Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

PS Plus hry pro březen

04.03.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
Již od 7. března mají předplatitelé PS Plus možnost si stáhnout nové hry pro měsíc březen. Pro tento měsíc si Sony připravila spíše méně známé hry, které přesto ale můžou zaujmout.

Již od 7. března mají předplatitelé PS Plus možnost si stáhnout nové hry pro měsíc březen. Pro tento měsíc si Sony připravila spíše méně známé hry, které přesto ale můžou zaujmout.

 

 

Hlavním tahounem pro konzoli PS4 je zajímavě stylizovaná z papíru sestavená plošinovka Tearaway Unfolded, která původně vyšla pro handheld Vita a sklidila velký úspěch. Za nápadem cestování skrze leporelo stojí původní autoři Little Big Planet a tak můžete spoléhat na to, že si užijete spousty zajímavých hádanek, úkolů a miniher, které využijí veškeré ovládací možnosti ovladače včetně dotykové plochy a gyroskopu.

 

 

Druhou hlavní hrou je novinka Disc Jam, která je netradiční sportovní arkádou pro dva až čtyři hráče. Jedná se o kombinaci air hokeje a tenisu, založenou na klasických automatových soubojích. Každá postava má odlišné schopnosti, a tak je každý souboj trochu jiný. Zřejmě se nebude jednat o hru na dlouhé hodiny, ale jako občasná jednohubka, by mohla slušně zabavit.

 

 

Z her na PS4 a Vita je to ještě poměrně náročná akční adventura Lumo a moderní krokovací dungeon Severed, který získal na PS Vita velmi dobrá hodnocení.

 

Pro PS3 jsou to starší klasiky - 2D bojovka ve stylu Street Fightera Under Night In-Birth Exe: Late a klasická 3D střílečka Earth Defence Force 2025, kde bojujete proti zástupům nepřátel za pomocí různých zbraní a schopností.

Sony dále pokračuje ve vydávání spíše nezávislých a méně známých titulů, což ne každému musí vyhovovat, nicméně pokud se nebojíte objevování nového, určitě si v nabídce tohoto měsíce najdete něco zajímavého. Všechny hry budou ke stažení již od 7.3.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist