Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Strategií s vlaky není nikdy dost a jejich řady tak už 26. ledna příštího roku obohatí titul Railway Empire od Gaming Minds Studios. Přesně datum vydaní prozatím nebylo známo a věděli jsme jen to, že to bude v prvním čtvrtletí 2018. S přesným datem vydání jsme se dočkali i dosud neviděného traileru, ve kterém se objevují i záběry přímo ze hry.

 

Naším úkolem samozřejmě bude stavba železnicí, nákup vlaků, budování průmyslu či turistických atrakcí. Vývojáři slibují na 40 vlaků vymodelovaných do posledního detailu a přes 300 technologií. Ve hře prozkoumáme více než 100 let vývoje železnice v USA a kromě volné hry se můžeme těšit i na zajímavou kampaň, kde budeme soupeřit s konkurenčními společnostmi. Takový souboj ale nebude vždy úplně čistý, a tak provedeme špionáž nebo dokonce necháme přepadnout vlaky našich rivalů.

 

Railway Empire si můžete například na Steamu předobjednat už nyní, čímž získáte 15% slevu, unikátní skin pro vlak a především okamžitý přístup do uzavřené bety. Hra je dostupná na PC, PS4 a Xbox One.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist