Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Spouštíme piškvorkovou Klanbázi

26.10.10, 14:46, autor: Slamb, rubrika: GamePark - Novinka

Ať už patříte mezi náruživé hráče piškvorek nebo si je zahrajete jednou za čas, určitě vás potěší tato novinka. Pro velký zájem ze strany vás, našich hráčů, spouštíme nový žebříček právě v této oblíbené hře. K jejímu hraní nepotřebujete vůbec nic neobvyklého, stačí vám obyčejný internetový prohlížeč s aktuální verzí doplňku Adobe Flash Player. Pak už se jenom pod svým uživatelským účtem přihlásíte do prostředí GamePark Space, ve kterém se můžete ihned zapojit do hry!

 

Klanbáze se bude hrát na dvě výhry v módu Swap, kde první hráč umístí na plochu dva křížky a kolečko, druhý hráč si následně vybere, za jakou stranu chce hrát. Ve swapu musíte dosáhnout oproti klasické hře vždy přesně pěti symbolů v řadě, nikdy ne víc. Každý hráč má k dispozici celkový čas 5 minut, hrací plocha je omezena na 15x15 polí.

 

Chcete se do klanbáze zapojit? Není nic snadnějšího, než si přečíst jednoduchá pravidla žebříčku a následně se pod svým účtem zaregistrovat!

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Budete hrát piškvorkovou klanbázi?

Ne.

Celkem: 476 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Piškvorky -Hodnocení GameParku:
92%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Flash hryŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist