Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Trestná lavice (The Longest Yard)

27.06.16, 20:06, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Filmy

Herci - Adam Sandler, Burt Reynolds, Chris Rock, Nelly, Allen Covert, Terry Crews, Bill Goldberg, Edward Bunker, Cloris Leachman, David Patrick Kelly, Kevin Nash, Michael Papajohn, Ed Lauter, Proof, Sean McNamara, James Cromwell, Nicholas Turturro, Tracy Morgan, William Fichtner, Courteney Cox, Rob Schneider, Brian Bosworth, Steve Austin, Bob Sapp, Carlucci Weyant, Dalip Singh, Brandon Molale, Jenae Altschwager, Christopher Neiman, Steve Reevis, Conrad Goode, Joey Diaz, Mark Robert Ellis, Bobby Roe, Bill Romanowski, Todd Holland, Dan Patrick, Bizarre, Swifty, Kuniva, Mr. Porter, Lobo Sebastian, Jason Williams, Kevin Grady, Ray Stoney 

Režie - Peter Segal 

Žánr - Komedie, Drama, Sportovní

Délka filmu - 113 minut 

Rok vydání - 2005 

Země - USA 

Moje hodnocení - 48% 

Paul Crew je bývalým hráčem amerického fotbalu. Poté co prodal zápas dostal podmínku a zákaz hraní fotbalu. Momentálně Paul chodí s poměrně dost bohatou přítelkyní Lenou, které jednoho dne po hadce ukradne auto a opilí jede rychle po městě. Po dopadení policí je zatčen a odsouzen na tři roky vězení. Řiditel věznice je velký fanoušek amerického fotbalu a chce aby Paul zlepšil výkony dozorců, kteří mají svůj tým. Paul nejdříve nechce nejraději by si rád jen odseděl svůj trest a šel ale řiditel pod pohrůžkou zvýšeni trestu donutí aby vytvořil družstvo z trestanců a zahráli zápas proti dozorům. Nejdříve se zda, že to bude nadlický výkon. Postupem času ale Paulovi začnou pomáhat dávat tým dohromady dva vězni bývalý trenér fotbalu Naten Scarborough a černý vězeň s přezdívkou starosta. Daří se jim dokonce sestavovat družstvo s bílých a černých což by dříve nešlo. Tím se naskytuje příležitost vězňů uštědřit dozorcům nějakou tu ránu, protože v tomto vězení není fyzické násilí na věžních nic výjmečného. Jak dopadne dlouho očekávaný zápas?

Další články z této sekce...

ANKETA

Viděli jste film?

Ano
Ne

Celkem: 22 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 1.11.2012 13:49:34
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 48 186
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist