Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Top Gear

13.03.12, 18:50, autor: Kotty97, vyšlo v blogu: Kotyho psaní
Článek o Top Gearu

 

Top Gear

Neexistuje snad žádný automobilový nadšenec, který by neznal Top Gear. Ale kdyby přece jen ano, tak bych mu ho s potěšením představil. Zejména naše slavné a velmi vtipné trio – Jeremy Clarkson,Richard Hammond a James May.Tyto skvělý moderátoři si dokážou dělat srandu úplně ze všeho.Dokonce i sami ze sebe,tak například již zmíněnému Richardovi říkají křeček,jednu chvíli si Jeremy (možná) dělal srandu že si Richard nechal vybělit zuby.Jamese přezdívají kapitán šnek kvůli jeho slabosti jezdit pomalu a bezpečně.A málem bych zapomněl na jejich závodního jezdce kterému říkají (the) Stig který na závodní dráze top gearu jezdí s auty které zrovna testují na čas.Stig nikdy nemluví vždy je zahalen v bílé závodní kombinéze s helmou.Dříve v černé.

 

   

Zleva : Jeremy Clarkson James May Richard Hammond

 

Automagazín top gear  je vysílán ve Velké británii,Spojených států amerických a Austrálii,jsou tedy tři verze top gearu já píšu o top gearu z Velké Británie který je podle mého názoru nejlepší.Top Gear USA,Austrálie jsou jen levné napodobeniny.Jeho sledovanost je úctyhodných 300-350 milionů diváků.Ale jestli si někdo myslí že v TG testují jen auta za přijatelnou cenu tak je na hodně velkým omylu,takováhle auta tam jsou jen když dostanou moderátoři  od produkce 1000liber někdy i víc na auta které si musí do této ceny koupit aby mohli plnit všeljaké úkoly zadané od produkce.Top Gear ma zatím 18 řad po 6-7epizodách.Dříve 10.V každé epizodě si Jeremy pozve na pokec  celebritu která zajede okruh top gearu na čas.Top gear se vysílal již v 80.letech minulého století,avšak měl pauzu a znova se začal vysílat až v roce 2002.

 

 

 

Mezi největší hvězdy patří - Tom Cruise, Rowan Atkinson, Lewis Hamilton, Janson Button, Michael Schumacher, Sebastian Vettel, Rubens Barrichello.

Mimo obyčejné díly Top Gear natočil i nějáké specíály.Tady je vám v hodně krátké verzi nsapíšu.

 

 

 

Top Gear Bolívijský speciál-Top Gear v Bolíviji,snaží se přejet přes Amazonský prales,jedou po nejnebezpčněší cestě světa ,přes hory,činnou sopku a řeší problémy s jejich off-roady.

 

  

 

 Top Gear Botswanský specíál- jak již napovídá název naše trojka bude v Botswaně.Tam chtějí dokázat že v Africe neptřebujete na silnici mít auto s náhonem na všechny kola nebo off-road.Přejet velkou bahenní pláň a mnoho dalšího.

 

 

 

Top Gear polární speciál-v tomto speciálu jde jen o to kdo vyhraje závod přes severni pól.Jeremy a James jedou v autě a Richard jede po staru na saních taženými psy.

 

  

 

Top Gear Vietnamský speciál.Tento díl je opravdový speciál,protože dostali od produkce málo peněz ke koupi auta,tak se rozhodli (Jeremy nerad) koupit motorky.Za úkol mají přejet celý Vietnam.

 

 

 

Top Gear  Indický speciál –Top Gear tentokrát v Indii.Důvod jejich návštěvy je obchdní mise .která se trochu nepovode. Mají představit své výrobky to se také nepovede,udělají si závod do kopce pro veřejnost atd.

 

  

 

V Top Gearu dělají taky různé závody a soutěže například auto proti letadlu,vlak proti autu,loď proti kolu a proti autu,ze soutěží třeba skok do dálky na lyžích s autem,auto proti stíhačce fotbal s auty.Naše trojka tké byla tři králové.Závodili proti Německu a australskému Top Gearu kde samozřejmě vyhráli za menšího podvodu(James vůbec nezávodil místo něj stig).Top Gear moc užitečné rady nedává je to spíš takový zábavný pořad s auty a skvělými moderátory.

 

A na závěr jedno video, kde Top Gear natáčel parodii na znělku akčního seriálu z 80.let. THE INTERCEPTORS.

 

 

 

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Líbí se vám tento článek

ano
ne

Celkem: 155 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 13.3.2012 17:06:40
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 11 791
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist