Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
V polovině ledna převzalo statutární město Pardubice majoritní balík akcií Dynama. Ještě v témže období došlo ke změnám ve vrcholném managementu organizace, A tým převzali noví trenéři. Všichni věděli, že záchrana nejvyšší soutěže je těžkým úkolem. Nyní si může pardubický hokej s armádou svých fanoušků oddychnout: splněno! Stejné pocity zažívá i primátor města MARTIN CHARVÁT. „Sezona byla ohromně těžká. Jsem rád, že jsem v tom nebyl sám – základem byli naši fanoušci. Chtěl bych všem poděkovat za podporu. Dynamo FANS se sjednotili a v baráži byli možná i rozhodující energií, která hnala hráče a management do toho, že záchrana má smysl. Jsem rád, že se to podařilo už kvůli nim,“ řekl.

ANKETA

Líbí ?

Ano
Ne

Celkem: 8 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE VIDEO

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Příběh českých a slovenských hokejistů trvá 100 let. Jejich slavné zápasy drží v napětí hokejový národ. Češi i Slováci jsou právem označovány jako hokejové národy ze středu Evropy. V tomto blogu budou zajímavá videa a články z hokejové prostředí včetně všech jeho příbuzných sportů.
* Založen: 5.12.2010 8:22:44
* BlogRank: 3,99
* Přístupů: 1 317 281
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 4
Toplist