Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Článek by měl narážet na vámi určitě hojně probíranou inteligenci...

Opravdu je nejchytřejší rasa na světě člověk??

Když se nad tím zamyslím, docházím k závěru, že většina lidí na světě je s prominutím blbější než kterékoliv zvíře na planetě. Neříkám to jen proto, že když vidím chytrost veškerých osob kolem sebe, ale domyslím si, že to musí být i někde jinde, protože dívat se na blogy, kde vám nabízí wh, to opravdu dosahuje za hranici mého chápání. A nezůstaneme pouze u osob kolem GP, ale zkuste si jen představit naši vládu, nebo dnešního velice sledovaného Radovana Krejčíře, který si z policie ČR dělá tzv. „holubník“. Jen díky tomu, jak dokázal zesměšnit již zmiňovanou policii ČR, vidíme jak chytří lidé za nás rozhodují. Nebo naše vláda se nad vším dokáže „tak dobře“ dohodnout.

Ale vidíme to i na tom, že my, jako lidstvo nemáme vůbec prozkoumanou naši planetu, kdo ví, co se skrýva v nekonečných hlubinách oceánů, nebo v nekonečných deštných pralesích. Nic z tohohle nevíme, ale už prozkoumáváme vesmír, neříkám není to špatné, hledáme kam by jsme mohli „ubytovat“ další generace, jelikož v naší planetě začíná být poměrně „těsno“ a to nejen díky inteligentním lidem, ale také kvůli odpadkům, které nemáme kam vyvážet.

O dalších a dalších inteligentních věcech bych dokázal mluvit i nadále , ale myslím si, že to nemá cenu. Protože až uvidím ty komentáře asi se potvrdí domněnka v mém blogu.

Omlouvám se za pravopisné chyby, kterých je v článku určitě hojno.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 8.11.2006 7:38:32
* BlogRank: 0,97
* Přístupů: 31 991
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist