Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Světový pohár 2010 - Základní Skupiny

31.12.09, 05:15, autor: Hawr1x, vyšlo v blogu: NecroRaisers
24 národů se přišlo poprat o prvenství ve hře Quake Live. Česká republika bude v základních skupinách čelit Itálii, Polsku a Maďarsku. Nejvážnějšími soupeři Slovenska jsou Švédsko, Finsko a Holandsko. 3...2...1...Fight!

Základní skupiny Světového poháru byli rozlosovány a ve čtyřech skupinách se představí 24 národních teamů. První zápasy jsou naplánovány na 3.ledna 2010, což dává borcům dostatek prostoru pro vystřízlivění z novoročních oslav.

 

Ondřej "Legie" Konečný a Pavel "eJo" Cihlář se jakožto organizátoři celého turnaje spřáhli se špičkou sudích a na zápasy budou dohlížet Lubomir "SyXz" Tesarovic, Maxime "xou" Roucel a dvojice polských adminů: Pawel "mov9k" Chodan a Greg "Thrawn" Mikusek.

 

Turnaj bude sledován živými přenosy jednotlivých zápasů. K divákům budou přenášeny pomocí streamu, který si můžete naladit na Holysh1t.tv a Level Up TV. Přehled zápasů hledejte na oficiálních stránkách Quake Live Nations Cupu 2010.

 

Český Národní Team

Pavel 'eJo' Cihlář, Petr 'Angry' Jarolím, Tomáš 'Dloob' Pěšina,

Ondřej 'Legie' Konečný,Kryštof 'Krysa' Černý, Jan 'Smasher' Tlaskal,

Jan 'SpyD3R' Vaníček, Lukáš 'Zagro' Zachoval,Lukáš 'Fragma' Chrt

Základní skupina D - Itálie, Polsko, Maďarsko, Španělsko, Bosna a Hercegovina


Podívejme se na soupeře, které čeká národní výběr. V čele kandiátů na postup je team Polska. Silnou dvojici pro teamovou hru budou tvořit zejména Robert 'tox1c' Kopczyński a Maciej 'av3k' Krzykowski. Oba hráči se předvedli výbornými individuálními výkony nejen v případě online turnajů, ale i Švédské LAN DreamHack. Hráči, kteří navštívili v minulém roce Rýmřovský LanCraft si jistě vzpomenou, jak zdárně doplňoval výše uvedené duo Marcin 'fanat1c' Zakrzewski. Čtvrtým hráčem teamu bude Marcin 'v3rb' Bogusz, který se za své výkony taktéž nemusí vůbec stydět.

 

Maďarskou školu jsme si mohli prohlídnout naživo na Infinity Csarnok LAN, která přivítala místní špičku. Tito hráči též tvoří i základní kameny CSABEI POWER. V čele uskupení stojí Zoltán 'zolee' Bereczki, který se může jistojistě opřít o vynikající duo Varga 'dash' Árpád a László 'feeder' Cseh. To bez problémů doplní József 'gandhi' Szimon - další z účastníků LanCraftu. Dash a feeder se představili našemu obecenstvu v Exhibičním turnaji, All Stars 2on2, kde řádně zavařili i favorizovaným dvojicím.

 

Kapitolou samou pro sebe je Itálie, kterou do bojů vede Alessandro 'stermy' Avallone. Svými úspěchy v několika naprosto rozdílých hrách ( FIFA & QUAKE 4 ) si tento hráč získal široké publikum a šokoval celý svět. Nespočet fanoušků pravidelně pobírá jeho světoznáme lekce hry Quake Live. Velmoc "obuvnickou" v zápolení o postup ze skupiny doplní triáda Stefano 'spartaz0rd' Conoci, Alberto 'exp' Castelli a Vincenzo 'booms' D'aurelio, kteří potrápili během svého působení v národních barvách nespočet výběrů celé Evropy.

 

Fanouška České Republiky by mohlo napadnout, že tento výčet by mohl pro začátek stačit, jelikož boj o dvě postupová místa bude i tak velice obtížnou záležitostí. Musím Vás na tomto místě trochu zklamat, jelikož v základnách skupinách jsou ještě další dva teamy. Bystřejším z Vás došlo, že v našem výčtu chybí Bosna a Hercegovina a Španělsko. Na tento team se jako poslední podíváme. Do arény přichází David 'tokeh' Villa. Za sebou si táhne stádo býčků, kterým familiérně říká Dabra 'Dabra' Rodrigo a Ivan 'Allter' Bordalás. Na celou expedici pak dohlíží David 'sioux' Lázaro a hurá do světa.

 

Čtení bylo pro tuhle chvíli dost. Nejlepší tuzemský režisér, Lubomír "Silu" Šilhán dokončil svůj další  film, který nese jméno manJu. Ústřední postavou celého snímku je pan Fan 'Jibo' Zhibo. Have Fun.

 

 

Doufám, že jste nabrali dostatek sil na přehled soupeřů, kteří budou komplikovat základní skupinu Slovenskému Teamu Národnému.

 

Slovenský Národní Team

Ján 'JoCKo' Balaďa, Lubomir 'adore' Martinka, Peter 'duFo' Krkos, Ivan 'Milamber' Farkaš,

Milan 'Mino' Branický, Lenka 'mufin' Cisarova, Vaclav 'VaSHo' Moucha, Martin 'wision' Čižek

Základní skupina A - Švédsko, Holandsko, Ukrajina, Finsko, Portugalsko

 

Výčet soupeřů začneme Švédskem, kteří jsou horkými favority na výhru celého Poháru Národů. Sestavu vede zkušený harcovník scény, Karl 'tybalt' Danielsson. Ten bude spoléhat zejména na věhlas a nekonečný um pánů Pelleho 'fazz' Sodermana, Magnuse 'fox' Olssona, Michaela 'madix' Hinderssona a Sebastiana 'Spart1e' Siiru. Ironií osudu je, že i team složený ze zbylých hráčů národního teamu Švédska by dokázal potrápit i zdatné soupeře.

 

Poněkud oddechovějším bude souboj s národním teamem Finska. Ten hájí svou zemi v optimální sestavě Jarkko 'Damiah' Liukkonen, Sakari 'epiotic' Paasonen, Markus 'kekkie' Taipale a Janne "Danskie" Leinonen. Koučem teamu je Timo 'frs' Laakso.

 

Kvalitu podtatranského squadu prověří i přímořský výběr Holandska. Pracovně si tento národní team říká tulipánci a větrnými mlýny bude točit Jeffrey 'draven' Debipersad. Hlavními oporami teamu a vazaly na plný úvazek jsou Ivo 'forever' Lindhout, Kyle 'silencep' Mooren a Richard 'weird' Krooman.

 

Dalšími soupeři budou našim bratrům bohatýři z Ukrajiny. Evgeniy 'Vendigo' Bukanov je kapitánem teamu, který je složený ze silných jednotlivců a osobností. Pod vedením Vendiga budou za čest Julinky a své země hrát Jan 'Extreme' Beletskiy, Aleksandr 'Shadow' Yoktov, Valentine 'Saverok' Balabanov a Artyom 'Ghost' Shapoval.

 

To, jestli si team odpočine při střetu s Portugalskem posuďte sami. Osobně si myslím, že moc ne.

 

Našim hráčům nezapomeňte držet palce a závěrem připomenu zbylé dvě skupiny, které přinesou neméně zajímavou show. V Základní skupině B se představí kvalitní celky Evropy a my se můžeme těšit na střetnutí velmocí komunity Ruska a Velké Británie, ty v základní skupině doplní Dánsko, Slovinsko, Chorvatsko a Island. Hvězdnou plejádu završuje velmi očekávaná Základní skupina C, která prověří kvality Francie, Německa a Rakouska. Sekundovat jim budou Srbsko, Norsko a Litva.


Quake Lessons by  Thomas “c3llux” B.

Další články z této sekce...

ANKETA

Postoupí náš team ze skupiny?

Celkem: 125 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Vítáme Vás na Oficiálním blogu teamu NecroRaisers - Vašem progamingovém speciálu na serveru GamePark.
* Založen: 18.12.2009 0:47:48
* BlogRank: 1,22
* Přístupů: 40 453
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 4
Toplist