Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Předběžný přístup survivalu Conan Exiles (dojmy ze hry zde) se chýlí ke konci a hru tak začátkem května čeká "konečné" vydání. Spolu s tím přijdou do světa Barbara Conana podstatné změny. Herní svět se zvětší nejen co se týče mapy, ale dočkáme se i nových předmětů a perků. Kromě toho do hry přibudou i dvě zcela nové oblasti Vulkán a Bažina s vlastními lokacemi i nepřáteli. Čeká nás upravený bojový systém "s brutalitou, taktikou a surovostí, jakou si svět Barbara Conana zaslouží." Všechny zbraně dostanou vlastní animace včetně různých efektů - dýky například způsobí krvácení, obouruční meče zase zmrzačení a podobně. 

 

Podstatnou částí Conan Exiles vždy byla stavba a jinak tomu nebude ani po opuštění předběžného přístupu. S tím souvisí zbrusu nová herní mechanika, pojmenovaná Purge (očista). Prostředí se nyní bude našemu stavebnímu úsilí bránit a v závislosti na tom, kde si stavíme náš majestátní hrad, nás čas od času napadne horda ledových obrů, nemrtvých či jiných potvor Conanova nehostinného světa (tato možnost půjde vypnout). To je vítaná změna, protože dosud bylo v okolí našeho domova poněkud mrtvo a pana domácího tak čekala notná dávka nudy.

 

Hráči si také budou muset zvyknout na náročnější souboje. Ze hry totiž zmizí automatické léčení, místo kterého bude nutné se najíst či vypít lektvar. Aby to bylo jednodušší, přidali vývojáři možnost pěstování vlastních plodin. Cestování naproti tomu bude mnohem pohodlnější, protože se ve hře objeví monolity, umožňující rychlé cestování. 


Conan Exiles vychází 8. května na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist