Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

SPORE

03.09.08, 19:47, autor: (|D3VL3R|), vyšlo v blogu: D3VL3R IS BACK!
Skončil dřív, než začal :)

 

Úvod

Všichni jsme na něj čekali. Od dneška, možná už včerejška jste mohli narazit v obchodech na hříčku Willa Wrighta, SPORE. Will už má za sebou již projekty jako Sim City nebo ještě známější The Sims. SPORE je taková civilizační strategie. Na začátku si vytvoříte podobu své příšerky, což je označení pro avatara (postavičky). Pak již záleží na vás, jak budete pokračovat. Můžete budovat města, obývat jiné planety a expandovat do jiných galaxií. Tvoření a zlepšování je cílem celé hry, nesetkáte se tedy s žádným příběhem, což je od tohoto autora zvykem. Hra vám nabídne porci zábavy v kreslené grafice (dá li se to tak nazvat). Zpátky k tématu.

 

                   

 

Ještě před oficiálním vydáním se na pultech některých obchodů objevila plná hra. Pokud jste ti šťastlivci, co si hlava nehlava hru koupili si zadělali na problém. Ten spočívá v tom, že hra vyžaduje KEY (který se dá už sehnat jako key-gen, nebo v diskuzích u torrentů) a pro ČR ještě nebyly zhotoveny. Totiž pokud jste nahlédly na zadní stranu manuálu, kde píše hra, že má být ten klíč, našli jste čisté bílé políčko. Tohle se nestává jen tak. Mnoho lidí hru reklamovalo nebo se snažilo obrátit na tech. podporu, která byla prakticky obsazená. Jediným východiskem bylo tedy sledovat dění na českých stránkách EA, kde se do dopoledne nic nedělo. Až na nápor uvolnily nějaké informace, kam se může člověk obrátit. Přesné znění tiskové zprávy zde:

 

        

 

Tisková zpráva

Část první várky Spore bohužel obsahuje evoluční chybku, v části nákladu chybí v manuálech sériové číslo, bez kterého není možné hru spustit. Protože je ale evoluce ve vašich rukách, všichni, koho se tento nedostatek týká, jej hravě vyřeší se Zákaznickou podporou na telefonních číslech pro Českou republiku +420 224 326 860 nebo emailu podporaCZ@ea.com, pro Slovenskou republiku (02) 20 602 905 nebo emailu podporaSK@ea.com. Zákaznická podpora je k dispozici ve všední dny od 9 do 20 hodin a o víkendech od 10 do 17 hodin. Za toto nedopatření, které se týká jen zlomku prvního vydání, se omlouváme, pracujeme usilovně na nápravě...  (dále zde)

 

Zakončení

Není to vše. Ještě před chvíli ani podpora tyto klíče neměla. Teď se zdá již být vše v pořádku. Podle komentářů si stejně dřív jak v pátek, který byl stanoven jako oficiální uvedení hry, hru nezahrajete. Web, kde si spravujete vlastní účet je nefunkční. Takže pěkná várka problémů, které nikdo u této hry nečekal. Snad se do týdne vše dá do pořádku a všichni budou se svou hrou spokojeni.

 

Informováno na tiscali, mnou zveřejněno na GP a jinak (snad lépe) napsáno :)

 

Další články z této sekce...

Kupte si Spore v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Koupit hru Spore

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Co byste čekali? Budu psát seriozní články a přidávat skvělá videa a komentovat můj názor.
* Založen: 15.6.2008 16:54:20
* BlogRank: 1,13
* Přístupů: 121 966
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist