Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu pro všechny předplatitele služby PlayStation Plus. Dobrou zprávou je, že hlavní březnovou hrou bude výborné akční RPG Bloodborne. Tou špatnou pak to, že hry pro PlayStation 3 a PS Vita příští rok definitivně skončí a v PS Plus je už neuvidíme. Sony jimi bude předplatitele obdarovávat už jen do 8. března 2019. Všechny takové tituly, které už máme v knihovně, nám tam nicméně zůstanou a budou hratelné (se zaplaceným členstvím v PS Plus samozřejmě). Zatím není jasné, jak budoucí úbytek her Sony hráčům vynahradí.

 

Ale zpátky ke hrám zdarma v rámci PS Plus. Jak už jsme napsali, největším tahákem bude Bloodborne. V naší recenzi si toto akční RPG od From Software (tvůrců série Dark Souls) vysloužilo výjimečných 95 %. Další hrou pro PS4 bude plošinovka Ratchet and Clank, námi ohodnocená na 90 %. Pro PS3 to pak budou tituly Legend of Kay Anniversary a Mighty No. 9 (též pro PS4) a pro PS Vita i PS4 hry Claire: Extended Cut a Bombing Busters

 

Všechny zmíněné hry budou dostupné v rámci služby PS Plus od 6. března. Nezapomeňte, že ještě pár dní můžete stahovat únorové hry.

 

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist