Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Můj pohled na věc.

Tak uběhlo jen pár měsíců a setkáváme se tu znovu nad stejným problémem. Dnes v 8:00 vybuchly na bruselském letišti 2 bomby - 14 mrtvých. Kolem 9:00 vybuchla bomba v bruselském metru - 20 mrtvých. Celkem teda dneska muslimové zabili v Evropě 34 lidí a dalších 200 zranili. Z toho 17 těžce. Škody jdou díky poklesu Eura a evropských akcií do stovek miliard. Útočníci byli asi 3. Po některých policie pátrá. Dělal jsem si čárky kolikrát na ČT, Novinky, Idnes a podobně padla slova jako: Muslim, islám, arab, Alláh a podobně. Čárek jsem si udělal celkem 0. Pokud média nebudou psát pravdu nebo se pravdě vyhýbat, tak se problém nikdy nevyřeší, naopak bude jen eskalovat. Neřešíme příčiny, ale následky. Stále dokola pokládat kýble pod rozbitou střechu nelze. Problém totiž není v terorismu. Terorismum není živá věc, nemůže vás zabít. Stejně jako vás nezabije puška, ale člověk, co stiskne spoušť. Problém není v nějakém domnělém terorismu a nějakých jednotlivců. Problém je v islámu a celkově myšlení lidí arabského původu. Výbuchy jsou v arabských zemích na denním pořádku a s příchodem těchto lidí do Evropy začínají útoky i zde. V Belgii je oficiálně 9 % muslimů a v Bruselu dokonce 25 %. Pravdivá neoficiální čísla budou ještě větší. Navíc přístup k těmto lidem je od policie velmi laxní a pak se nesmíme divit, že o útoku nikdo nevěděl dopředu a všude byly zmatky.

 


Premiér Bohuslav Sobotka řekl, že se nenecháme zastrašit. Opravdu? Co potom dělají policisté se psy a samopaly v metru a na letištích? Proč je vyhlášen první stupeň nebezpečí v ČR? Protože se bojíme nebo spíše máme nařízeno se bát. Pan ministr Chovanec chce vojáky v ulicích. Jaké šaškárny tam budou dělat, tak to netuším. Třeba oprášíme posledních provozuschopných 30 tanků, 20 pandurů a půjdeme do boje. Nebe zatím budou hlídat gripeny. Všech šest. Bezpečnostní stupeň 1 vyhlásily jaderné elektrárny Dukovany a Temelín, to je možná na místě. Moje tvrzení, že jsem ani jednou neslyšel slovo jako islám, není pravda. Asi jednou se na ČT objevila zpráva, že k útoku se přihlásil Islámský stát. Zajímavé je, jak si skupina negramotných lidí působící v Sýrii a Iráku, v pohodě odpaluje bomby kousek od vševědoucího evropského vedení. Mama Merkel asi nebude nadšená.

 

 

Bruselský zpravodaj ČT Bohumil Vostal uvedl, že se podle svědků před výbuchem ozvaly arabské výkřiky „Alláh je velký“ a několik výstřelů. Ale útok určitě nebude mít s islámem nic společného. Hodil bych to na nějakého evropského křesťana. Jo počkat, on už se vlastně přihlásil IS, takže nic nebude. Ještě pár výbuchů a bude ze mě xenofob, řekl Právu na útok v Bruselu europoslanec za ČSSD Jan Keller. Kvůli hrozbě mu pracovníci tamního letiště nedovolili dvě hodiny vystoupit ani z letadla. Strach z teroristů mají i jeho další čeští kolegové. Podle stanice RTBF se na letišti našel kalašnikov. To přece nemůže být pravda. EU přece útočné pušky zakázala, ne? Budeme muset striktně zakázat terorismus! Boj se, džihádisto! Na internetu se objevila fotka uprchlíka v Řecku s nápisem: "Sorry for Brussels". Jsme rádi, že humanisté už pracují na propagandě.

 


 

 

 

 

Útoky v Bruselu podle amerického prezidenta Baracka Obamy opět připomínají, že svět se musí sjednotit v boji proti terorismu. Obama nabídl Belgii veškerou pomoc k vyšetření útoků. Asi mu kubánský rum moc nechutnal, že není v lihu a opět jen sděluje prázdná hesla jako při útocích v Paříži. Evropští politici by se zase mohli sjet na jedno místo a spojit se v živý plot solidarity, to bude nádherná fotečka do novin. Dneska se měly cvičit oslavné salvy pro čínského prezidenta, ale nakonec se nic nacvičovat nebude. Ale jinak nás imigranti vůbec neobtěžují. Ministerstvo vnitra zakázalo spojení Úsvitu a Bloku proti islámu, kvůli případnému porušení práv vyznavačů islámu. Tak tomu říkám výsměch!

 

 

Našel jsem krásný text, jak jde vývoj po takovém útoku, zatím všechny body vychází, jak mají:


1. Alláh Akbar! BUM!

2.Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku

3 Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.

4. "Přátelé", kteří chtějí být cool si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou

5. Objeví se "statečný muslimský zachránce"

6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč, Konvička je v extázi

7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělávál němcům na penzi, že.

8. Abás obviní židy, Štětina rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA

9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant"

10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.

11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na You Tube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky to nebyli muslimové ale illumináti a ti mrtví šli po smrti domů.

12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.

13.Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti.

14 "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop. 

15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi

16. Vše se vrátí do starých kolejí

17. Alláh Akbar! Bum!


 

 

A jedna zpráva mimo téma. Čeští vojáci odrazili útok v Mali. Bránili hotel a jednoho útočníka zastřelili. Žádný Čech nebyl zraněn. 

 

 


Článek nebyl financován Evropskými fondy!

 Následující text může vyvolat syfilis, hemeroidy a třes rukou.

Jo počkat, vy už jste ho přečetli. Tak nic.

  Korekci článku provedl MAXX´´´, takže vše kdyžtak směrujte na něj :)

Další články z této sekce...

ANKETA

Máte raději houskové nebo bramborové knedlíky?

Celkem: 31 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 27.3.2011 12:21:04
* BlogRank: 2,51
* Přístupů: 622 497
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist