Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Time Crisis 4 v detailech a s videem

18.06.07, 20:02, autor: 3dsmx, vyšlo v blogu: 3dsmx
K představení střílečky Time Crisis pro PS3 už došlo před pár dny, ale až dnes se k našim očím a uším donesly konkrétní informace o jejím obsahu, nemluvě o screenshotech a videoukázkách. Tak se pohodlně usaďte a poslouchejte.

Time Crisis 4 přijde s dvojicí hlavních hrdinů (Giorgio Bruno a Evan Bernard), kteří se budou snažit o to, aby se nějaká mocná zbraň nedostala do nesprávných rukou. Příběh však není důležitý. Na prvním místě je hratelnost, tedy alespoň v Time Crisis titulech. No a právě hratelnost bude v TC4 na jednu stranu klasická a na druhou stranu zbrusu nová.

Hra nabídne čtyři herní módy včetně módu příběhového (Full Mission), který se od módu Arcade (do puntíku přesná konverze arkádové verze hry) liší tím, že obsahuje několik nových misí nového charakteru. Vůbec poprvé v celé Time Crisis sérii totiž hra nabídne několik levelů, kde se hráč nebude starat jenom o střelbu, ale i o chůzi a pohyb obecně.

Vedle Full Mission a Arcade módu pak ve hře bude ještě Crisis Mission, v němž bude hráč vystaven stresu při plnění opravdu náročných úkolů, což vyžaduje přesnost a bezchybnost. No a nakonec budou v TC4 k dispozici ještě minihry, které budou mít charakter přestřelek s kamarády, nebo střelby do terčů.

Oproti předchozím TC hrám bude ve čtvrtém díle k dispozici rozšířený arsenál zbraní, přičemž některé budou k dispozici pouze v FPS módu (stacionární kulomety a tak dále). Hlavní novinkou TC4 je však zbrusu nová světelná pistole GunCon 3, která bude kompatibilní s HD i SD televizory a kromě jiného nabídne dva analogy a sestavu šesti tlačítek. Time Crisis 4 vyjde na PS3 letos v listopadu. Screeny jsou k vidění v této galerii a video si můžete stáhnout odsud.Time Crisis 4

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 3.6.2006 18:09:24
* BlogRank: 0,57
* Přístupů: 2 240
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist