Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Jednou z her, o kterých jsme se díky E3 prezentaci EA dozvěděli více je i akční strílečka s prvky RPG, Anthem. Ta sice byla oznámena již vloni, ale tentokrát jsme se dozvěděli nějaké další podrobnosti. Ač si to EA moc nepřeje, koncept hry je hodně podobný ne úplně úspěšné střílečce Destiny, protože půjde o částečně online hru, ve které se budete s ostatními setkávat při společných misích a po jejich dokončení se vracet do osobní základny pro výsledek a další úkoly. Hra bude hratelná i samostatně, ale máme se připravit na větší obtížnost, protože vše bude dimenzováno na kooperaci.

 

 

Do misí budete mít na výběr čtveřici rozdílných obleků - javelinů, které reprezentují klasické herní třídy jako je ranger, tank, útočník a zatím bez podrobností kouzelnický. Obleky půjde měnit pouze mezi misemi a tak výběr správného obleku může být tím zásadním, co ovlivní vývoj událostí. Javeliny půjde i vizuálně upravovat a samozřejmě se můžeme těšit na mikrotransakce s tím spojené, které ale naštěstí půjdou skutečně jen cestou vzhledu a ne ovlivněním hratelnosti nebo jinými výhodami.

 

Příběh hry u vydání bude pouze úvodem, protože autoři mají v plánu hru rozšiřovat následným obsahem a DLC. Když už padlo slovo vydání, tak na něj se můžeme těšit 22.2.2019.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist