší nátuře. 

 

V každém případě šlo o velmi povedenou hru. Další rozšíření tak můžeme jedině vítat. Balíček rozšíření This War of Mine: Stories do hry postupně přinese tři nová DLC a první z nich vyšlo právě dnes. Rozšíření Father's Promise je vytvořeno na základě jednoho z děl polského spisovatele Łukasza Orbitowského. DLC sleduje osudy otce, který se snaží uchránit svou dceru před hrůzami války. Zároveň se pokouší dostat se ven z obleženého města, které zmítá občanská válka. DLC do hry přineslo 4 zcela nové lokace, 5 upravených původních lokací a nové herní mechaniky, například dialogy.

 

Rozšíření i základní hra je dostupné pro Windows, Mac a Linux. Pokud This War of Mine nevlastníte, ale hra vás zaujala, máte ideální příležitost. Na Steamu ji totiž dočasně zakoupíte s 80% slevou za necelá 4 eura.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist