Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

 

Také netrpělivě očekáváte The Elder Scrolls Online a těšíte se na prozkoumávání Tamrielu spolu s kamarády? Díky společnosti Cenega, která hru v ČR vydá již 4. dubna, pro Vás máme možnost si hru vyzkoušet ve víkendové betaverzi (beta bude přístupná od 14. 3. 17:00 odpoledne do 17. 3. 4:49 ráno)!

 

 

O The Elder Scrolls Online

Připravte se na novou éru MMO! Přichází The Elder Scrolls Online (TESO) od studia Zenimax Online, které bude brutální, epické a pro hráče naprostou volbou, jelikož se bude jednat o MMO s mnoha možnostmi. Připravte se na svět The Elder Scrolls, kde temnota začala získávat jednu zemi po druhé, kde peníze jsou všechno a síla ještě víc a bude jen na hráči, jak bude volit svou postavu a jaký skill ji přiřadí. Zpočátku bude hráč nucen volit schopnosti vázané na zvolenou třídu, ale s postupem času mu hra dovolí daleko více manipulovat se skilly a volbou jeho průchodu. Zároveň hra nabízí nepřeberné množství při tvorbě postavy, které se jen tak nevidí a o světě ani nemluvě. Epické scény a pohledy na krajinu Vás budou provázet celou hrou a po celé mapě, proto se neplánuje zařadit TESO k MMO, které po dosažení maximálního lvl budou nehratelné. Tvůrci plánují mnoho dodatečného obsahu a ještě více bonusů pro hráče. 

 

Více o hře si můžete přečíst v našich prvních dojmech!

 

 

Předobjednávka hry a spousta bonusů k tomu

Pokud jste tak ještě neudělali, předobjednávat můžete na Xzone.cz. Pro předobjednatele jsou totiž připraveny zajímavé bonusy: soundtrack, oficiální plechová krabička, Scuttler pet, 4 mapy se zaznačenými místy pokladů, které budete moci ve hře najít a budete si moci zvolit jakoukoliv rasu a hrát s ní v jakékoliv alianci. Dále získáte předčasný vstup do hry, který vám umožní hrát hru o 3 dny dříve. A to se vyplatí, no ne? :)

 

 

Chci svůj beta klíč

Jediné, co pro získání jednoho z 500 klíčů musíte udělat, je vložit svůj platný email, na který Vám zašleme kód spolu s instrukcemi. Pokud Vám kód nedorazí do 10 minut, podívejte se do nevyžádáné pošty/spamu.

 

Váš email:  

 

 

Uvidíme se ve hře!

Další články z této sekce...

ANKETA

Budete hrát The Elder Scrolls Online?

Ano
Ne

Celkem: 431 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
The Elder Scrolls Online 80%Hodnocení GameParku:
85%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Žánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist