Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Rodier aneb zrození a pád hvězdy

26.01.08, 21:01, autor: tzkz, vyšlo v blogu: licked
Rodieorovo exhibice neměla příliš dlouhého trvání, někdo jí zažil a někdo ne. Těm kterým unikla tato životní šance, nahlédnout do jeho života, přináším alespoň článek.. + foto:-)


Není tomu tak dlouho od doby, kdy zdejší recenzista, bloger a hráč lineage 2 - Rodier - troufám si říci přímo IKONA Gameparku vytvořil pro nás - obyčejné lidi - takové malé okénko. Okénko do jeho "kanceláře" a také života. Jeho comeback (prý už mu to kdysi běželo) na počítačové monitory se odehrál dnes 26.1.2008 a trval několik úctihodných hodin. Prakticky od rána do večera.


Během těchto chvil jsme mohli sledovat veškeré aktivity (život) tohoto výjmečného člověka. Přitom si na chatu pod jeho 1 fps živým vysíláním sdělovat zážitky a emoce. Hodně lidí se jmény typu "sdg, ddtr, eeyr" a dalšími náhodnými výklepy do klávesnice, psalo různé hodnotné i nehodnotné komentáře. Ty se nesly v duchu "omg, wtf, nuda, prase, kdy už bude onanovat?" ..bylo toho opravdu dost. Většinou 6-7 "Watchers" (pozn. sledujících) jak se na webu zobrazovalo, si užívalo opravdu každný snímek. Prvních 5hodin (a to prakticky 90% tohoto slavného vysílání) jsme mohli sledovat statický obraz jeho počítače a nosních kapek vedle klávesnice. Když se asi hodinu před koncem vysílání probudil, posadil se před počítač, takže všichni mohli videt jeho "nézrovnavypracované" tělo, které svrhlo vlnu velice netaktních poznámek sledovatelů. Zábava tedy stoupla o 100% a každý dychtivě očekával další snímek. Po chvilce se ale tento "macek" zvedl a začal neohrabaně manipulovat s kamerou. Různé záběry jeho pokoje, jeho nohou, rukou, obličeje.. naprosté orgie nechutnosti se mi zmítaly před očima. Až na konec kameru postavil před monitor. K našemu (ne)štěstí to bylo LCD, takže bylo "krásně" videt co dělá. Nejdříve si psal s "kamarády" na Xfire, poté se snažil zprovoznit hru Warhammer Online a ke konci na kameru ukazoval nemravná gesta, tak aby jsme je MY nebozí sleduící (tzv. watchers) videli. Tyto aktivity se samozřejmě také nevyhnuly komentářům.Nakonec ale celé vysílání vypadlo a pro mě (a určitě i pro ostatních 6 sledujících) tím skončil den úchyláctví, perverze a kdoví čeho ještě.. Jeho exhibice tedy skončila a my smutníme, ale ne na dlouho, protože konec starého je začatek něčeho nového, jak kdysi někdo velice moudrý rekl. A my všichni se těšíme co nového nám Rodier přinese. Takže všem co jeho vysíláni nevideli, přikládám alespoň jednu naprostoatmosféruvystihující fotografii!


mimochodem - tento článek by mohl být něpřímo brán i jako reakce na dnešní blog
cya:-)


- licked


Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 4.2.2006 22:03:32
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 28 527
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist