Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Tak a je to tady, soutěž je u konce a známe výsledky! Soutěže se zúčastnilo celkem 4977 soutěžících, z toho 4610 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 

V jakých kapacitách si můžete zakoupit SSD diky HyperX FURY? 120GB, 240GB
Jakou maximální kapacitu flashky je možné u HyperX aktuálně sehnat? 1TB
Jakou maximální velikost paměťové karty můžete u Kingstonu aktuálně zakoupit? 128GB
Jaká je tloušťka disku HyperX Fury? 7mm

 

U třetí otázky došlo k překlepu, bylo uvedeno HyperX namísto Kingston a proto tato otázka nebyla zařazena do vyhodnocení výsledků. Omlouváme se za překlep a děkujeme za pochopení.

 

Vylosovaní výherci:

HyperX Fury SSD 240 GB: Pavel Záhrobský, Liberec
HyperX Cloud Headset: Kryštof Marek, Praha

 

Gratulujeme!

 


 

I přesto, že je parné léto, určitě si najdete chvilku na posezení s dobře chlazeným nápojem u nějaké té pěkné hry. A jako správní pařani jistě oceníte šanci na vylepšení výkonu svého počítače či notebooku, nebo možnost získat špičková profi herní sluchátka! V naší soutěži se společností Kingston máte šanci toho dosáhnout. Soutěžíme o dva produkty z řady HyperX, která označuje ty nejlepší produkty firmy Kingston. 

 

Hlavní cenou je HyperX Fury SSD disk o kapacitě 240 GB! Jde o špičkové SSD s působivým výkonem. Je založen na oceňované technologii procesorů SandForce (SF2281) a moderním rozhraní SATA třetí generace (6Gb/s) s cílem přinést zákazníkům výjimečný výkon. Celá řada disků HyperX FURY nabídne dramatické zvýšení výkonu oproti klasickému pevnému disku a díky technologii RAISE snižuje počet neopravitelných chyb. 

 

 

 

Moderní SSD disk s tloušťkou pouhých 7 mm se hodí jak do počítače, tak do vašeho notebooku a s rychlostí čtení i zápisu 500 MB/s převálcuje jakoukoliv konkurenci.

 

 

Pro dalšího štastlivce tady máme HyperX Cloud Headset. Sluchátka jsou optimalizována pro profesionální hraní a mají mimořádně měkce vystlaný hlavový most, ušní polstrování z paměťové pěny a klapky vystlané umělou kůží, takže vám umožní hrát celé hodiny.

 

  

 

Souprava vyhovuje standardu HiFi, je kompatibilní s adaptérem pro zapojení v letadle a vyznačuje se bohatým zvukem a výrazným designem HyperX. Sluchátka jsou opatřena enormně velkými měniči o rozměru 53 mm, které dokáží reprodukovat správně třeskutou atmosféru i vzdálenější zvuky s výbornou lokalizací. Hrajte celé hodiny a nenechte se rušit!

 

 

A jak můžete jednu z těchto cen vyhrát? Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek, jejichž řešení najdete na oficiálních stránkách produktů HyperX.

 

V jakých kapacitách si můžete zakoupit SSD diky HyperX FURY?

 
 
 
 

Jakou maximální kapacitu flashky je možné u HyperX aktuálně sehnat?

 
 
 
 

Jakou maximální velikost paměťové karty můžete u Kingstonu aktuálně zakoupit?

 
 
 
 

Jaká je tloušťka disku HyperX Fury?

 
 
 
 

Váš email:  

 

Kdo odešle správné odpovědi (soutěž trvá do 17. 8. včetně) a zadá platný email, bude zařazen do slosování a dva z Vás si odnesou tyto skvělé ceny. Hodně štěstí!

Další články z této sekce...

ANKETA

Jak velkou kapacitu má Váš SSD disk?

Celkem: 286 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist