Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Nové webové hry na Gameparku

25.07.12, 14:51, autor: GamePark, rubrika: GamePark - Téma
Díky stále rostoucí poptávce po online hrách snadno dostupných zdarma a skrze webový prohlížeč, jsme pro vás připravili dvě zcela nové a velmi zajímavé hry, které určitě pomohou ukrátit dlouhou chvíli a rozhodně vás pobaví. Tentokráte budou zaměřeny spíše na mladší publikum.

Webové hry jsou stále oblíbenější herní platformou, ke které se uchyluje čím díl více hráčů. Jejich výhodou je, že odpadá nutnost instalace, ke hraní zpravidla stačí běžný prohlížeč internetových stránek a v neposlední řadě cena, protože velká řádka těch nejlepších titulů je, minimálně pro základní hraní, zcela zdarma. 

 

Proto jsme se rozhodli doplnit naši stávající nabídku o dva nové, zajímavé tituly, spíše pro mladší hráče, které si nyní ve zkratce představíme.

 

FantasyRama: Tvoje magická zahrada od Bigpointu!

Svět víl potřebuje tvou pomoc: FantasyRama ti umožní vytvořit si svou vlastní magickou zahradu s kouzelnými bylinkami a bytostmi. Sbírej mocné elixíry a zachraň říši fantazie!

 

 

Fantazie lidí se vytrácí a spolu s ní i životní energie kdysi mocného stromu života. Ve hře FantasyRama se učíš od křehkých víl pěstovat kouzelné rostliny a bylinky a starat se o tajuplná lesní stvoření. Získej od nich ambrózii, bájný elixír života, a zachraň svět FantasyRama - svět zázraků, kde nic není nemožné!

 

 

Pěstuj kouzelné rostliny a bylinky
Andělský zvonek, motýlí orchidej a bezpočet dalších kouzelných bylinek a květin roste v zahradách vrbového lesíku nebo na louce měsíčního stínu. Pěstuj je, dodávej obyvatelům světa víl potravu a vrať stromu života jeho životní energii.

 

 

Pečuj o přátelské lesní bytosti

Po tisíciletí ovládaly víly ze světa FantasyRama lesní bytosti: ladné kudlanky, chlupaté medvědy poustevníky a draky štěstí. Tyto mírumilovné a krotké bytosti produkují drahocennou ambrózii, proto o ně dobře pečuj. Odměnou ti bude mocný elixír života.

 

 

Využij sílu magických elixírů
Mocné elixíry a esence posilují strom života, a tím i všechny obyvatele magické říše hry FantasyRama. Nauč se od moudrých víl vše o získávání drahocenné ambrózie. Využij moci třpytivého vílího prachu a sleduj, jak se tvé záhony a lesíky rozehrají všemi barvami!

 

 

Ponoř se do zázračného světa hry FantasyRama, žij v harmonii s přírodou a pečuj o svou bezplatnou virtuální magickou zahradu - stačí se jednoduše zaregistrovat a začít hrát online! Nech se okouzlit čarovným světem víl!

 

Do hry můžete vstoupit rovnou na fantasyrama.gamepark.cz

 


 

Následuj volání svého stáda ve hře Doba ledová online!

Na motivy filmů Doba ledová: Teple se oblékni, když k vám v tomto létě míří ledová herní zábava pro celou rodinu ve hře Doba ledová online! Objev v napínavých dobrodružstvích svět Doby ledové nově hravým způsobem a potkej staré kamarády Manniho, Sida, Diega a samozřejmě Scrata!

 

 

Staň se hrdinou lenochodem

Přijmi roli roztomilého lenochoda ve hře Doba ledová online a uprav ho podle svých představ: Barva srsti, Pohlaví, Ozdoba hlavy a oblečení. Jak vypadá tvůj hrdina lenochod?


Netrvá to dlouho a už máš za sebou první hrdinské činy: Tvoje stádo se během jednoho putování velkým neštěstím roztrousilo do všech končin! Jenom ty dokážeš zachránit ztracená zvířata! Najdi je a postav jim tábor, ve kterém mohou žít a cítit se dobře!

 

 

Zábava „skoč a běž" v prostředí doby ledové

Probojuj se vyzývavými „skoč a běž" úrovněmi, abys mohl(a) zajistit pro svoje stádo stravu a příbytky! Tady akce teprve začíná! Sbírej žaludy, potravu a suroviny a probojuj se proti nepřátelským zvířatům. Zároveň je k dispozici pěkná dávka úkolů a rychlé bonusové kolo, které je potřeba splnit: nuda hrozit nebude!

 

 

Takto se to dělá ve stádě

Doba ledová online ti nabízí mnoho možností, jak se spojit s jinými spoluhráči: seznamy přátel, chat, návštěvy ve spřítelených táborech, ale také hravé souboje utužují přítelství a činí tak ze hry Doba ledová online všestrannou zábavu!

 

 

Připrav se na skvělé online dobrodružství a přidej se teď k bezplatné hře Doba ledová online!

 

Do hry můžete vstoupit přímo iceageonline.gamepark.cz

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Ice Age Online -Hodnocení GameParku:
89%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Akční, PlošinovéŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist