Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Červenec bude pro fanoušky série The Banner Saga skutečně napínavý. Právě tehdy totiž vyjde poslední díl The Banner Saga 3 a konečně se rozhodne, jestli svět ovládne temnota nebo ne. Fiktivní herní svět tohoto strategického příběhového RPG se těžce inspiruje severskou mytologií, takže tu kromě "Vikingů" najdeme i nejrůznější mýtické bytosti a kouzelné předměty.

 

The Banner Saga 3 nevybočí ze zajetých kolejí. Opět nás čekají tahové souboje v typické kreslené grafice, putování s početnou družinou a nemálo osudových rozhodnutí. Finální díl série půjde hrát i samostatně, ale ti, kteří hráli první a druhý díl, budou moci do poslední kapitoly načíst své uložené hry a tím ovlivnit děj, v jehož závěru nás čeká několik odlišných zakončení.

 

Vývojáři z amerického studia Stoic spustili předobjednávky se speciální odměnou. Za koupi před vydáním obdržíme speciálního společníka Kiviho. Ten není nikým jiným než nefalšovaným Dredgem, tedy jedním z kamenných obrů, kteří jinak tvoří naše nepřátele. 


The Banner Saga 3 vyjde na PC/Mac, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch 24. července 2018. Předobjednávky se týkají pouze hráčů na PC a Mac.

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist