Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

UT2003 - nový mód Chicken Jump

10.12.08, 16:50, autor: anyone, rubrika: GamePark - Novinka

Zdravíme všechny příznivce online hraní na GameParku, obzvláště pak ty, kteří mají v oblibě známou herní sérii Unreal Tournament. Pro ty máme skvělou zprávu: Do hry UT2003 byl přidán nový Jump mód s názvem „Chicken Jump".

Ten nyní zaplňuje velkou mezeru, která byla na Gameparku celkem dlouho, protože až doposud nebyla v žádném dílu UT série obdoba Jump módu, známého z jiných her.

  

Zveme všechny, kteří mají rádi UT hry a už je nebaví jen střílet a chtěli by zkusit něco nového: Přijďte si k námi zaskákat, Chicken Jump je tu právě pro vás!

 

 

Celý Chicken Jump se skládá ze tří map, speciálně upravených pro jumpování. Každá mapa obsahuje několik úrovní (levelů) od nejlehčích až k nejtěžším. Abyste dosáhli cíle, musíte zúročit veškeré své dovednosti z předchozího hraní. Některé úrovně jsou přístupné od začátku, pro jiné si musíte takzvaně doskákat (odemknout je dokončením předchozích levelů). 

 

Něco málo k pravidlům

 

Samozřejmě je v tomto módu zakázáno záměrně zabíjet hráče (kromě levelů určených k boji) a úmyslně blokovat a jakkoli jinak úmyslně ztěžovat postup v mapě ostatním hráčům. Pokud by se takovéto prohřešky vyskytly, budou také náležitě trestány!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Unreal Tournament 2003 -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Digital ExtremesVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist