Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Renesanční království (RK) je online hra, která běží již 14 let na svých francouzských serverech. Za dobu své existence jí prošlo na statisíce hráčů z celého světa (dnes jich hraje kolem 32 tisíc). Nepřehlédnutelná není ani malá česká a slovenská komunita (cca 140 lidí), která by si jistě zasloužila podporu. Proto jsem před časem založil občanskou iniciativu Moje Renesanční království (Moje RK), aby si naši uživatelé vzali svoji komunitu za svou a pracovali na jejím zvelebení.

 

Jádrem komunity Moje RK je facebooková stránka https://www.facebook.com/MojeRK/, která má již 107 sledujících (díky reklamě na ni před časem vypsané), na níž běží pravidelně aktualizovaný "Deník / kronika" a mimo to se objevují i jiné posty obecné povahy.

 

Pojďme si říct něco bližšího o samotné hře. Jde o RPG, strategii a simulaci středověkého života v jednom. Je to trošku jiný středověk, než na jaký jsme z dějepisu zvyklí. Obyčejný člověk (postava hráče) se může vypracovat až na šlechtice či krále. Těch možností je ale víc, pro zájemce jsem je shrnul do dokumentu na adrese http://rk.stripky.eu. Ten se pokouším udržet aktuální, což není samozřejmé, protože hra se stále vyvíjí a mění. Dalším zdrojem informací o RK může být článek blogu zde na Gameparku, který slouží jako stručná recenze hry.

 

Takže pokud chcete, můžete se strát členem iniciativy Moje RK nebo si hru rovnou zahrát, stačí se zaregistrovat na české stránce RK. Budete vítáni.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Občanská iniciativa pro podporu hry Renesanční království.
* Založen: 5.4.2016 10:52:56
* BlogRank: 0,86
* Přístupů: 609
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist