Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Poker Heads-Up Cup 2 - výsledky

20.05.10, 12:54, autor: Bojler, rubrika: GamePark - Novinka

Druhý pokerový turnaj na GameParku - Poker Heads-Up Cup 2  - je úspěšně odehrán! Do bojů o mobilní telefony Samsung se zapojilo 212 hráčů, kteří ve třicetidvou základních skupinách sváděli tuhé boje o postup do play-off, kam postoupilo jen 64 nejlepších.

 

 

Celým turnajem až do finále winners bracket (horní část pavouka) prošli hráči delphino a [VzC]-Mac-. Postup do celkového finále turnaje si výhrou zajistil Mac, zatímco delphino spadl do loosers bracket, kde na něj čekal hráč __neumIm a jejich vzájemný zápas o postup do finále. delphino zabojoval a postoupil do finále, kde ho čekal opět Mac. Finálový zápas byl velmi napínavý, jenže Mac se nenechal zaskočit a delphina znovu porazil, čímž si zajistil první místo!

 

Výsledky:

1. místo:[VzC]-Mac-

2. místo: delphino

3. místo:__neumIm

4. místo: Peter_Pingui

5.-6. místo: h@ck... | Halimed

7.-8. místo: Abedi-Pele | Jermaine_Easter

9.-12. místo: djTiestoo | KUBII'''K_ | Reico | bezi87

 

 

Soutěžilo se o následující ceny:

1. místo: Mobilní telefon s dotykovým displejem Samsung Corby + GamePark klíčenka + GamePark kšiltovka + GamePark Premium účet na 3 měsíce zdarma + originální hra dle vlastního výběru + unikátní ocenění + 10263 Gb

2. místo: Mobilní telefon Samsung C3050 + GamePark kšiltovka + GamePark Premium účet na 2 měsíce zdarma + 6842 Gb

3. místo: GamePark klíčenka + GamePark Premium účet na měsíc zdarma + 4561 Gb

4. místo: 3043 Gb

5.-6. místo: 1688 Gb

7.-8. místo: 750 Gb

9.-12. místo: 479 Gb

 

Gratulujeme vítězům a ostatním děkujeme za účast! Na konec přikládáme menší rozhovory s finalisty turnaje:

 

Na otázky odpovídal vítěz turnaje,[VzC]-Mac-: 

Gratulace k vítězství! Turnajem jsi prošel bez jediné prohry, nikdo tě nedokázal porazit. Jaký to je pocit?
Určitě příjemný, ještě aby ne. Je to takové zadostiučinění po vypadnutí ke konci prvního turnaje, zapomněl jsem totiž na termín zápasu.

 

Vyhrál jsi díky štěstí, nebo jsi to zahrál lépe než protihráči?
Tak samozřejmě štěstí je potřeba vždy. Je to poker a zvlášť ve finále mi pomohlo při „all-inu" se šesti blindy, ale tak to chodí. V pavouku jsem zase při zápasech, které se dohrály do konce žádné větší problémy neměl a spíš jsem opravdu soupeře přehrál.

 

Který soupeř ti dal nejvíce zabrat?
Jméno si bohužel již nevybavím (Kubík?), ale vím, že hrál velmi slušně. Naneštěstí pro něho zápas skončil kontumací kvůli problémům s jeho připojením. Ale to je život. Ve skutečnosti jsem si opravdu oddechl.

 

Popíšeš nám svůj nezajímavější okamžik v turnaji?
Těžko vybrat nějaký, možná moje štěstí v neštěstí v základních skupinách. Kvůli cestě do zahraničí jsem musel odehrát skoro všechny zápasy opravdu až poslední den a k mému překvapení jsem jako ne-premium hráč mohl odehrát jen jeden zároveň. Ale naštěstí dva hráči vůbec nedorazili a obešlo se to jenom jednou kontumací v můj neprospěch a do pavouka jsem proklouzl.

 

Jak bys popsal sám sebe jako hráče pokeru?
V head-up určitě agresivní. To se snad ani jinak nedá. To si spousta hráčů neuvědomuje a snaží se ho hrát jako normální full-ring, ale tady je hra pre i post-flop přecijenom o něčem jiném.

Jak často hraješ poker a co tě na něm nejvíce baví? Hráváš i o skutečné peníze?
Poker určitě nehraji nějak pravidelně, i když bych rád. Často chybí čas a někdy i chuť sedět několik hodin u nějakého většího turnaje. O peníze hraji často, ale drží se to v rámci mikro stakes a hlavně je to spíš občasné odreagování na půl hoďky (při přednášce:-) a občas nějaký ten živý turnaj v Praze za pár stovek.

 

Chtěl bys něco vzkázat protihráčům, nebo ostatním hráčům?
Možná jedna rada, zkuste na svoji hře pro třetí turnaj pořádně zapracovat. Pročíst si aspoň jeden článek z nějakého pokerového webu. Uvidíte, že úroveň hry půjde strmě nahoru.
Na závěr bych jen rád pozdravil všechny hráče a hlavně bývalé i současné adminy a Gm shardu Midkemia tady na GP, jsou to skvělí lidé. Vyvrhelové z Crydee povstanou a Ultima je nesmrtelná ! Howg :-)

 

 

Na otázky odpovídal delphino, druhé místo: 

Gratuluji ke druhému místu v turnaji. Jaké jsou tvé pocity? Jsi zklamaný?

Na jednu stranu zklamaný nejsem, člověk musel přejít přes nespočet kvalitních hráčů a heads up je hodně ošidný, že stačí málo a je tu prohra, na druhou stranu jsem to chtěl vyhrát, ale jsem druhý.

 

Jak sis věřil ve finálovém zápase? Přeci jen, s Macem jsi už jednou hrál a právě on tě poslal do spodní části pavouka. Vyhrál zaslouženě?

Mac hraje agresivně a jakmile má víc zkouší zvyšovat skoro v každé hře, byl jsem zvyklý od ostatních na spíše flegmatický styl, kde je časem lehké odhadnout, co mají, podcenil jsem to. Ve finale jsem věděl, že ho musím callovat a když to to parkát vyjde, začne hrát opatrně a to je šance pro mě, dařilo se to, dvakrát jsem ho donutil k all in, ale neúspěšně, zákonitě se to teda otočilo a už jsem nebyl schopný reagovat.

 

Popiš nám nějaký zajímavý okamžik z turnaje, co ti utkvělo v paměti?

Asi hra s bezim87, kdy jsem neustále prohrával, nemohl to prolomit a ničil věci kolem počítače, až se mi podařilo to bezmyšlenkovitě vyhaluzit, to byl průlomový match.

 

Jak bys popsal sám sebe jako hráče pokeru?

Rád vyčkávám, i když mám hodně nabito, klidně checknu poslední kartu, kdy soupeř navýší ještě výš a já to zaroveň nečekaně re-reisnu. Rád mlžim a zvyšuju v nečekaných momentech.

 

Jak často hraješ poker a co tě na něm nejvíce baví? Hráváš i o skutečné peníze?

Chodím na menší turnaje, kde vklad není tak vysoký, člověk pak může hrát svou hru, u vyšších vkladů mám tendenci hrát opatrně, na jistotu a tak se to nedá vyhrávat.

 

Chtěl bys něco vzkázat protihráčům, nebo ostatním hráčům?

Poker na netu, zvlášť bez skutečných peněz je pro oddych a moc zkušeností nepřinese, reálný zkušenosti a hra je tam venku. A je dobré naučit se procenta karet, co máte v ruce vůči vyhře před flopem a po flopu.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Poker -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Sportovní, JinéŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist