Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Pomozte nám s budoucností GameParku!

11.10.16, 15:09, autor: Bojler, rubrika: GamePark - Téma
GamePark stagnuje. Původní zaměření serveru, jako komunitního místa hráčů her, je v dnešní době již neudržitelné - nové hry nejdou přidávat a ty staré postupně všichni přestanou hrát. Aby GamePark zcela neumřel, chtěli bychom pomoc od Vás - a to s nápady a případnou realizací.

GamePark je v současné podobě neudržitelný a postupně by zanikl. Nechceme to ale zabalit a tak máme myšlenku, že posbíráme nápady od Vás hráčů, čtenářů, nadšenců a pařanů, a pokud se mezi nimi ukáže nějaký, který bude mít tu správnou myšlenku a autor bude mít chuť se podílet na realizaci (vést daný projekt), nabídneme vedle technického zázemí a podpory i zainvestování realizace.

 

Jde nám o kompletní změnu přístupu, může jít i o zcela nový koncept, ale v rámci herní scény. Hledáme geniální nápad a od jeho autora budeme chtít realizaci. Samotné nápady bez ochoty to realizovat jsou pro nás v této chvílí druhořadé, protože se tomu sami nemůžeme věnovat. 

 

Když bude myšlenka opravdu povedená a bude mít hlavu a patu, potkáme se osobně a probereme podrobnosti budoucí spolupráce. 

 

Zaujalo Vás to? Směřujte své nápady na budoucnost@gamepark.cz a my se ozveme zpět. Na začátek prosíme o nabídku strukturovanou v bodech, bez omáčky. V případě, že bude myšlenka zajímavá, vyžádáme si komplexnější informace.

 

Děkujeme za ochotu a těšíme se, že se mezi Vámi najde někdo z Vás, kdo bude mít ten geniální nápad a chuť z GameParku udělat opět něco unikátního.

 

Za GamePark tým,

Ondřej Gazda, alias Bojler

Další články z této sekce...

ANKETA

Má tento přístup šanci?

Ano
Ne

Celkem: 861 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist