Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

První díl This Is the Police je krásným příkladem toho, jak návyková a poutavá může být hra s minimalistickou grafikou. Stačí, aby nabídla parádní hratelnost. Vývojáři z běloruského studia Weappy se nebáli spojit zdánlivě neslučitelné žánry - strategii a příběhovou adventuru. A vyplatilo se. Hráčům po celém světě se hra zalíbila, takže není divu, že právě vzniká pokračování. 

 

This Is the Police 2 poznají fanoušci prvního dílu již na první pohled, a to i přesto, že grafika urazila slušný kus cesty. Jasně nejvýraznější změnou je ale tahový soubojový systém. Se svými policisty teď budeme přímo v terénu a ovládneme každý jejich pohyb. Pouze na nás bude, jestli použijeme paralyzér, nebo na zločince vytáhneme rovnou brokovnici. Rozhodneme i to, zda se do zamčených dveří dostaneme nenápadně skrz vypáčení zámku, nebo vykopneme dveře a vtrhneme dovnitř jako uragán. 

 

Vývojáři ovšem nehodlají pošlapat odkaz oprvního dílu, takže pokud jste se lekli, že This Is the Police 2 snad bude taktická tahovka, můžete být v klidu. Opět tu najdeme kombinaci strategie a adventury s košatým příběhem a morálními dilematy, díky kterým se snadno ocitneme na straně zločinu (zejména pokud rádi přimhouříte oko za trochu pašeráckých peněz). 


This Is the Police vyjde během roku 2018 na PC/Mac, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist