Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Novinky ve Farmeramě a Pirate Storm!

02.07.13, 13:50, autor: GamePark, rubrika: GamePark - Téma
Ve dvou našich webových hrách pro Vás máme nachystány novinky v podobě skvělých eventů, během kterých získáte spoustu unikátních věcí! Ve Farmeramě oslavíme americký Den nezávislosti, v Pirate Stormu na Vás naopak čeká Velký pirátský turnaj!

Farmerama - Den nezávislosti USA 2013 

Proměň svůj venkov do červené, modré a bílé barvy! Přidej se k oslavám Dne nezávislosti od 4. do 9. července!

 

 

Pojď oslavit americký Den nezávislosti na farmu! Zábava v barvách červené, bílé a modré s sebou přinese spoustu oslav, jídla, sportu a legrace! Splň řadu úkolů a užij si super piknik spolu se zvířaty. Od 4. do 9. července tě čeká 5 dní vzrušující zábavy, během kterých můžeš vyhrát krásné odměny!


Farmerama potřebuje tvoji pomoc! Zrovna, když byla zvířata téměř u konce s mazáním chlebů, přípravou masa a sýru pro obložené chleby a krájením melounu na měsíčky, uvědomila si, že nemohou nikde najít piknikové koše! Pomoz jim při hledání piknikových košů, aby mohl Den nezávislosti proběhnout bez problémů! Splň šesti dílný kvíz, vyhraj skvělé ceny a oslavuj americký státní svátek!

 

farmerama.gamepark.cz

 


 

Pirate Storm - Velký pirátský turnaj 2013
V období od 1. července do 25. srpna budou vody Pirate Storm vřít jako nikdy předtím. Bude se totiž konat Velký pirátský turnaj!

 

 

Napni plachty a nastav tvář pasátu a krůpějím slané vody, zatímco bude tvá loď uhánět vstříc největšímu turnaji všech dob. Ve dnech 1. července až 25. srpna se bude ve hře Pirate Storm konat Velký pirátský turnaj! Žádný správný pirát si tuto prestižní akce s účastí těch nejobávanějších hrdlořezů Velké pětky nemůže nechat ujít. Zúčastnit se a ukaž všem, kdo je právoplatným pánem neutrálních vod!

 

Během této gigantické akce se můžeš těšit na napínavé denní úkoly a náročné akční mapy, na kterých se to jen hemží úctyhodnými protivníky. Proveď svou loď zrádnými vodami a doveď svou posádku k vítězství v nelítostných námořních bitvách. Na vítěze čeká pohádková kořist a sláva.

 

Dokážeš se prosadit proti elitní konkurenci v největším a nejlukrativnějším turnaji, jaký kdy byl v Pirate Storm k vidění, nebo jsi předurčen k tomu být věčně jen žrádlem pro ryby? Uplatni své schopnosti, strategické plánování a úskočnost v bitvě, na kterou se bude dlouho vzpomínat!

 

piratestorm.gamepark.cz

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Farmerama -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Strategie, ManagementŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist