Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

PS Plus hry pro duben

04.04.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
Nabídka PS Plus pro duben tentokráte obsahuje kreslenou střílečku, která si odbude svou premiéru vůbec, velmi úspěšnou vesmírnou střílečku a ani majitelé PS Vita a PS3 nepřijdou zkrátka.

Dubnové hry zdarma v rámci programu PS Plus se nesou ve znamení premiéry multiplayerové third-person akce pro čtyři hráče z pera Davida Jaffa - Drawn to Death. V ní se zhmotní kreslené charaktery s poznámkových bloků teenagerů a rozdají si to pěkně na život a na smrt. K tomu jim budou sloužit unikátní skilly a herní mechaniky. Vše ozvláštní neotřelá tužkou kreslená grafika a svižná hratelnost.

 

 

Nabídku PS4 doplní velmi úspěšná střílečka Lovers in a Dangerous Spacetime, která dostala velmi dobrá hodnocení a ve které si budete tvořit vlastní vesmírné lodě a bojovat s podivnými nepřáteli. Společně s PS Vita si dále můžete zahrát hardcore skákačku 10 Seconds Ninja X a pixelartovou arkádu Curses'n Chaos.

 

 

Majitelé PS3 tentokráte nemůžou čekat žádnou vyloženou pecku a můžou si zahrát akční hru s příšerkami Invizimals: The Lost Kingdom a slabší fps Alien Rage.

 

 

Tento měsíc je tedy co se týká nabídky poměrně slabý a pokud si nechcete zahrát multiplayerovou střílečku, nemá vám moc co nabídnout. Budeme tedy doufat, že květen bude v tomto směru bohatší.

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist