Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Muhehehe. Ano, jsem to já. Nikdy bych nevěřil, že něco sesmolím mezi nekonečné blogy, ale jak všichni víme, na nekonečné se už dávno nepohlíží jako na něco, za co by se měl autor stydět, ba naopak. Dnes je nekonečný blog mnohem lepší, než blog normální. V nekonečných se z nich totiž staly opravdové blogy, které splňují svůj pravý a nezaměnitelný účel - Psát o blbovinách, o tom, co kdo, kdy a kde udělal, co dnes zažil, co zažil včera a co zažije zítra. Blog normální žádné z těchto pravidel nesplňuje, přestože název blog, obsahuje. To nejsou blogy, nýbrž články.


Avšak hlavní důvod, proč zde začnu psát, je PipMan, Downer a spol., kteří právě začali využívat změnu pravidel v nekonečných a ukázali nám všem, že Warez už je takřka dávnou minulostí a nyní frčí doba nová. Doba psaní o milých a krásných hovadinách. Jak se ukázalo, lidé to mají rádi. Třeba jsem optimista, ale nekonečný blog má možná do budoucna daleko lepší vyhlídky, než obyčejné články z druhého kolena.


Jak řekl PipMan, ten mladík s čertovskými kudrlinami (a to tě nyní chytám za slovo, můj virtuální příteli), můžeme si tu udělat takový maličkatý Facebook. Proto sem na začátek plesknu několik svých fotek, abyste si mohli dělat prdelky tentokrát vy ze mě. No, možná je sem dávám také proto, že už je to nějaký ten pátek, co jsem se piplačil s Gamepárským editorem a potřebuji si jen oživit ty staré vzpomínky na jeho dokonalou nedokonalost.


Inu přátelé, pro dnešek dost keců. Stejně Vás tu budou místo slov uhrančovat fotky s tak drsným a fešným chlapem, který kdyby žil v letech osmdesátých, dostal by tehdy ty nejlepší filmové role. Však se na mě podívejte, úplný Schwarzenegger, Travolta a jsem si zcela jist, že bych trumfnul i Sigourney Weaver v roli Ripleyové. 


Kdybych  přišel na konkurz oděn v tomto hávu, role Ripleyové by byla moje.


Zde předvádím Travoltovy taneční grimasy (ten úplně vpravo).


Fotku, kde bych předčil Arnolda, jsem neobjevil. No snad příště. Našel jsem

alespoň jednu, na které se velmi podobám svému avataru na GP (ten uprostřed).


PS: Byl jsem strašně, ale opravdu strašně nervózní při své premiéře v psaní do nekonečné sekce, že i o svou nevinnost jsem přišel snáze. Checht, vlastně ne. Tehdy to byl tak trošičku trapas. Ale psst.

Další články z této sekce...

ANKETA

Obstál bych v roli Ripleyové?

Celkem: 118 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Zážitky, důležitá sdělení a blboviny. Prostě můj deníček všehochuti.
* Založen: 20.8.2010 21:10:31
* BlogRank: 1,18
* Přístupů: 19 575
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 2
Toplist