Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Po napínáváních bojích pětiměsíčního UT2004 turnaje známe konečně tři nejlepší hráče, kteří si odnesli krásné ceny a také určitě hezké zážitky. Pojďme se teda na tyto šťastlivce podívat blíže.


Turnaj probíhal bez menších zádrhelů a problémů, jistou pochvalu si zaslouží i samotní hráči svou houževnatostí, a také pomocný admin mouser. V turnaji bohužel chybělo spousta hráčů z naší špičky (dsN, Hanibal, AxisKeeper, kubiz, atd.), což je vcelku škoda.

Co se týka hráčů, kteří se zaregistrovali a neodehráli ani jeden zápas, to mne opravdu mrzí a byl jsem velice zklamán, když jsem musel zadávat nespočet storen. Nyní už ale přejděme k rozhovorům s výherci našeho turnaje.

Pořadí bylo následující :

1) nEph.intel*Pete
2) Agresiv
3) J52*DelzynEph.intel*Pete

1) Jaké si měl pocity po odehrání finálového zápasu?

Pocity... mno čekal jsem od toho víc. Finále bylo pro mě tak nečekaně jednoduché, že jsem si ani plně neuvědomoval že už jsem vyhrál. Mnohem víc mě potěšilo, když jsme se s teamem nEophyte dostali mezi 4 nejlepší teamy v Evropě :)

2) Jak moc ses na něho připravoval ?

Paradoxně vůbec... zhruba posledních 14 dnů před finále jsem UT zapnul asi 2x na předešlé zápasy turnaje.Největší kus práce odehrála moje obrovská motivace a vnitřní pohoda, kterou sem získal díky kamarádce ;) Každopádně.. nikdy jsem nehrál ani netrénoval opravdu intenzivně. To začnu až s příchodem UT3 ;)

3) Jak se ti líbil průběh turnaje spojený s shoutcastem a UTV (unrealtelevision), kde byloprůměrně 25 až 30 lidí?

Shoutcast byl nádherný :) hodně sivážím lidí jako je prom, delzy, rulezor kteří všechny ty shoutcasty a UTV zařizovali.. díky :)

4) Co by si změnil na průběhu základních skupin?

Určitě dobu jak dlouho se hraje...turnaj se hrál snad 4 měsíce a mezery mezi hrami v základní skupině byly opravdu obrovské.

5) Co by si vzkázal hráčům kteří by chtěli hrát příští turnaj?

Určitě at to vyzkouší.. sice to nanejvyšší příčky nejspíše stačit nebude ale je to hezká zkušenost a dobrýzážitek ;) tak trénujte... at mám nějakou konkurenci a můžu příště prožítfinále naplno :D

A něco na závěr

Závěrem bych chtěl hlavně poděkovat spoluhráčům z nEophyte a samotnému vedení nEph, že mi umožnili v tak skvělém teamu hrát. Bez těchto lidí bych nikdy nedošel tak daleko a už bych asi hrál WoW nebo tak něco :D Taky chci poděkovat RulezZzovi za kus OBROVSKÉ práce kterou odvedl:) cya ;)

agresiv

1) Jaké si měl pocity po odehrání finálového zápasu?

No tak samozřejmě sem byl zklamán. KDyž už se člověk dostane tak daleko tak to chce dotáhnout do úplného konce.

2) Jak moc ses na něho připravoval ?

No tak na nějaké velké přípravy na finále jsem neměl vůbec čas, jelikož ten den jsem se skoro celý učil na maturitu. Před finálem jsem si zahrál jeden duel....

3) Jak se ti líbil průběh turnaje spojený s shoutcastem a UTV ( unrealtelevision ), kde bylo průměrně 25 až 30 lidí?

Tak coverage turnaje byla super. Tímto bych samozřejmě chtěl poděkovat rulezovi promovi a dalším kteří se podíleli na sc a utv. Na druhou stranu si moc nedokážu představit že by někoho bavilo dívat se jak hraju :))).. Ale tak ve finále se na mě asi nikdo nedíval :D

4) Co by si změnil na průběhu základních skupin?

U těchto turnajů mi obecně vadí dost věcí a dost bych jich změnil.
První věc je že do gp cupů se obvykle přihlásí celkem dost hráčů ale nakonec turnaj hraje kolem 20% hráčů. Tímto bych chtěl vzkázat všem hráčům, aby nejprve zvážili jestli opravdu mají čas na odehrání zápasů a budou je opravdu hrát a až potom se registrovali. Toto by se zřejmě dalo zabezpečit tak, že by hráč který v minulém turnaji neodehrál žadný zápas dostal na další třeba ban,,,
No dále mi vadilo že i vítěz winners bracket by měl mít v celkovém finále nárok na jednu prohru.
Dále mi vadí že jeden gp turnaj trvá obvykle okolo 4-5 měsíců než se odehraje.
No a poslední věc nefunkčnost zadávání výsledků a to že pravidla které byly napsané v mnoha ohledech neplatily.


5) Co by si vzkázal hráčům kteří by chtěli hrát příští turnaje

No tak na tuto otázku jsem již částečně odpověděl v předchozí otázce.
No a dále bych jim vzkázal, že i když mají hrát proti lepšímu hráči že to má vždycky význam a proti lepšímu se člověk nejvíce naučí. A hlavně vůbec o nic nejde, nejvíce jde o zábavu...


Delzy

1) Jaké si měl pocity po odehrání finálového zápasu ve vrchní části pavouka?

Cítil jsem se jak největší č***k, nic mi nešlo, vedro jak v pr**i a celý den na p**u. První mapu jsem ještě díky mému neuvěřitelnému skillu otočil a vyhrál, ale další dvě ten vidlák se kterým jsem hrál "vyluckoval" a já hrál jak p**a... Pocity po zápase byly smíšené...

2) Jak moc ses na něho připravoval ?

Na "Agressiva" jsem se příliš nepřipravoval,jelikož můj "tréninkový partner", j52.CeLL, neměl čas, tak jsem hráljen s DA*Engisanem, ale byl jsem pořád podrážděný a chyběla mi forma.

3) Jak se ti líbil průběh turnaje spojený s shoutcastem a UTV( unrealtelevision ), kde bylo průměrně 25 až 30 lidí?

No turnaj byl dobrý, kdybych trénoval mezi skupinama aplay-off tak jsem vyhrál (ale Pete je fakt dobrej :-)). Akorát to druhý admin, mouSer posral šíleným způsobem, když vyměnil 2 hráče v pavouku play-off, místotěch co tam měli být, dal úplně jiné. UTV taky dobrý, a shoutcast, maru jsemneslyšel, jinak prom skvělý výkon, nejlepší SC v ČR.

4) Co by si změnil na průběhu základních skupin?

Pro mě hrát základní skupiny je nuda, spousta kontumací anepříliš silní soupeři. Můžu hrát příšte až tak čtvrtfinále? :-D

5) Co by si vzkázal hráčům kteří by chtěli hrát příští turnaj?

Chtěl bych jim vzkázat jednu věc: Neserte se do cupu, kde nebudete hrát, HOV*DA!

A něco na závěr

Děkuji věrným fanouškům co mě podpořili :-D. DA SEKTA! ataky Junk52 Theatre ftw!


Závěrem bych chtěl poděkovat Promovi,marovi a Smáážovi :D. Celé UT komunitě, která měla zájem o UTV. Dále bych se chtěl omluvit všem GP hráčům za spam, který jsem na klientu prováděl za účelem nalákat co nejvíce lidi kvůli sledovanosti. Dema si vyžádejte u vítězů, které můžete zastihnout na IRC serveru : irc.quakenet.org:6667 a kanál #ut2004.cz.

Se všemi se tímto loučím a přeji mnoho úspěchů a radosti. Při dalším turnaji se určitě opět potkáme.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Toplist