Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
V tomto článku naleznete rozhovor s hráčem a moviemakerem Call of Duty série s nickem AmbiiiK. Jeho nick Vám určitě něco říká, protože AmbiiiK je jeden z úspěšných hráčů hry Call of Duty a příležitostně i výborným moviemakerem. Hrál za týmy Cracked, Insenia, Verya, Citrons, Bloody Army atd ...

AmbiiiK se ségrouAhoj Ambíku. Vítám Tě u dnešního rozhovoru. Předpokládám, že většině lidí Tvůj nick něco říká, ale přesto Tě poprosím, aby jsi se nám v krátkosti představil.

 

Zdravím, takže jmenuji se Jiří Ambroz, ale většina lidí mě vidí a zná pod nickem AmbiiiK. Je mi 17 let, studuji třetím ročníkem Střední Průmyslovou školu v Bruntále - obor Informační Technologie.

.

Než se dostaneme dále, tak nám řekni, jak vlastně vznikl Tvůj nick AmbiiiK?

 

Můj nick vznikl ještě v dobách, kdy jsem aktivně hrával fotbal, každý měl nějakou přezdívku a tréner mi prostě vymyslel odvozeninu z mého příjmení a to Ambi, a potom se nějak dotvořilo do AmbiiiK, což mi zůstalo až do dnes. 

 

Většina scény Tě zná jako hráče Call of Duty. Jak jsi se vůbec dostal ke hraní?

 

K hraní jsem se dostal minimálně 7 let dozadu, kdy si mě ještě někteří hráči budou pamatovat, jak jsem okupoval Railyard na publicu, opravdu krásně se na to vzpomíná. Každopádně jsem si tehdy koupil hru Call of Duty a ještě před tím než jsem poznal, co to je MultiPlayer, tak jsem hrál jenom jak šílenec single, potom mě až kamarád z fotbalu dotáhl do online světa, kde začala má (když to přeženu) cesta. 

 

 Jak se dívá tvé okolí a rodina na to, že hraješ takovou hru?

 

V první řadě chci říct, že mám úžasnou rodinu, hlavně tedy mámu Laughing(což už jsi měl možnost zjístit Laughing) a vesměs se na to dívali pozitivně nebo spíše jim to bylo jedno. Dokud nemám problémy ve škole a nesedím u toho dnem i nocí, tak je jim to jedno Smile, ale občas si poslechnu takové to známé - co to hraješ za blbosti nebo vypni tu střílečku no prostě to asi každý někdy zažil Smile. A mé okolí to prostě časem vzalo, i když ty začátky kdy jsem u toho trávil víc než dost času z toho nebylo nadšené a poslechl jsem si svoje ... Každopádně už je to pryč Smile.

 
Jaký máš názor na celou českou Call of Duty scénu? Co od ní očekáváš, a jakým směrem by se Ti líbilo kdyby směřovala tato scéna?

 

Call of Duty je podle mne z hlediska progamingu strašlivě mrtvá, teď se bavím hlavně o prvních dvou dílech. Čtyřka se zatím drží alespoň podle mne, i když na scéně vidím, co tak sleduju, pořád ty samé hráče a týmy a skoro vůbec nikoho nového, což je docela mrzuté ... O nových dílech se radši nebavím, protože to je pořád to stejné dokola a jenom z toho třískají prachy ... Takže asi tak. Jak se říká Call of Duty 1 a UO, nejlepší díly Smile

 

 

 

 Jakých úspěchu jsi ve hře dosáhl? Jakého si ceníš nejvíce?

 

Úspěchú bylo opravdu mnoho: například - 2. místo . Premier League Call of Duty S&D OC Fall 2010, dále 2. místo v 1. Lize na GP, 3. místo v 1. Lize na United-Gamesc.cz, 3. místo Premier League Call of Duty S&D OC Spring 2011, 2. místo Nations Cup 2011, 2. místo ve 2. INTEL Call of Duty 2 Lize, dále nějaké GP turnaje (1. místo Fall Cup 5vs5 S&D , 1. místo No Mercy Cup 5/5 SAD, 2. místo ROSaD Open Cup), potom ještě různé DM turnaje například CoD 1 - No Way Out DM cup (dvě druhé místa), s týmovým kolegou Pikem 1. místo - Wildlife 2v2 AIM CUP, Night Cupy a spousta dalších.

 

AmbiiiK s Manaskem na LANce 


V posledním Nations Cupu od evropského portálu ClanBase jsi měl možnost reprezentovat Českou republiku. Jak se na to s odstupem času díváš a co to pro Tebe znamenalo? Skončili jste nakonec na 2. místě, bereš to jako úspěch? S kým jsi se vlastně v národním týmu potkal?

 

Pro mě to byla zkušenost a hlavně obrovská čest hrát s takovými hráči jako je maxx_, flinky, Akse, jacket, SleiP a waaky, Rozhodně hodnotím náš výkon kladně,  i když si myslím, že místo mne mohl dostat šanci někdo jiný a třeba by to dopadlo úplně jinak, ale je to jenom kdyby Smile. Každopádně druhé místo je krásné a určitě to beru jako úspěch, protože jsme do toho šli vlastně random a vůbec jsme netrénovali nebo tak něco Smile. Moc si toho vážím, že jsi mi dal (MAXX - poznámka redakce) tu možnost reprezentovat. Wink

 

Tak a teď odbočíme nachvíli od hraní her. Jak travíš svůj volný čas, respektive jaké jsou tvoje koníčky?

 

Jako většina lidí trávím čas s přáteli poflakováním venku, případně někdy nějaké akce. Jinak mé koničíky ... Tak začnu asi moviemakingem, jelikož ten mě hodně baví, ale v poslední době není na něj vůbec čas ... Dále fotbal, florbal, míčové hry a prostě sporty všeobecně, hudba (Rise Against, Three Days Grace, Egypt Central, Skillet, Silverstein, Dope, My Chemical Romance atd Laughing) a dále sledování filmú a seriálú. 

 

Vím, že děláš i moviemakera. Které ze Tvých movie Ty sám hodnotíš jako nejzdařielšjí kousek?


Osobně nejlépe hodnotím můj poslední výtvor s názvem Way Through Memories, kde jsem skloubil všechno, co jsem chtěl podle představ a myslím, že výsledek vůbec není špatný. Obětoval jsem  spoustu času a energie na to, aby jsme měli na co vzpomínat a myslím, že se mi to povedlo. V moviečku vystupuje kromě mne ještě MAXX, p!ko_, Ares a manasek.

 

 

 

Teď se dostaneme k Tvým nejoblíbenějším věcem:
Mapa: Railyard
Strana: Allies
Tým: Cracked Gamers

Soupeř: eSuba
Zbraň: MP44/PPSh
Hudba: Rock, metal
Hra: Call of Duty (1)
Spoluhráč: MAXX, Ares, manasek, p!ko_
Pizza: QUATTRO FORMAGGI
Pití: Coca Cola
Jídlo: Smažený sýr s hranolkami
CoD vzor: Nikdo

 

 

 

Rozstřel:
Progaming / Real life
Call of Duty / Counter-Strike
Alkohol / Nealko
Den / Noc
Mc'Donalds / KFC
Pařba s kámoši / Night Cup
Město / Vesnice

Léto / Zima

 

 

 AmbiiiK a jeho tým na LANce

 

Na závěr trošku odlehčíme. Co plánuješ na příští rok?

 

Na příští rok plánuju opět ponoření do světa progamingu, ale v odlišných vodách než doposud. Zřejmě to bude DotA 2, jelikož Dotu jako takovou velice rád hraji (což o mě moc dobře víš, Ty lišáku  Laughing). Případně konečně dodělám na půl rozdělaný projekt ala bash movie ... Uvidíme. 

 

Já Ti děkuji za Tvůj čas, měj se a ať se Ti daří vše tak, jak chceš, čau.

 

Já děkuju za příjemný rozhovor a na konec bych chtěl říct toto: Call of Duty 1 forever, škoda, že už není králem. Všem přeji veselé prožití svátků a úspěšný vstup do nového roku 2012. 

 

A jako tečku za tímto rozhovorem tu máme písničku na výběr od našeho respondenta.

 

 

 

 

 

 

 

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty v našem shopu:
Cena:
299 Kč
Verze:
PC
Koupit hru Call of Duty

ANKETA

Znali jste hráče s nickem AmbiiiK již před tímto rozhovorem ?

Celkem: 511 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Tento blog je určen pro rozhovory s hráči, majitely klanů a dalšími zajímavými osobami ze světa progamingu.
* Založen: 25.12.2011 0:30:22
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 9 868
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist