Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Jako již tradičně, s blížícím se koncem léta pro Vás rozjedeme řadu soutěží a začínáme pěkně zostra - máme pro Vás dva špičkové SSD disky a jednu USB 3.0 flashku od Kingstonu! Podrobnosti v článku.

Soutěž je u konce a všichni jistě netrpělivě čekáte, zda jste mezi šťastně vylosovanými! Soutěže se zúčastnilo celkem 4217 soutěžících, z nich 3588 odpovědělo správně. Správné odpovědi byly následující:

 

Co našel plyšák Flat Eric na kraji ulice? - flash disk DT HyperX
Kolik plyšák vypil piv? - 4
Kolik různých RAM pamětí Kingston HyperX viděl Flat Eric za skleněnou vitrínou na Gamescomu? - 7


Vylosovaní výherci:
Libor Pánek, Plzeň
Martin Dlouhý, Praha

David Hrubeš, Otrokovice

 

Gratulujeme! Ostatním držíme palce do dalších soutěží!

 


 

Společnost Kingston jistě znáte jako předního výrobce špičkových SSD, počítačových pamětí a flash disků a my vám již po několikáté přinášíme soutěž, kde můžete vyhrát některý z TOP produktů tohoto výrobce - SDD disky a flashku z té nejvýkonnější řady HyperX!


Kingston HyperX 3K SSD

Disky Kingston HyperX 3K SSD jsou určené pro počítačové nadšence, hráče a náročné uživatele, kteří sledují cenově výhodná řešení. Disk má díky řadiči druhé generace SandForce, rozhraní SATA 3.0 a NAND čipům s 3000 P/E cykly ohromný výkon a podobně jako jeho předchůdce HyperX SSD, zaujme navíc i svou cenou! Technologie SandForce DuraClass pak v dané kategorii zajišťuje nejvyšší odolnost a maximální životnost disku i při velmi intenzivním používání. Elegantní černý disk s kovovým logem ve tvaru X se dodává buď samostatně, nebo v bohatě vybavené sadě pro upgrade!

 

Kingston DataTraveler HyperX

USB flash disk Kingston DataTraveler® HyperX® 3.0. ve stylu dalších produktů s názvem HyperX nabízí nejvyšší rychlosti přenosu dat a největší kapacity. Vysokorychlostní osmikanálová architektura rozhraní USB 3.0 umožňuje dosáhnout rychlosti až 225 MB/s pro čtení a 135 MB/s pro zápis!

 

O co tedy soutěžíme?

1. místo: SSD Kingston HyperX 240 GB
2. místo: SSD Kingston HyperX 120 GB
3. místo: USB 3.0 flash disk DataTraveler HyperX 64 GB

 

 

 

Soutěž funguje na jednoduchém principu. Kdo správně odpoví na níže položené otázky, bude zařazen do slosování o ceny! Správné odpovědi najdete ve videu níže. Na konci soutěže budo vylosování tři soutěžící, kteří vyhrají výše uvedené ceny! Soutěž trvá do 23. 9. 2012 včetně. Hodně štěstí!

 

 

Co našel plyšák Flat Eric na kraji ulice?

 
 
 

Kolik plyšák vypil piv?

 
 
 

Kolik různých RAM pamětí Kingstron HyperX viděl Flat Eric za sleněnou vitrínou na Gamescomu?

 
 
 

Váš email:  

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist