Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Českému reprezentačnímu výběru v původním Unreal Tournamentu se podařila nevídaná věc. Náš tým se totiž v modu CTF probojoval až do finále letošního Clanbase Nations Cupu, což je v UT99 komunitě tradičně velice prestižně pojímaná soutěž, které se pravidelně účastní ti nejlepší hráči z různých zemí z celého světa, převážně z Evropy. Letos se soutěže zúčastnilo celkem 14 národních týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po sedmi.

 

Češi byli nalosování do A skupiny, kde postupně změřili síly s USA, Portugalskem, Chorvatskem, Velkou Británií a Rakouskem. Zápasy s Rakouskem a favorizovaným Chorvatskem náš tým nezvládnul, přesto mu závěrečná bilance vzhledem k vyřazení Bahrajnu, USA a Rakouska ze soutěže stačila na postup do playoff ze druhého místa ve skupině.

 

Sestava České republiky

 alEx^

 breach

 Aiwon

 Hanni

 saiLak

 creepZ

 Deep

 Dimmor

 h0ntr

 n0^

 

Ve vyřazovací části čekal na Čechy ambiciózní celek Izraele. Skvěle zahraná trojice map orbital, arean23-le103 a revenge ale velice rychle rozhodla o jasné porážce Izraelců v poměru 5:1. V dalším kole čekal squad Polska. Tento zápas měl rozhodnout o jednom z finalistů soutěže. Bylo to právě utkání s Polskem, které vyždímalo možnosti našich hráčů do poslední kapky. Dramatický souboj vyvrcholil po čtyřech mapách po kterých byl výsledek 5:3 pro Českou republiku - náš tým tak mohl slavit historický postup do finále.

 

Už samotný postup do posledního utkání v turnaji byl historickým úspěchem. Finálový soupeř v podobě Velké Británie ovšem skýtal příslib, že by se Češi mohli pokusit zaútočit na metu úplně nejvyšší. Pro naše reprezentanty hovořil vyhraný vzájemný zápas ze skupiny, kde jsme Brity porazili 4:2. Jak to tak ale bývá, finále mělo úplně jiný průběh. Britové si dokázali vypracovat mírný náskok, který postupně navyšovali až se skóre zastavilo na stav 5:1 v jejich prospěch. Naše reprezentace tak obsadila druhé místo, které je přesto senzačním úspěchem celé české UT99 komunity, která právem patří mezi ty nejlepší v Evropě.

 

Konečné pořadí

1.místo: Velká Británie

2.místo: Česká republika

3.místo: Polsko

4.místo: Chorvatsko

Zdroj: clanbase.com

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Unreal Tournament -Hodnocení GameParku:
86%Hodnocení čtenářů:
Digital ExtremesVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist