Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Trackmania 2 Canyon na Steamu

02.03.13, 17:26, autor: David197, vyšlo v blogu: Novinky ze světa her

 

 

 

Už je to rok a půl co Ubisoft vydal svoji další závodní hru s podtitulem Trackmania 2 Canyon. Řekněme, že tuto výbornou závodní hru, kde si můžeme stavět v editoru vlastní hratelné tratě nemá cenu představovat, jelikož ji všichni dobře známe. Úspěšnost prodeje i předobjednávek byl velký a hra je populární. Avšak ve světe warezu si hráči moc nezahráli, poněvadž Ubisoft přišel s revoluční ochranou technologií DRM což pirátům znemožnilo hraní. Sice hra byla cracknuta, ale nedala se takřka hrát. To jsem trochu odbočil od hlavní myšlenky.


Na Steamu dne 28. Února se objevila již zmiňovaná Trackmania 2 Canyon za dobrých 19,99 €. Není to až tak velká cena a pár stovek si nová trackmanie zaslouží. Bavit se budeme královsky. Stavění tratí, závodění na různých tratích a to vše v doprovodu pěkné hudby. S druhým dílem se již chystá vydání přídavku s názvem Trackmania 2 Stadium, kde se bude hrát ve stadionu s formulkami. Ti, kteří si zakoupí Stadium dostanou exkluzivní přístup do bety, která je v provozu.  První bonusový obsah bude dostupný za pouhé dva měsíce. A ten, kdo si počká ještě déle, dočká se druhého kousku s názvem Trackmania 2 Valley.  Připravme si penízky či kreditky a hurá na nákup, čeká nás pořádná adrenalinová jízda!
 

Zdroj: maniaplanet.com, steampowered.com

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Pořídíte si Trackmanii 2?

ano
ne

Celkem: 40 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Blog ve kterém vás budu informovat o novinkách ze světa počítačových her.
* Založen: 16.4.2012 17:07:27
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 22 125
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist