Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Přivítejme zpět slovenského velikána

14.04.12, 10:58, autor: zex, vyšlo v blogu: SlovakTeam
Každý jednou vystoupí na vrchol. No, častokrát potom spadne na úplné dno. To byl případ SlovakTeamu. Avšak dnes se začíná psát nová éra jednoho z nejúspěšnějších slovenských týmů. Přívítejme SlovakTeam!

Něco z historie


Plynul rok 2005 a od tohoto roku se začala psát i bohatá historie, tehdy ještě herního týmu Call of Duty 2, nesoucího název slovakteam dllb. Jak to bývá v přírodě, z mladého nezkušeného mláděte se postupně vyvinul silný dravec, schopný konkurovat těm nejlepším. Tým se postupně začal rozvíjet, nabíral zkušenosti a stejně tak i jiné herní sekce, což ho postavilo do pozice multiherního klubu. Jak léta plynula, slovakTeam postupně dosahoval jednoho úspěchu za druhým, převážně na Call of Duty 2 scéně a vybudoval si pozici jednoho z lídrů česko-slovenské scény.

Pojďme však i k těm méně příjemným chvílím, jako například úplný úpadek slovakTeamu, který přišel na přelomu roků 2009 a 2010, kdy klub ukončil svou aktivní činnost a přešel do dlouhodobé in-aktivity. Ta však nyní končí a začátkem března roku 2012 jsme zase zpět! Plánů do budoucna máme dost, ale to se dozvíte, když budete číst dále.

 

 

Současné vedení SlovakTeamu


Každý herní klub potřebuje vedení, které se bude starat o celkový chod týmu, shánění sponzorů, financí, sekcí a dalších potřebných faktorů. Údává směr, kterým se celý kolos bude pohybovat. Proto bych Vám chtěl představit tři hlavní osoby, pracující v těch nejvyšších kancelářích, obklopené krásnými, schopnými sekretářkami. Náš celek bude momentálně v rukou bratrů Martina a Petra Čuchranových, kteří zastoupí pozice vlastníků. Dále bude v týmu figurovat hlavní manažer - Jaromír Kavan. Zatím se neplánuje nábor dalších manažerů, pokud budeme potřebovat sehnat další schopné lidi, určitě se vše dozvíte včas.

 

 

Aktuální cíle týmu


Budeme se soustředit na 100% sprovoznění webové prezentace, s čímž souvisí odstranění všech případných chyb. Kdybyste tedy spozorovali nějakou tu chybičku, či měli připomínku, která by vedla ke zlepšení našeho webového rozhraní, neváhejte a obraťte se na někoho z vedení, budeme Vám za to vděční.

Dalším bodem našich plánů, potřebných pro multiherní tým, bude určitě sehnat nějakou kvalitní, zkušenou herní základnu, čímž je samozřejmě myšlen nábor sekcí. Prioritou by pro nás měly být velmi oblíbené hry Call of Duty 4: Modern Warfare, Counter Strike 1.6 a mladší brácha "jednašestky" Counter Strike: Source.

Posledním bodem je spuštění vlastního GameHostingu, díky kterému bychom chtěli získat to nejnutnější zázemí pro naše sekce, tedy servery, kde budou naše sekce trénovat, hrát důležité i méně důležité zápasy nebo si půjdou prostě jen tak zastřílet a samozřejmě máme v plánu podpořit některé týmy, které nedisponují velkým množstvím financí nebo se jim nepovedlo sehnat sponzora, který provozoval herní servery.

Samozřejmě, že tyto tři body nejsou všechny plány vedení, vypsali jsme Vám pouze ty nejdůležitější. Zůstaňte s námi a postupem času se dozvíte více našich projektů a plánů!

 

Máte FaceBook? Přidejte se k nám a budete vědět novinky z našeho týmu z první ruky. Třeba se dozvíte i něco víc! Odkaz na naši FB skupinu - http://facebook.com/slovakteam.eu

 

 

Se svolením autora článku převzato z webu slovakteam.eu

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Profesionální herní tým a poskytovatel gamehostingu! Více informací naleznete na www.slovakTeam.eu
* Založen: 13.4.2012 20:10:18
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 14 792
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist