Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Autoři oblíbené webové volně hratelné hry Farmerama pro vás připravili řadu novinek. Farma není jen o sázení rostlin a starosti o zvířata, ale nově také velká starost o mláďata. Právě to je cílem nové Farmerama kampaně, ve které máte za úkol vybudovat fungující stáje plné zvířecí drobotiny. Můžete se tak mazlit s chundelatými beránky, chovat koťátka a nebo poníky. Je to jen na vás.

 

Pokud už Farmeramu nějakou dobu hrajete a máte pocit, že už jste vyzkoušeli vše, co farmaření nabízí, můžete vyzkoušet zcela novou zkoušku, stát se dokonalým řemeslníkem. Ať už si vyberete stát se pekařem, budete vytvářet květinovou výzdobu pro různé příležitosti, stanete se alchymistou nebo se stanete správcem lázní, bude na vás čekat řada náročných úkolů a činností.

 

 

Pokud nejste spokojeni se svým sousedem, můžete si na dva týdny pronajmout supersouseda, který vám zajistí klid a pohodu v sousedství a také vám přinese každý den nějaký dárek. Díky tomu budete mít možná více času na to, abyste se věnovali Renzovu festivalu, který přínese do města řadu nových miniher a zábavných úkolů, za které samozřejmě dostanete řadu odměn a navíc můžete získat nějakou cílovou odměnu v úplňkovém eventu.

 

Vše doplňuje vylepšená grafika a rozvržení webu, které je nyní přátelštější pro ovládání a navigaci. Více možností nabízí také tržiště.

 

Pokud již Farmeramu hrajete, určitě se podívejte, co nového nabízí a pokud ještě ne, tak na co čekáte? Je to zcela zdarma!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Farmerama -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Strategie, ManagementŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist