Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Od masivního úspěchu hry Playerunknown's Battlegrounds (gameplay zde) zařadila do svých her mód Battle Royale řada vývojářských studií. Nedávno to byla například společnost Epic Games se svou hrou Fortnite. Pro stejný krok se nyní rozhodli i vývojáři z Crytek a v příštím updatu pro svou hru Warface přidají do hry na omezený čas právě mód Battle Royale. V něm hraje se velké množství hráčů v podstatě hraje klasický deathmatch (tedy všichni proti všem), ale herní území se postupně zužuje. Vítězí ten, kdo přežije jako poslední. S módem do hry přijde i speciální rozlehlá pouštní mapa viz níže. Bohužel není známo, kdy update přesně vyjde, ale má to být co nevidět.

 

Toto rozhodnutí vypadá zajímavě zejména proto, že Warface byla dosud zaměřena spíše na kooperativní hru proti umělé inteligenci a na soupeření malých týmů proti sobě. Zdá se, že nepůjde o velké bitvy desítek hráčů a zřejmě i proto bude mód Battle Royale ve hře jen na omezený čas - vývojáři potřebují zpětnou vazbu a mód případně upraví.

 

Warface je taktická kooperativní střílečka, kterou si můžete vyzkoušet zdarma, protože funguje na modelu free-2-play. Zahrát si ji můžete na PC a Xbox 360. 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist