Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Vývojářské studio Paradox je známé tím, že se jeho hry těší opravdu dlouhodobé oficiální podpoře. Třeba středověká strategie Crusader Kings II vyšla před 6 lety, ale stále dostává nová DLC a updaty zdarma. Strategie zaměřená na druhou světovou válku Hearts of Iron IV z roku 2016 je tak na poměry Paradoxu v podstatě nemluvnětem. Pokud se přesto najde někdo, kdo by se bál o její dlouhodobý osud, jeho obavy jsou teď definitivně zažehnány. Na oficiálním fóru se totiž vývojáři pochlubili seznamem věcí, kterými se chtějí ve hře v budoucnu zabývat a výčet je to skutečně obsáhlý.

 

V první řadě se můžeme těšit na další DLC a velký update zdarma s názvem Ironclad (že by zaměřený na tankovou válku?). O detailech se ale zatím mlčí. V dlouhodobém měřítku by se vývojáři chtěli zaměřit na vylepšení námořní války tak, aby měl hráč více kontroly třeba co se týče chování lodí v bitvách. Větší péči by se mělo dostat i ponorkám. Na své si přijdou i diplomatičtěji zaměření hráči - vývojáři vylepší mírové konference a dokonce se objeví i možnost špionáže. Detailnějšího zpracování se dostane také logistice, do které by se měl hráč zapojit více než kdy dříve. Mezi těmito změnami se objevují i vítané perličky jako jsou zázračné zbraně nebo více unikátních stromů národních zaměření. Vývojáři ovšem upozorňují, že seznam nemáme brát jako závazný - priority se mohou kdykoliv změnit. 


Dlouhodobé plány vývojáři zveřejnili v souvislosti s nejnovějším updatem 1.5.2 Cornflakes, který mimo jiné do hry přidává 3D modely do návrháře divizí, jak můžete vidět na obrázku níže.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist