Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Origin oznámil nový produkt z oblasti přenosných herních počítačů - jedná se o vůbec první herní laptop, který obsahuje duální grafické karty a zároveň s tím i podporu 3D zobrazení. Tento stroj, který má vyjít zhruba na 3 000 dolarů (60 000 Kč) bude plně upravitelný a půjde si do velké míry konfiguraci určit dle přání zákazníka.

 

Výhodou jsou pak dvě (přetaktovatelné) grafické karty NVIDIA GeForce GTX 580M právě s podporou NVIDIA 3D Vision a technologie Lightboost. Stejně tak stojí za zmínku, že bude mezi standardním vybavením pevný disk o velikosti 3TB, na poměry notebooků opět více než slušné.

 

Server Kotaku zjistil bližší specifikaci, o níž si nyní řekněme. Plně upravená bude podsvícená klávesnice s třemi oddělenými zónami a sedmi barvami. Základem se stane chipset Intel X79 s druhou generací Intel Hexcore Procesorů. Paměť Corsair Quad Channel si půjde zvolit až do výšky 32GB 1333MHz, případně až 16GB 1866MHz Corsait Vengeance Quad Channel. Oficiální odhalení ještě neproběhlo, tudíž nejsou k dispozici ani žádné fotečky tohoto kousku, ostatně ono to stejně nebude o designu, ale výkonu.

Zdroj: VG247

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist