Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Prince of Persia: Zapomenuté písky představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Při své výpravě do Azadu navštíví Princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti.

 


Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: Zapomenuté písky dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník.

 

 

Vzhledem k tomu, že je Prince of Persia: Zapomenuté písky zasazen do doby mezi Prince of Persia: The Sands of Time a Prince of Persia: Warrior Within, dočkají se fanoušci nové kapitoly ze světa Prince of Persia a budou moci lépe pochopit sérii Sands of Time.

 

 

Prince of Persia: Zapomenuté písky jde do prodeje 11. června a my pro vás u příležitosti uvedení hry na trh máme díky společnosti Playman super soutěž o speciální limitované a hlavně v obchodech neprodejné edice hry!

 

CENY:

1. místo: Prince of Persia Quadrilogi s obrazem
2. místo: Prince of Persia Quadrilogi Luminiscenční obal + tričko Prince

3. místo: Prince of Persia Quadrilogi Luminiscenční obal + pouzdro na vizitky Prince

4. místo: Prince of Persia: Zapomenuté písky v 3DVD limitované edici 

 

Prince of Persia Quadrilogi obsahuje vedle nejnovějšího Prince of Persia: Zapomenuté písky i všechny 4 předchozí díly (Písky času, Válečník, Dva trůny a Prince of Persia 4). Jedná se o sběratelské edice, které nelze volně zakoupit!

 

 

Princip soutěže je jednoduchý. Odpovězte správně na následující otázky a budete zařazeni do slosování. Soutěž trvá do 13. června včetně. K nalezení správných odpovědí vám pomůže například oficiální český web hry.

 

Jak je to s češtinou v Prince of Persia: Zapomenuté písky?

 
 
 

Co je základem soubojů v Zapomenutých píscích?

 
 
 

Ve hře bude i postava jménem Malik. Kdo to je?

 
 
 

Váš email:  

Další články z této sekce...

Kupte si Prince of Persia: The Forgotten Sands v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
Xbox 360
Další platformy:
PS3, PSP, Wii
Koupit hru Prince of Persia: The Forgotten Sands

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

* Založen: 31.5.2010 13:53:13
* BlogRank: 1,15
* Přístupů: 8 383
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist