Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Přidali jsme další webovou hru, tentokrát opravdu našlapaný kousek, špičkovou akční hru Drakensang Online! Neváhejte a vyzkoušejte, hrát samozřejmě můžete zdarma a nemusíte nic instalovat, vše běží v prohlížeči a uvidíte, že to je pecka!

A znovu rozšiřujeme nabídku webových her, které u nás můžete hrát. Tentokrát jsme přidali opravdu našlapaný kousek, špičkovou akční hru Drakensang Online! Neváhejte a vyzkoušejte, hrát samozřejmě můžete zdarma a nemusíte nic instalovat, vše běží v prohlížeči a uvidíte, že to je pecka!

 

  

 

Sága Drakensangu pokračuje!

Stíny minulosti šíří strach a děs. Mocný drak ze světa temna se probouzí k životu! Připoj se k rytířům nebo k mágům, vybojuj epické bitvy a zachraň lidstvo!


Fantasy hra tě zavede do velkolepého světa 3D. Vyzbroj se a vyprav se do bitvy sám nebo s ostatními hráči. Bojuj o moc a sílu a zvítěz nad mocnostmi temna.

 


Zažij novou část slavné ságy Drakensangu online. Ponoř se do epického příběhu a osvědč se v multiplayerových bitvách. Probádej temná zákoutí společně s ostatními hráči, zvítězte nad drakem a zažijte dobrodružství v bažinách, lesích, jeskyních a arénách PvP.

 

Využij bohatý systém schopností a boje k dalšímu vývoji a individualizaci tvé postavy jako rytíř řádu Draka nebo jako mág Kruhu.

 

  

 

Připrav se na cestu za dobrodružstvím, hrdino Durie! Objev fantastický svět plný magie a kouzel a nezalekni se žádného nebezpečí. Přišel ten pravý čas, abys hrál s námi! Na viděnou ve hře!

Další články z této sekce...

Kupte si Drakensang Online v našem shopu:
Cena:
199 Kč
Verze:
PC
Koupit hru Drakensang Online

ANKETA

Za co hrajete v Drakensangu?

Celkem: 1056 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Drakensang Online -Hodnocení GameParku:
85%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Masivní multiplayer, MMORPGŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist