Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nové rozšíření pro hru Total War: ROME 2 od Creative Assembly začíná roku 270 našeho letopočtu a zaměřuje se na tzv. krizi třetího století. Římská říše v té době čelila vážným vnitřním i vnějším problémům. Ekonomice hrozil kolaps a hranice říše ohrožovali barbarští Germáni ze severu a Sasánovská říše z východu.

 

Čeká nás tak úplně nová kampaň, ve které se budeme moci ujmout velení některé z 10 frakcí z 5 různých kultur, včetně hrdinských frakcí se specifickými cíly, událostmi a skutečnými historickými postavami. Přibudou i nové budovy, jednotky, události, mise a technologie, ale objeví se i zcela nové mechaniky jako loupežnictví, kulty a morové epidemie. DLC vyjde 30. listopadu a bude stát 16,99 euro. S 10% slevou si ho můžete na Steamu předobjednat už teď.

 

To ale není vše. Společně s novým placeným obsahem do hry přibude i neplacený update Power & Politics, který rozšíří politické možnosti titulu. Nově budeme moci shromažďovat vliv (třeba plněním misí či vyhráváním bitev) a s jeho pomocí ovlivňovat dění uvnitř říše.

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist