Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Tak a je to tady, známe vítěze! Do soutěže bylo přijato celkem 5612 platných emailů, z toho 5007 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 

  • Direct CU II u grafických karet ASUS označuje: systém chlazení, využívající měděné teplovodivé trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, což přispívá k účinnému odvodu tepla. Provozní teploty jsou o 20 % nižší a celý systém je ve srovnání s referenčním řešením výrazně tišší.
  • Základní desku ASUS ROG MAXIMUS VI GENE charakterizují následující vlastnosti: součást herní série produktů nejvyšší kvality - ROG (Republic Of Gamers); formát micro ATX; zvuková technologie SupremeFX (srovnatelné s dedikovanými zvukovými kartami, odstup signál–šum 115 dB), grafické rozhraní Sonic Radar pro zobrazení pozice a směru zdrojů zvuku ve hrách, rozhraní mPCIe Combo II pro více možností přenosu dat a připojení k síti
  • ASUS RP-N53 je dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí, který: všechny výše uvedené odpovědi jsou správně

 

Seznam výherců:


1. místo: viralom@seznam.cz

2. místo: scorpion1989@seznam.cz

3. místo: PiteraS@email.cz


Gratulujeme k výhře skvělých cen od společností ASUS a AMD, všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích! 

 


 

Přemýšlíte, co byste rádi našli pod stromečkem? Co byste řekli na novou grafickou kartu ASUS, postavenou na jednom z nejvýkonnějších čipů AMD HD7950? Že to nezní špatně? Tak pojďte si s námi zasoutěžit! Máme pro Vás ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 + kupón ke stažení tří her v ceně až 2300 Kč!. A myslíme i na druhé a třetí místo, kde čeká špičková základní deska pro hráče ASUS Maximus VI Gene a nebo novinka na trhu, ASUS RP-N53 - dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí WiFi signálu! Pojďme se na ceny podívat podrobněji, když si o nich navíc něco přečtete na stránkách ASUS, zodpovězení soutěžních otázek pak pro Vás nebude problémem!

 

1. místo: špičková grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 + kupón na stažení tří her v ceně až 2300 Kč!

 

Grafická karta s 28nm architekturou a nejnižšími provozními teplotami - ASUS HD 7950 DirectCU II s nástrojem GPU Tweak!

  • Systém chlazení DirectCU od společnosti ASUS využívá měděné teplovodivé trubice a o 20 % větší plochu pro účinný odvod tepla. DirectCU II je v režimu nečinnosti i při plné zátěži o 14 dB tišší než referenční karty. Je tomu tak díky dvěma 100mm odhlučněným ventilátorům, které z této karty dělají výkonnou grafickou kartu s nízkou hlučností.
  • Systém napájení využívá úspěšnou technologii DIGI+ VRM s napěťovými regulátory ke snížení napěťového rušení o 30 % a zlepšení energetické účinnosti o 15 %, zvětšení rozsahu modulace napětí a zlepšení celkové stability a životnosti až na úroveň 2,5× převyšující referenční karty.
  • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy a ladění frekvencí, napětí a rychlosti ventilátorů.

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 

2. místo: Základní deska ASUS Maximus VI Gene

 

Základní desky řady GENE od společnosti ROG jsou již dlouho oblíbené mezi uživateli, kteří hledají kvalitní desky v provedení micro ATX. Desky řady GENE se staly tři roky po sobě oficiálními základními deskami BlizzConu a byly jimi vybaveny všechny oficiální počítače používané během šampionátu 2012 Battle.net World Championship.

 

Model Maximus VI GENE zůstává věrný tradici svých předchůdců a i on přichází dokonale vybaven. Přesné napájení Extreme Engine Digi+ III, exkluzivní obslužné nástroje pro ladění a pokročilé herní funkce. Mezi ty patří křišťálově čistý zvuk SupremeFX s hodnotou SNR 115 dB, rozhraní Sonic Radar zobrazující se přímo ve hrách, Intel® Ethernet a nástroj pro optimalizaci sítě GameFirst II. Hledáte špičku mezi mATX deskami? Dál už hledat nemusíte.

 

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 

3. místo: ASUS RP-N53 dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač WiFi pokrytí


RP-N53 zaručuje úplné pokrytí díky interním anténám MIMO - už nikdy žádné mrtvé zóny bez signálu. Silná funkce opakovače tohoto modelu rozšiřuje domácí bezdrátovou síť do každého kouta. I ta nejobtížněji přístupná místa teď budou mít pokrytí signálem vysokorychlostního internetu pro notebooky, tablety, smartphony, herní konzole a chytré TV. Fantastický příjem je zárukou rychlého a plynulého hraní i přehrávání HD multimédií odkudkoli.

 

RP-N53 vám poskytne skutečnou dvoupásmovou síť i v případě, že pracujete se starším jednopásmovým routerem. Zdvojnásobte svůj bezdrátový výkon - s propustností až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz současně! Pásmo 2,4 GHz se postará o každodenní činnosti, jako je procházení webu a služby sociálních sítí, zatímco 5GHz pásmo je ideální pro přehrávání HD videa a on-line hraní.

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 


 

Pro účast v soutěži stačí správně odpovědět na níže uvedené otázky a vložit platný email. Soutěž trvá do 10. 11. 2013 včetně, vítězové budou v následujícím týdnu vyhlášeni v tomto článku a informováni emailem. Hodně štěstí!

 

Direct CU II u grafických karet ASUS označuje:

 
 
 
 

Základní desku ASUS ROG MAXIMUS VI GENE charakterizují následující vlastnosti:

 
 
 
 

ASUS RP-N53 je dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí, který:

 
 
 
 

Váš email:  

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist