Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

UT2003 Season Cup - vítězové

09.03.09, 21:46, autor: anyone, rubrika: GamePark - Novinka

První turnaj ve hře UT2003 konající se na GameParku nám téměř po dvou měsících skončil a je mou milou povinností vyhlásit konečné pořadí vítězů. Jak už je v turnajích zvykem, přihlásilo se do něj i hodně hráčů, kteří si nakonec nenašli čas ani na jeden zápas. Z toho důvodu skončila spousta zápasů kontumací. Přesto věřím, že kdo chtěl hrát se s trochou trpělivosti soupeřů dočkal.

 

V turnaji bylo oceněno prvních 6 hráčů, z toho první 4 věcnými cenami. Všech 6 také obdrželo GP Premium účet (první tři hráči na 2 měsíce, další tři na měsíc).

 

Na ceny se můžete podívat na stránce turnaje - UT2003 Season Cup. Průběh celého turnaje včetně jednotlivých zápasů si můžete prohlédnout v Pavoukovi play-off. Máte také možnost si stáhnout záznamy z nejdůležitějších zápasů... Připraveny jsou také rozhovory, v kterých jsem vítězům položil několik zajímavých otázek. Jak na ně odpovídali se dočtete dále v článku...

 

 

VÍTĚZOVÉ TURNAJE

 

 

 

    1. I[r]onWolf^ (ID 1013764)

    2. DuDla.RZR (ID 97459)

    3. lolo_Dovicin (ID 34936)


    4. tuner136r (ID 2099)

    5. Remus.RZR (ID 875124)

    6. Marw_ (ID 113161)

 

 

 

 

 

 

ROZHOVORY S VÍTĚZI

 

 

1. I[r]onWolf^

 

Čau, gratuluju ti k 1.místu! Řekni mi pls něco málo o sobě. Kolik ti je let, co rád děláš, jestli pracuješ či děláš nějakou školu, popř. kde bydlíš...

Zdarec, jmenuji se Miroslav Hlava, je mi 18 let a studuji posledním rokem Střední školu hotelovou v Kroměříži. Rád si zaplavu, zajdu na pivo s kámošema, upečem nějaký to maso na grilu a zaskotačím si se svojí přítelkyní.

 

Jak se ti turnaj líbil, vycházel jsi dobře s protihráči, nebo byli spory na denním pořádku?

Turnaj proběhl v pohodě, vůbec s nikým jsem naštěstí žádný spory neřešil a vše proběhlo fair play.

 

Jak jsi spokojený se svým umístěním v turnaji? Trénoval jsi hodně před turnajem nebo vůbec? Byla mezi protivníky velká konkurence?

První místo? No výborný, pro nic jiného jsem si ani nešel. Vzhledem k tomu, že mám v UT natrénovaných tolik hodin, tak mě stačilo nějakých 10minut před zápasem chvilku rozehrát a šlo se na věc. V turnaji jsem měl obavu z dvou hráčů, se kterýma jsem hrával UT2004 a vím, že náš skill si byl hodně vyrovnaný, ale ani jeden z nich neodehrál ani jeden zápas, jestli jim do toho něco vlezlo nevím...

 

Jsi spokojený s cenami? Jak s nimi hodláš naložit?

Vzhledem k tomu, že mě ruplo rameno od batohu a jsem už asi dva měsíce "zdechlej" si to opravit, tak z batohu budu mít největší radost, hh i když ten z druhého místa se mě líbí víc ^^ Ovšem sběratelská figurka Damaruse nemá vůbec chybu ;-)

 

Jak dlouho již hraješ UT2003, máš v této hře nějaký klan, popřípadě jaký?

UT2003 jsme dotáhli s kámošem z nějakého shopu a pořád jsme trénovali doma na lance a nebo proti botům. Již nějakou dobu jsem UT2003 na internetu hrál, hned co mě rodiče pořídili první linku jsem se snad od UT neodtrhl. Dostával jsem sadu od legendárních hráčů jako Gator, Sheem4, mike, exik. UT jsem se věnoval asi něco přes 4 roky. Nyní mě to už moc nebaví a snažím se věnovat mnohem lepším věcem než hry. Klanů jsem vystřídal spousty, skoro žádný nevydržel. Snad jen můj kdysi dávný klan eLune, který se držel celkem dlouho.

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň, mapa, skin hráče, mód hry?

Zbraň: only Lighting gun, mapa: již z dávných časů Compressed, skin: hubeně a sexi vypadající Prism, mód hry: DeathMatch.

 

Co by jsi řekl, že ti v UT2003 jde dobře, a co naopak by si rád na svém stylu hry vylepšil, přiučil se apod?

Co mě vždycky dobře šlo, tak předem vyhraný zápas pěkně zhatit ;) Vůbec neumím a nikdy jsem neuměl pořádně timovat štíty, vždycky jsem se řídil instinktem, ano ano za pár sekund tam bude štít.

 

Nakonec máš možnost něco vzkázat hráčům, kteří hrají UT2003, ale i těm kteří třeba váhají nad tím, jestli tuto hru hrát či ne, popřípadě adminům této hry.

Hlavní dík patří adminům, kteří toto celý uspořádali a oživili aspoň na malou chvíli tuhle legendární hru, i když ne tak oblíbenou jako ostatní díly, velký dík. Hlavně hrajte fair play a s chutí, pak je ten pocit mnohem lepší. Ahoj všem, mějte se smějte se.

 

 

 

 

 

2. DuDla.RZR

 

Nazdar Dudlíku, taktéž ti gratuluju k 2.místu! Stejně jako předchozí hráč, řekneš mi něco o sobě. Kolik ti je let, co rád děláš, jestli pracuješ či děláš nějakou školu, místo svého pobytu :-) a další co tě napadne...

Tak já bydlím v Práglu a ke konci měsíce mi bude 19. Momentálně navštěvuju Berounský ústav pro choromyslné xD .. no dobře obchodku. A krom sezení u počítače mě můžete třeba vidět dupat na nějaký tekkno akci se supr lidma.

 

Jak se ti turnaj líbil, vycházel jsi dobře se svými protihráči?

Zpočátku mě nepřekvapilo, že se přihlásilo spousta lidí, který nakonec neodehráli ani zápas. To mě trochu mrzelo, ale jak se to "vyselektilo", tak to bylo supr. Velká pochvala míří adminům turnaje a především anymu za to, že pro nás připravil takovýhle překvapení. Ani sem nevěřil, že turnaj v UT2003 někdy zažiju.

 

Spolupracovalo se ti dobře s adminem turnaje, myslíš si, že byl turnaj dobře organizačně připraven, nebo by jsi po této stránce něco změnil?

Nemělo to chybu, pravidla byla jasná a domluva byla vždycky bez problémů.

 

Jsi spokojený se svým umístěním v turnaji? Trénoval jsi hodně před turnajem? Byla mezi protivníky velká konkurence?

Tak spokojenej jsem nejvíc. Nejen, že jsem se mohl turnaje zúčastnit, ale dokonce jsem se takhle umístil. S tréninkem jsem to nepřeháněl, ale občas jsem si přišel zahrát. Konkurence třeba pro ironwolfa, který mi už v prvím zápasu ukázal, že na vítězství nedosáhnu, byla slabá, ale já jsem si pár zápasů užil i s pořádnejma nervama.

 

Co říkáš na ceny, o které se hrálo?

Ceny jsou to, co mě zajímalo nejmíň (kromě figurky x), ale určitě se povedly a zase musím pochválit adminy, kteří je do turnaje věnovali.

 

Když se řekne UT2003, co si představíš jako první věc?

HEADSHOT! xD

 

Co máš na hře UT2003 absolutně nejradši?

To se mi mění s časem, jak dlouho to hraju… nejdřív to byla ta vidina zlepšování, ale postupem času jsem chodil na gp hlavně kvůli lidem, který tvořej asi nejlepší komunitu tady na gp ;-)

 

Ocenil bys a zúčastnil se, kdyby se turnaj uspořádal někdy v budoucnosti znovu?

Nenechal bych si ho ujít, ale mohlo by se ho zúčastnit víc nových hráčů, aby bylo víc záběrů na fragmoviečka xD.

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň, mapa, skin hráče, mód hry?

Lightening gun, socka a flák :-). Mam rád Alpu, Compressed a Mixéra. Skin jsem si měnil a je mi to jedno, já stejně všechny vidím jako tlusťochy :-D. Oblíbenej mód byl CTF.

 

Co myslíš že ti v UT2003 jde dobře a co naopak by si rád na svém stylu hry vylepšil, přiučil se?
Já jsem ve všem marnej, ale dohromady to není tak zlý. Ale určitě bych se mohl zlepšit ve všem.

 

Nakonec máš možnost něco vzkázat, hráčům, kteří hrají UT2003, ale i těm kteří třeba váhají nad tím, jestli tuto hru hrát či ne, popřípadě adminům této hry.

Pro stávající hráče mám vzkaz, aby jim nadšení pro tuhle hru vydrželo, a aby se jim všem v reálu dařilo, to je přeci jen důležitější, to samé přeju i adminům. Jinak pro všechny, co by si rádi zkusili UT: neváhejte a přijďte, rád vám v začátcích osobně pomůžu :-)

 

 

 

 

 

3. lolo_Dovicin

 

Řekni mi něco málo o sobě. Kolik ti je let, co rád děláš ve volném čase, pracuješ nebo studuješ, popř. kde bydlíš...

Mnoo, takže ja mam 30 rokov, do školy nechodím a UT som sa venoval dost rokov, hraval som ut99 tušim 7 rokov:) ešte na gamezone.cz, 4roki som to hraval s pingom 260 kedže som mal analogovu linku s downloadom 4kb/s... pametám ako sme sa pretekali s ISOFT.CZ kto bude mat 1 v štatistikách na gamezone 100 000 fragov hehe:-) nakoniec som to bol ja:-) Spoznal som vela hráčov online ale dost aj offline kedže som bol 2x na Lanke pri Hradci Královom kam chodili ti najlepši hráči ako exi,knedla,raka,kali atd. A bývam na Slovensku.

 

Jak jsi spokojený se svým umístěním v turnaji? Trénoval jsi hodně před turnajem nebo vůbec? Byla mezi protivníky velká konkurence?

Tak s umiestneným som spokojný max. Kedze ja ut2003 som nikdy nemal rád, preto som ho ani nehrával ani netrenoval pred turnajom ani počas neho. Na turnaj som sa zaregistroval iba kvoli tomu že som márodoval :-) Konkurencia nebola bohvieaká, som čakal vyššiu.

 

Ocenil bys a zúčastnil se, kdyby se turnaj uspořádal někdy v budoucnosti znovu?

Ale hej, zúčastnil by som sa aj nabudúce.

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň a mapa?

Tak jednoznačne shock rifle, mapa Stalwart.

 

Pozoruješ sám na sobě jak se v UT2003 lepšíš?

Ked som pred 3 dnami staval Snehuliaka tak som si to uvedomil.

Tak to jo :-D

 

Co myslíš že ti v UT2003 jde dobře a co naopak by si rád na svém stylu hry vylepšil, přiučil se apod?

V UT2003 mi nejde dobre skoro nič a nenávidim ten za***ný Wall Jump, Wall Double Jump - to som za cely turnaj ani raz nepoužil.

 

Nakonec nějaký krátký vzkaz hráčům UT2003 popřípadě adminům této hry.

Ja by som im odkázal nech idú radšej von na pivo :-)

Žádný strach, to my zajdem i tak ;-)

 

 

 

 

 

4. tuner136r

 

Zdravím tunerku, pověz mi něco o sobě, věk, záliby, v jakém oboru pracuješ, "vodkaď jsi" a tak dále...

No je mi už 29 a co rád dělám ve volném čase? No tak moc toho času nemám, ale všecko se točí kolem aut od šroubků až po lak, ale především to lakování. Jinak se jestě věnuju svým dětem a kompu, a o bývalé manželce nic říkat radši nebudu, jen že ji mám rád, takže se radši věnujte rodině a kašlete na komp jestli nějakou máte.

 

Jak se ti turnaj líbil, vycházel jsi dobře s protihráči, nebo byli spory na denním pořádku?

Tak turnaj nebyl vůbec špatnej, jen prostě účast hráčů byla mizerná, plno zápasů skončilo kontumací. Jinak spory jsem žádné nezaregistroval.

 

Spolupracovalo se ti dobře s adminem turnaje, myslíš si, že byl turnaj dobře organizačně připraven, nebo by jsi po této stránce něco změnil?

Myslím, že turnaj byl dobře připraven, ja bych určitě nic neměnil a spolupráce s adminem byla taky výborná.

 

Jak dlouho již hraješ UT2003, máš v této hře nějaký klan, popřípadě jaký?

UT2K3 jsem začal hrát již na dávné gamezone, kde jsem jako prvního hráče potkal anyona a on mě vlastně všecko naučil a v dnešní době s ním hraju v klanu phoenix.

 

Vím, že v turnaji moc zápasů nebylo, ale doufám, že ty co si hrál sis naplno užíval?? Víš co myslím - ten zvýšený "adrenalin", tréma a radost při vítězství?

Jo tak nervy určitě byli, když se nedařilo, víš co pár lagů, pak několikrát naběhneš a je po zápase. Dokonce jsem to i jednou nevydržel a radši to vypnul, pač ten den jsem byl úplně mino. Takže jsem si to užil.

 

Jasně chápu. Co je věc, kterou máš na UT2003 nejradši, kvůli které se vždycky na GP vrátíš?

Celkově celá hra je něčím zajímavá a nabízí plno možností a stylů hraní oproti jiným hrám typu Call of Duty, kde se vláčíš jen po zemi a krčíš se v křoví jako nějaký "šnek". No prostě nuda, proto si radši  zaskáču a zastřílím v ut2K3, kde je pořád co se učit.

 

Moje řeč :-) . Prozraď svoji nejoblíbenější zbraň a mapu. Můj tip by byla Alpa nebo Campy, a bio :-)

Když zanikla gamezone, neměl jsem jinou možnost, než hrát rok všude možně po světě a tam jsem si oblíbil mapu Campgrounds2003-le, pač se tam nic moc jiného ani nehrálo, většinou Warmup. A jakou zbraň jsem si oblíbil? Na bio tam nadávali, tak jsem přešel hlavně na shock rifle, pač dělat comba za letu je něco úžasnýho a z každé dobře trefené koule mám obrovskou radost :-)

 

Jak jsi spokojený se svým umístěním v turnaji? Trénoval jsi hodně před turnajem nebo vůbec? Byla mezi protivníky velká konkurence?

Se svým umístěním v turnaji se dalo počítat, pač už lépe hrát, jak někteři z UT2K4, prostě neumím. Na turnaj jsem vůbec netrénoval, jsem pracující člověk, takže ani nějak nebyl čas. No a konkurence byla docela veliká, protože všichni co hrají UT2K3 hrají tak na stejné úrovni, takže některé zápasy byly těsné.

 

Ocenil bys a zúčastnil se, kdyby se turnaj uspořádal někdy v budoucnosti znovu?

Určitě ano, jen by to chtělo od ostatních hráčů větší aktivitu a odehrávat zápasy a nevymlouvat se na to, že nemají 30 minut týdně odehrát jeden zápas...

 

Nakonec máš možnost něco vzkázat, hráčům, kteří hrají UT2003, ale i těm kteří třeba váhají nad tím, jestli tuto hru hrát či ne, popřípadě adminům této hry.

Plno nových hráčů tuhle hru odsoudí, pač prvním dnem hraní se nedá stihnout všechno naučit, chce to prostě trpělivost. Někdo se chytí, někdo prostě ne, s tim už nikdo nic neudělá.

 

 

 

 

 

5. Remus.RZR

 

Čau, začnu jako u každého.. Řekni mi něco málo o sobě. Kolik ti je let, co rád děláš, pracuješ či studuješ, popř. kde bydlíš atd...

:-) no věk raději vynechám.. to ví jedině Marw. Jinak jsem z Práglu a mezi moje závislosti patří UT2003 a pár dalších her. Kolo, focení a posilovna... to jsou věci, kterejch se nevzdám dokud budu dejchat. No a sex asi zmiňovat nemůžu, když je tu mraky nezletilejch, co? >>Když tak to vystříhej nebo vypípej jooo..<< Jinak podnikám.. v čem raději necháme tabu... takže až příště budeš dělat turnaj, tak ti můžu zasponzorovat nějaké výhry... ale to už jsem říkal Marwovi...

Jasný, určitě to vypípám :-D to víš, že jo...

 

Spolupracovalo se ti dobře s adminem turnaje, myslíš si, že byl turnaj dobře organizačně připraven, nebo by jsi po této stránce něco změnil?

Turnaj byl velice dobrej a dobře připravenej. Škoda jen, že se spousta hráčů zúčastnilo a nebrali to vážně, proto bych možná turnaj nedělal v tak velkém ražení, ale jen pro stálé hráče.  Nerespektovali pravidla! Moje dvě kontumační výhry jsou dobrým důkazem. Já žádný problém s hráči neměl.. nic bych neměnil.

 

Jak jsi spokojený se svým umístěním v turnaji? Trénoval jsi hodně před turnajem nebo vůbec? Byla mezi protivníky velká konkurence?

Umístnění mě dost překvapilo, ale určitě mi pomohla ta kontumační výhra… ještě že soupeř byl na horách :-D, určitě bych se přes něj nedostal. Před turnajem jsem hrál každý den… snažil jsem se hrát s hráči jako byl Lumik a jeho brácha a Dudla.  Věděl jsem, že hra s nimi mě donutí se zlepšit. Jinak nejčastěji jsme trénovali s Avakarem, protože on nikdy neřekne "NE" :-D. Takže všem zmiňovaným díky.

 

Jak dlouho již hraješ UT2003, máš v této hře nějaký klan, popřípadě jaký?

TDM hraju cca 1 rok… často jsem hrál BR. Jeden klan jsme založili s HIVem… byla to spíš recese. Jmenoval se "bukvice", nebo tak nějak, už si ani nepamatuju. Byl jsem v něm týden a pak jsem šel pryč. Jinak kmenově patřím do RZR k Marwovi.. už mnohokrát mě verbovali jinam, ale já Marwa určitě neopustím, protože kdyby nebylo jeho a jeho trpělivosti (trpělivosti ve hře moc nemá :-D ),  tak si na GP nikdy asi nezahraju. Takže díky Marwe.

 

Když se řekne UT2003, co tě napadne jako první věc?

Marw...  protože mi hodně pomohl a myslím si, že je to dobrej člověk.... no a jelikož mám hodně práce a chodím domů nervní, tak je to pro mě druh relaxu... člověk střílí a na nic nemusí myslet.. jen kam skočit a jestli má dost nábojů :-)

 

Hodláš hrát UT2003 na Gamparku i nadále nebo skončíš hned po konci turnaje?

Rozhodně neskončím!

 

Zúčastnil by ses dalšího UT2003 turnaje?

A kdy bude?? ;-)

 

Jaká je tvá oblíbená zbraň, mapa, skin hráče, mód hry?

Hmhm.. Remus je starej bioman v kombinaci se shockem... je to velmi účinné, protože bio soupeři vezme štít kterej má (i 150)... no ostatní zařídí shock. Řikám tomu Remusova technika BvS (Bio vs. Shock). Mapa je jasná.. první, ve které jsem hrál, byla Alpa a hrál jsem ji poprvé s Marwem... dal mi tam strašnou nakládačku a tenkrát jsem si řekl, že ho i v Alpě porazím...podařilo se mi to až po roce, a to v turnaji. Jukněte na screeny z turnaje. Jooo a mód miluju BR, neni to tak bezhlavé střílení..má to taky děj a je to hodně teamová hra...

 

Nakonec máš možnost něco vzkázat, hráčům, kteří hrají UT2003, ale i těm kteří třeba váhají nad tím, jestli tuto hru hrát či ne, popřípadě adminům této hry.

Snad jen to, že jste byli všichni hodně dobří… a v příštím turnaji se třeste před Remusem.RZR :-D, a zůstaňte věrní UT2003.

 

 

 

 

 

6.Marw_

 

Nazdar kamaráde, u tebe rozhovor začnu trochu jinak. Hned první dotaz bude na tělo... Když se řekne UT2003, co si představíš jako první?

Napadne mě mnoho věcí. Jako první asi Gamepark a jeho UT2003 sekce se spoustou pohodových lidí. Dál hra, kterou už hraju nějaký pátek, a které jsem obětoval celkem dost času, kterého vůbec nelituju.

 

Co možná ne každý ví, že jsi do turnaje věnoval podložku, která byla součástí 1. ceny. Za to ti chci poděkovat. S adminováním turnaje už máš zkušenosti i ty, můžeš nám říct z kama a jaké...

 

Ano zkušenosti mám. Ke konci letních prázdnin roku 2008 jsem já za pomoci hráče Lumika uspořádal turnaj v UT2003 pro 16 lidí. Tento turnaj nebyl nijak sponzorovaný, a proto se v něm nehrálo o ceny, ale jen o dobrý pocit z vítězství. I přesto se tohoto turnaje zůčastnilo mnoho hráčů, ale dalo mi celkem práci, aby turnaj probíhal tak jak má. I tak bylo celkem dost kontumacíí a já si myslel, že dopadne fiaskem. Naštěstí tomu tak nebylo a já můžu při zpětném pohledu říct, že jsem rád za tento turnaj, který dal možná i takový malý impulz k uspořádání turnaje zde na GP, který právě skončil.

 

Jak se ti turnaj líbil, vycházel jsi dobře s protihráči?

Turnaj se mi velice líbil. V podstatě se mi uspořádáním tohoto turnaje splnil takový malý sen. Před pár lety bych ani nevěřil, že se v této hře někomu povede uspořádat úspěšný turnaj, ale povedlo se a jsem za to rád.

 

Jak jsi spokojený se svým umístěním v turnaji?

No abych pravdu řekl úplně nejsem, jelikož si myslím, že bych měl navíc. Avšak v mém případě pracují v turnajích a různých zápasech nervy, takže výsledek pak není takový jaký by mohl být, ale i tam považuji umístění v první šestici za úspěch.

 

Jak dlouho již hraješ UT2003, máš v této hře nějaký klan, popřípadě jaký?

2k3 hraju prakticky od té doby, co je na gameparku a v současné době hraji za klan Razor, jehož jsem vlastníkem. Nemohu odolat a musím zmínit, že považuji za hodně velký úspěch to, že všichni 3 hráči našeho klanu se dokázali v tomto turnaji umístit na prvních 6 místech.

Ale ale,, víš přece, že samochvála smrdí. Ale v tomhle případě je na místě ;-)

 

Ocenil bys a zúčastnil se, kdyby se turnaj uspořádal někdy v budoucnosti znovu?
Každopádně bych takový turnaj v budoucnu velmi uvítal, a za předpokladu, že bych nebyl pověřen odminováním tohoto turnaje, bych se i velice rád znovu zúčastnil.

 

Jak už si zmínil v odpovědích, dost u tebe pracují nervičky, pokud hraješ "o něco". Věř tomu, že nejsi sám.. Na jednu stranu je to hrozný pocit co, dělat kvůli stresu základní chyby, ale na druhou stranu právě tohle se dá nazvat onou "turnajovou atmosférou". Co si o tom myslíš?

No myslím si, že kdo dokáže ovládnout svoje nervy, má částečně vyhráno a já k těm, co tohle umí, rozhodně nepatřím. Většinou mě něco rozhodí a je pro mě velice těžké vyhrabat se z krize, když soupeř začne vyhrávat, což mi při normální hře zas tak velký problém nedělá. Na druhou stranu si asi člověk musí uvědomit, že o něco hraje a to nemusí být vůbec na škodu, když si hezky prožije tak zvanou "turnajovou atmosféru". Vždy se ale musí kontrolovat a nenechat se jen tak vynervovat a v tomto ohledu se mám opravdu ještě hodně co učit :-)

 

Prozdradíš mi tvoji oblíbenou zbraň a mapu v UT2003?

Oblíbená mapa je rozhodně Alpu, ale jsou to i další jako Strogg, Crash či Compressed. Oblíbených zbraní mám víc, nejčastěji střídám Shock rifle se sniperkou, ale když se mi nedaří, sáhnu po čemkoli, jen flak jsem nikdy nemíval zrovna v oblibě, ale musím přiznat, že sem tam po něm poslední dobou také sáhnul :-)

No teda, styď se, flákoto :-D

 

Nakonec ti jako každému dotazovanému hráči dám možnost vzkázat něco hráčům UT2003, ať už profíkům nebo nováčkům.

Měl bych pár slov hlavně pro začínající hráče: Pokud se vám na UT v prvních dnech nedaří, nevzdávejte to. UT není hra, kterou byste zvládli za den či týden, vyžaduje to trpělivost a hlavně nesmíte po prvních prohrách házet flintu do žita. Spíš se snažte odkoukat věci od zkušenějších hráčů a buďte rádi, že se máte od koho učit, protože v UT se skoro nikdy nepřestanete učit, vždy přijde někdo lepší než vy a v tom je ta zábava :-). Jinak vy, co říkáte, že UT2003 je jen ořezaná verze UT2004, přijďte si někdy zahrát, vyzkoušejte si boost jumpy a podobné vychytávky, které v UT2004 nejsou a možná změníte názor. A nakonec vy, kteří nevíte zda UT2003 zkusit nainstalovat nebo ne, zkuste to, za zkoušku nic nedáte a já vám můžu garantovat, že UT vám přinese plno zábavy a pokud můžu soudit i dobrý a pohodový herní kolektiv lidí a bezvadnou atmosféru k tomu.

 

 

 

 

ZÁZNAMY HER

 

Finále (I[r]onWolf^ vs. DuDla.RZR)
  download, zápas

 

Zápas o 3.místo (DuDla.RZR vs. lolo_Dovicin)
  download, zápas

 

Zápas o 4.místo (DuDla.RZR vs. tuner136r)
  download, zápas

 

Zápas o 5.místo (Remus.RZR vs. Marw_)
  download

 

 

 

 

** Nakonec bych touto cestou rád poděkoval především všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili. Vždyť turnaj jsem uspořádal pro ně! Velký dík taktéž patří Marwovi za poskytnutou cenu do turnaje a za pomoc při adminování UT2003, Gro-Govi za vytvoření grafiky k Season Cupu, Leničce za její velkou trpělivost, Rebecce za pomoc při hledání Londýnského hračkářství a v neposlední řadě Bojlerovi, Mamertovi a sheemovi za pomoc při organizaci turnaje.

 

        anyone

Další články z této sekce...

ANKETA

Co bylo dřív, slepice nebo vejce ?

Celkem: 89 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Unreal Tournament 2003 -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Digital ExtremesVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist