Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

GamePark

GamePark

59

komentářů

Call of Duty 2: Další změny v Klanbázi

datum: 8.1.2013 15:54:12 | autor: Preu | komentáře: 59 | hodnocení: 82% (163 hlasů)

Jak jsme již avizovali v minulém článku, rozhodli jsme se, že na konci roku ohodnotíme 2-3 nejaktivnější a nejlepší týmy z každého žebříku. Konec roku je již za námi, takže hurá na to.

 

V týmových SaD žebříčcích dostanou ocenění 3 týmy s nejvyšším ratingem a dále 3 nejaktivnější týmy.

V žebříčcích 1/1 a nonSaD dostanou ocenění první 2 týmy (hráči) a 2 nejaktivnější týmy (hráči).


1. místo a nejaktivnější tým (hráč)

k* 5 měsíce premium účet + k* 1000 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)

 

2. místo a druhý nejaktivnější tým (hráč)

k* 3 měsíce premium účet + k* 500 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)

 

3. místo a třetí nejaktivnější tým (hráč)

k* 2 měsíce premium účet + k* 250 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)


Ceny se budou udělovat podle pořadí, které bylo 31.12.2012 v 01:00. Týmy, které ceny dostanou, bude v nejbližších hodinách kontaktovat hlavní admin KB. Další ocenění nejlepších týmů proběhne v polovině roku 2013.


Vynulování žebříčků

U minulého článku jste zároveň měli možnost hlasovat, zdali chcete na konci roku restartovat všechny žebříčky KB a tato anketa dopadla vcelku jednoznačně pro restartování.

 

Protože by takový restart nebyl zrovna pěkným dárkem pro nejaktivnější týmy, které mají odehráno již kolem 1000 zápasů, rozhodli jsme se, že všechny žebříčky kromě nonSaD a SaD 1/1 pouze vynulujeme. Zůstane tak zachována klanová historie a historie zápasů, všichni ale budou vstupovat do nového roku s nulovým ratingem.

 

Z žebříčků budou dočasně vyhozené všechny týmy, které za poslední měsíc neodehrály žádný zápas nebo nemají dostatečný počet hráčů pro hraní v něm.

 

Sloučení žebříčků

Minule jsme sloučili minimálně hrané žebříčky TDM, CTF a HQ do jednoho - nonSaD 3+/3+ . V novém, sloučeném žebříčku se za poslední měsíc odehrál stejný počet zápasů, jako za poslední 4 měsíce existence všech tří žebříčků.

 

Proto jsme se rozhodli zahrnout málo hrané žebříčky 1/1 TDM a BASH do SaD 1/1.

 

Žebříček odedneška bude nést označení pouze CoD2 1/1, zůstane zachováno současné pořadí ze SaD 1/1, odehrané zápasy, registrovaní hráči i admin tým.


Důležitá změna v pravidlech

Bohužel, vzhledem k jistým faktům z posledních měsíců, jsme nuceni zavést povinnost vyscreenovat před zápasem klienta a tento screen dodat spolu s výsledky. Nedodání screenu klienta bude přísně kontrolováno a v případě jeho nedodání bude zápas stornován, stejně jako kdyby u zápasu nebyly přiloženy screeny s výsledky. Více podrobností najdete již teď v pravidlech. Toto opatření dopadne na všechny poctivé hráče díky těm nepoctivým ale věřte, že to je hlavně pro dobro těch poctivých. Předem se omlouváme za toto opatření a prosím vás o důsledné dodržování této nové povinnosti, admin tým v případě nedodání screenu klienta bude jednat opravdu nemilosrdně a to ihned od uvedení tohoto pravidla v platnost. Pravidlo začne platit 3. den od vydání tohoto článku.


Nový pam

A konečně poslední neméně důležitá změna. Na servery klanbáze a turnaje byl nahrán pam na zPAM v2.02. Co vše upravuje, se můžete dočíst zde. Jedna věc je ale více zásadní a to nahrazení Rusů na ruských mapách Britama. O tom jestli tato změna bude zachovaná, můžete ještě rozhodnou zde. Na serveru turnaje bylo navíc spuštěno streamování s game violations. Kdokoliv, kdo má na GV zabanován pb_guid, tak se již na server turnaje nepřipojí. Bohužel, stramování vzhledem k vypnutému ověřování CD-klíče nejde momentálně spustit i na serverech klanbáze.

 

Za celý CoD2 admin tým vám přeji vše nejlepší do roku 2013!

155

komentářů

CoD2 - nový pam na serverech

datum: 6.1.2013 16:47:08 | autor: Preu | komentáře: 155 | hodnocení: 70% (175 hlasů)

Jistě jste si všimli, že na naše CoD2 KB servery byl nahrán nový pam. Ten mimo jiné upravuje strany a na ruských mapách nahrazuje Rusy Britama. Protože to je docela významná změna a budí velký rozruch, chceme se vás tímto zeptat na váš názor (o ten se samozřejmě můžete podělit i v komentářích). Anketa bude vyhodnocena v pátek 11.1.13. Děkujeme!

 

AKTUALIZACE: Na základě výsledků z ankety budou Rusové vráceni do ruských map.

41

komentářů

Call of Duty 2 - (po)Vánoční změny na serverech

datum: 2.1.2013 11:58:51 | autor: Sub-Zero | komentáře: 41 | hodnocení: 91% (228 hlasů)

 

Jak jste si již možná někteří všimli, v posledních dnech proběhlo na našich serverech pár zajímavých změn  - opět jsme po delší technické odmlce spustili systém statistik, kdy se Vám započítává herní čas a úspěchy ve hře a na základě těchto "zápočtů" si pak můžete s ostatními porovnat, kolik času jste na serverech strávili a jak moc úspěšní jste byli. Zároveň si můžete vytvořit online status - banner a každý navíc ihned uvidí, zda a pokud ano, tak v jaké hře se momentálně nacházíte. Na této stránce také můžete najít statistické pořadí všech GP CoD2 pařanů. Aktuálně statistiky běží na všech publicových serverech mimo SaD modu, kde je ještě nutné vychytat určité technické mouchy.

 

Další novinkou je změna pravidel v souvislosti se speciálními hrami typu schovka, bash aj. Tato změna má své opodstatnění hned z několika důvodů - čím dál tím více hráčů si zpestřuje hru těmito speciálními modifikacemi klasické hry a protože v nedávné době došlo k citelnému navýšení výkonu našich herních serverů a tím pádem i ke zvětšení počtů jednotlivých místností na všech herních CoD2 modech, není důvod, abychom hráčům takové hry neumožňovali či rovnou zakazovali. Upřesňující podmínky těchto her najdete v uvedených pravidlech.

 

Poslední zajímavostí je úprava modu "Pouze pušky". Tento mod je nastavitelný cestou klienta a umožnuje, jak už jeho název napovídá, hrát na mapách pouze s flintami. Doposud však byl problém v tom, že někteří hráči chtěli hrát pouze s jednorannými puškami, což byl v případě zbraně M1 Garand problém a díky tomuto vznikaly zbytečné spory a dohady. Pokusili jsme se vytvořit něco, co bude maximálně  jednoduché pro hráče, bez nutnosti jakýchkoliv zbytečných nastavování či přidávání dalších configů, jako je tomu jinak nutné na ostatních speciálních modech, např. zombies, nozoom aj. Změna se povedla, díky této nyní můžete po zadání volby "Pouze pušky" hrát pouze s jednorannými flintami bez opakovacího M1 Garanda a navíc zde není žádná munice u malých pistolek. Jako bonus si můžete v každém teamu vybrat prakticky jakoukoliv pušku, bez ohledu na národnost teamů. Tato změna má však jedno úskalí - ve zbraňovém menu hry zůstávají obrázky zbraní standardně volitelných na té které mapě, avšak po kliknutí např. na samopal Thompson se Vám v rukách objeví puška Lee-Enfield. Jsme si vědomi, že zvolené řešení není zcela optimální, na druhou stranu je však funkční a pro hráče naprosto nenáročné. Zároveň jsme pro tuto změnu vytvořili na našem CoD2 foru speciální téma, ve kterém přivítáme Vaše postřehy k uvedené změně. Popisované nastavení můžete nalézt na všech oficiálních public modech vyjma TDM, kde jej v nejbližší možné době rovněž plánujeme přidat.

 

Pro nováčky také rád připomínám, že na foru existuje téma "Často kladené otázky", kde lze nalézt spoustu užitečných rad a informací, které Vám mohou být nápomocny při možných počátečních nesnázích s naší hrou.

 

Za celý CoD2 admin team Vám na našich serverech přeji mnoho zábavy a spoustu úspěšně odehraných hodin.

 

24

komentářů

Veselé Vánoce přeje GamePark!

datum: 24.12.2012 0:24:12 | autor: GamePark | komentáře: 24 | hodnocení: 96% (175 hlasů)

Cheateři se vytratili, my si pěkně zapařili. Stejně jako v každém roce, hodně štěstí na Vánoce!

 

A my tradičně máme pro všechny naše hráče malý vánoční dárek. Každému, kdo se za posledních 30 dní přihlásil na GamePark a měl u registrace ověřený email, dnes aktivujeme Premium účet na 7 dní zdarma. Můžete si tak vyzkoušet například některý z našich skinů klienta, barevný nick nebo si přidejte do profilu své kamarády! Navíc jako Premium uživatelé budete získávat o polovinu více Gbodů, než normálně! Hráčům, kteří již Premium účet mají, byla jejich předplacená doba prodloužena o 7 dní.

 

Celý tým GameParku Vám přeje veselé Vánoce a jen to nejlepší do roku 2013!

7

komentářů

Statistiky série her CoD

datum: 14.12.2012 0:16:54 | autor: ^ScOrpI? | komentáře: 7 | hodnocení: 94% (115 hlasů)

Uplynul další rok hraní her na GP. A jelikož tu máme za pár dní předpovídaný tkzv. "konec světa" roku 2012 nemůžu přeci nechat hráče bez toho, aniž by nevěděli jak se tento rok hrám, které hrají dařilo ve statistikách. Neberte to datum jako další den v kalendáři, zvlášť když je označování tak jak je. Může a nemusí se stát vůbec nic, ovšem nějaká pravděpodobnost, že se stane něco pouze vám nebo vaším blízkým tu stále je, tak jak je tomu každý obyčejný den. Jeden z (osobních) příkladu: (RIP Abuyin).

 

Článek z minulého roku ohledně statistik naleznete zde. Především byl pro hráče CoD:UO, protože obsahoval také grafický obraz všech sepsaných turnajů za celou dobu UOčka na GP.


Statistiky všech her: Call of Duty

 

 

 

Statistiky Call of Duty: United Offensive

 

 

 

 

Statistiky Call of Duty 1

 

 

 

Statistiky Call of Duty 2

 

 

 

Statistiky Call of Duty 4: Modern Warfare

 

 

 

Graf/y poměru CoD1 a CoD:UO

 

 

 

 

 

 

 

Šťastné a veselé Vánoce 2012

 

Další články a turnaje z COD:UO..

 

28

komentářů

Soutěž s Far Cry 3! - výsledky

datum: 6.12.2012 16:41:00 | autor: GamePark | komentáře: 28 | hodnocení: 94% (100 hlasů)

Soutěž je u konce a všichni jistě netrpělivě čekáte, zda jste mezi šťastně vylosovanými! Soutěže se zúčastnilo celkem 3912 soutěžících, z nich 3013 odpovědělo správně. Správné odpovědi byly následující:

 

Jak se jmenuje hlavní hrdina Far Cry 3? - Jason Brody

Kolik procent od nás dostal předchozí díl Far Cry? -  90 %

Jak se jmenuje ostrov, kde se hra odehrává? - Rook Island

 

Vylosovaní výherci:

Jan Blatný, Jihlava

Pavla Jílková, Praha
Ladislav Fejk, Liberec

Daniel Horváth, Orlová

 

Gratulujeme! Ostatním držíme palce do dalších soutěží!

 

 


 

 

Vzhledem k tomu, že se blíží vydání třetího dílu oblíbené akce Far Cry, přípravili jsme pro vás ve spolupráci s Playmanem soutěž o hry a nějaké ty související předměty. Pokud chcete vyhrát, stačí správně odpovědět na naše tři záludné otázky. A co že si můžete za výhru odnést?

 

1) Originální hra Far Cry 3 + Tričko Far Cry 3 + klíčenka (karabina)

2) Originální hra Far Cry 3 + Tričko Far Cry 3

3) Originální hra Far Cry 3 + Tričko Far Cry 3

4) Tričko Far Cry 3

 

  

 

Soutěž trvá do 16. 12. 2012 včetne, držíme palce! A nyní již ke slíbeným otázkám:

 

 

Jak se jmenuje hlavní hrdina Far Cry 3?

 
 
 

Kolik procent od nás dostal předchozí díl Far Cry?

 
 
 
 

Jak se jmenuje ostrov, kde se hra odehrává?

 
 
 
 

Váš email:  

 

Navíc, pokud máte zájem vyhrát našlapaný herní počítač s originální hrou Far Cry 3 a také spoustou reklamních předmětů, můžete se zúčastnít multiplayerových turnajů a zkusit tak své štěstí!


18

komentářů

Soutěž s PC verzí Assassin's Creed III - výsledky

datum: 21.11.2012 15:29:41 | autor: GamePark | komentáře: 18 | hodnocení: 96% (102 hlasů)

Soutěž je u konce a všichni jistě netrpělivě čekáte, zda jste mezi šťastně vylosovanými! Soutěže se zúčastnilo celkem 4217 soutěžících, z nich 3588 odpovědělo správně. Správné odpovědi byly následující:

 

Jak se jmenuje mladý indián, jeden z hlavních hrdinů Assassin's Creed III? - Conor

Jaká nová činnost se objevuje v Assassin's Creed III? - Lov zvěře

Kdy vlastně Kryštof Kolubmus objevil Ameriku? - 1492

Kdo byl první president USA? - George Washington

Kolik procent dostala konzolová verze v naší recenzi? - 80 %


Vylosovaní výherci:
Daniel Dočekal, Brno
David Bárta, Humpolec

Jan Drábek, Praha

Peter Korenačka, Bratislava

Jan Krčmář, Ostrava

 

Gratulujeme! Ostatním držíme palce do dalších soutěží!

 


 

Recenzi konzolové verze Assassin's Creed III jsme vám přinesli nedávno a protože se mílovými kroky blíží vydání také PC verze této očekávané pecky, připravili jsme pro vás, ve spolupráci s Playmanem, soutěž o velmi zajímavé ceny, týkající se právě Assassina.

 

Výhru si zaslouží hned pětice vylosovaných, kteří se mohou těšit na některou z následujících cen:


1) Originální hra Assassin's Creed III pro PC + Tričko AC3 + USB tomahawk AC3

2) Originální hra Assassin's Creed III pro PC + Tričko + Náramek AC3

3) Originální hra Assassin's Creed III pro PC + Tričko + Náramek AC3

4) Tričko + Klíčenka AC3

5) Tričko + Nášivka AC3

 

 

A jak můžete vyhrát? Stačí odpovědět na tuto pětici jednoduchých otázek týkajících se hry samotné a také historického pozadí toho, kdy se hra odehrává! Soutěž trvá do 2.12.2012 včetně.

 

Jak se jmenuje mladý indián, jeden z hlavních hrdinů Assassin's Creed III?

 
 
 
 

Jaká nová činnost se objevuje v Assassin's Creed III?

 
 
 
 

Kdy vlastně Kryštof Kolubmus objevil Ameriku?

 
 
 
 

Kdo byl první president USA?

 
 
 
 

Kolik procent dostala konzolová verze v naší recenzi?

 
 
 
 

Váš email:  

 

Jako přídavek pro vás Playman připravil soutěž o nadupané PC připravené přímo na hraní Assassin's Creed III, které je navíc ve stylovém designu. Internetovou karetní hru, ve které můžete PC vyhrát, najdete přímo na stránkách Playmanu.

 

 

Hodně štěstí v obou soutěžích!

26

komentářů

Call of Duty 2 KB: Nové žebříčky v Klanbázi

datum: 15.11.2012 16:05:21 | autor: Preu | komentáře: 26 | hodnocení: 93% (134 hlasů)

Máme pro vás 2 nové žebříčky v Call of Duty 2 v naší Klanbázi, které vás jistě potěší.

 

Jedním z nich je žebříček, který jsme tu měli přes prázdniny a který jste si hodně oblíbili a to i přes to, že pro hraní v něm byla potřeba originální kopie hry. Jistě tušíte správně, jedná se o žebříček CoD2 SaD 1vs1

 

Žebříček bude mít na starost admin Taranis*,  který se momentálně stará i o žebříček CoD2 TDM 1vs1. Stejně jako v TDM mu bude pomáhat admin michaelhome, doplňovat je bude Chosee_Armando.

 

Registrovat se můžete již dnes, první schvalování proběhne až v neděli, do konce měsíce ale bude schvalování probíhat každý den, poté již stejně jako v ostatních žebříčkách pouze ve středu a v neděli.

 


 

Jsou to již 4 měsíce co jsme otevřeli žebříček CoD2 HQ 3/3, hranost žebříčku ke dnešnímu dni byla velice slabá, za celou dobu se uskutečnilo 31 zápasů, které byly uzavřeny výsledkem. Zbytek, 64 zápasů, bylo uzavřeno kontumací, stornem nebo byla výzva odmítnuta. Drtivou většinu zápasů měly na svědomí 2 týmy headquarter F*ckers a team exodus.

 

Bohužel, stejně mizerná, nebo dokonce ještě menší hranost provází již delší dobu i žebříčky CoD2 CTF 3/3 a CoD2 TDM 3/3. Protože zájem o tyto žebříčky je opravdu minimální, rozhodli jsme se je zrušit.

 

Ve všech 3 rušených žebříčcích ohodnotíme první 2 týmy.

 

1. místo: 3x premium na 2 měsíce, 3x ocenění do profilu hráče, ocenění do profilu týmu

2. místo: 3x premium na 1 měsíc, 3x ocenění do profilu hráče, ocenění do profilu týmu

 

Jako náhradu za zrušené žebříčky otevíráme žebříček CoD2 nonSaD 3+/3+. Jak již z názvu vyplývá, v tomto žebříčku se budou hrát všechny módy kromě SaD, tedy TDM, HQ i CTF.

 

Dalo by se říci, že se toho zase tolik nemění, ale opak je pravdou. Vyzyvatel totiž přímo ve výzvě zvolí, který typ hry se bude hrát. Zápas v TDM se vám tak započítá do stejného žebříčku jako zápas v HQ. To oceníte zejména v případě, že hrajete všechny 3 žebříčky a záleží vám na pořadí v tomto žebříčku. Spojily se tak 3 menší skupiny do jedné, větší a dynamičtější.

Podrobnosti najdete v pravidlech žebříčku, v části "specifikace žebříčku".

 

Žebříček bude mít na starost Sub-Zero, pomáhat mu bude Lukino_ a Damo[DL].

 

Stejně jako u SaD 1/1 se můžete registrovat již dnes. První schvalování proběhne až v neděli, do konce měsíce ale bude schvalování probíhat každý den, poté již stejně jako v ostatních žebříčkách pouze ve středu a v neděli.

 


 

Doufáme, že nové žebříčky oceníte. Pokud se sloučení žebříčků osvědčí, proběhne totéž na konci roku i s žebříčky 1/1 SaD, TDM a Bash.

 

Tak jako tak, ke konci roku proběhne ocenění prvních 2-3 týmů a nejaktivnějších 2-3 týmů ve všech žebříčkách CoD2. Tak hurá do hry, ať jste mezi nimi!

2

komentáře

DarkOrbit - Fight for Freedom Day

datum: 8.11.2012 11:54:54 | autor: GamePark | komentáře: 2 | hodnocení: 82% (68 hlasů)

Oslav ve dnech 11. – 18. listopadu 2012 společně s Čechy na všech českých serverech Den boje za svobodu a demokracii a vyhraj skvělé ceny.

 

 

Češi slaví Den boje za svobodu a demokracii a DarkOrbit bude přitom! Ve dnech 11. – 18. listopadu to bude na českých serverech doslova vřít! Žádný boj za dobrou věc nesmí zůstat bez odměny a tak samozřejmě nebudou chybět ani fantastické ceny. Těšte se na zvláštní edice akcí Spaceball, Bitva o bóje,

 

 

Na celý týden se Orbita promění v bitevní zónu a dějiště adrenalinových akcí. Přesvědčte se, jak si stojíte ve srovnání s konkurencí v pravé a nefalšované bitvě o přežití, jakou je Invazní brána, oprašte svou týmovou spolupráci během Bitvu o bóje, rozdejte si to s hordami neviditelných nepřátel v Infiltraci nebo vezměte útokem vesmírný trávník v intergalaktické verzi fotbalu s názvem Spaceball.


Kromě vzrušující akce je pro vás připraveno ještě pár dalších speciálních překvapení. Mějte proto oči na stopkách a nespouštějte prst ze spouště! Také při tom všem válčení za svobodu nezapomeňte sbírat speciální boxy v českých národních barvách, které obsahují nejrůznější cenné předměty do hry!

 

Nenechte si ujít české oslavy Dne boje za svobodu a demokracii ve hře DarkOrbit! Za některé věci stojí za to bojovat a to samozřejmě zadarmo!

 

 

 

 

 

3

komentáře

Nová verze Minecraftu na GameParku

datum: 6.11.2012 17:09:40 | autor: Sicka_gp | komentáře: 3 | hodnocení: 88% (96 hlasů)

Minecraft 1.4.2 dorazil na náš server. Jaké novinky přináší verze 1.4.2?


- Květináč

- Kamenný plot

- Dřevěné tlačítko

- Maják

- Mrkev na udici

- Boss

- Wither skeleton

- NPC Zombie

- Netopýr

- Čarodejnice

- Lektvar nočního vidění

- Lektvar neviditelnosti

- Mrkev

- Brambory

- Barevné brnění

- Nové zvukové efekty

- Dýňový koláč

- Rám na věci

- Kovadlina

- Hlava, lebka

+ mnoho dalšího

 

 

 

Výhody ve hře

Máte na Gameparku Premium? Pokuď ano, získáte ho i ve hře zdarma! To znamená větší residence, možnost změnit se na zvíře a stavbu výtahů, mostů a bran.  Pokud máte dostatek gbodů, kupte si VIP a pořádně to roztočte.

 

VIP vám zajístí ještě větší residence, více změn na zvěř a monstra, možnost těžby v netheru a následný prodej, stavba warpů, větší počet homů, barevný text v chatu, rezervovaný slot při zaplnění serverů, unban při prohřešku za cenu ztráty VIP a 1x týdně dia výbava zdarma.

 

Ceník:

Hráči, co maji na GameParku Premium účet: MineCraft Prémium zdarma, VIP za 175 Gbodů.

Ostatní hráči: MineCraft Prémium za 75 Gbodů a VIP za 250 Gbodů.

 

Prémium i VIP je na 1 měsíc, poté se kontroluje zda má uživatel na webu stále Premium, pokud ano Prémium na MC se prodlužuje, VIP se musí znova platit.

 

Dále je možné zakoupit si 100 či 300ks libovolných předmětů (ne dia/iron/lapis blocky) za cenu 150 a 300 Gbodů.

Podrobnosti o výhodách najdete na fóru.

 

Info & IP http://www.gamepark.cz/hra/minecraft
Live Mapa: http://gpmapa.tk

33

komentářů

Na Gamepark zavítá Mafia 2: Multiplayer

datum: 22.9.2012 20:57:02 | autor: ^ScOrpI? | komentáře: 33 | hodnocení: 94% (161 hlasů)

Když se řekne Mafie, určitě si hodně lidí vzpomene na českou a ve světě velmi úspěšnou hru Mafia. Jelikož je to už hodně dlouho, kdy byla hra vydaná, konkrétně se datuje na rok 2002, je velice pravděpodobné, že mladší ročníky již nevědí oč se jedná, takže jediná rada je - nainstalujte si a zahrajte! 

 

V roce 2010 vyšlo pokračování Mafia II, která měla k úspěchu prvního dílu daleko a jedním z důvodu byla i absence multiplayeru, což prostě v dnešní době je velkým mínusem. Kolem hry se každopádně vytvořila početná komunita fanoušků, kteří pracují na neoficiálním multiplayeru! 

 

Co bude Multiplayer obsahovat?

  • Hráč za kterého hrajete: Vito
  • Možnost koupě věcí z obchodů
  • Celé město je otevřené
  • Ze začátku k dispozici pár zbraní

 

Na všem se zatím pracuje a je ve formě bety, ale vše nasvědčuje tomu, že brzy bude uvloněna první použitelná verze a to je okamžik, na který čekáme. Následně si totiž budete moci Mafii II zkusit přímo u nás, na GameParku! Těšíte se?


Obrázky z Multiplayeru:

 

  

 

Více informací ohledně Mafie II: Multiplayeru můžete sledovat zde. Nebo také na oficiálních stránkách zde.

25

komentářů

CoD2 Jump: Třetí mappack!

datum: 21.8.2012 9:43:23 | autor: Lukino_ | komentáře: 25 | hodnocení: 86% (141 hlasů)

Rok se s rokem sešel a my Vám přinášíme další várku map pro jump servery na GameParku. V pořadí již třetí mappack obsahuje 26 nových map. Tahle porce čeká jen na Vás.

 

Opraš své jumperské schopnosti a ukaž všem, že právě Ty jsi král všech jumpů a že ani ta největší propast pro Tebe není překážkou!

 

Maplist: 1st_easy, 1st_hard, eplay_house, j4l_raceland, jm_hellrun, jm_highways, jm_highways2, jm_lazlo, jm_nothing, jm_plazma, jm_race_easy, jm_race_hard, jm_state, mp_blowed_easy, mp_crazyjump_noob, mp_jump_arena, mp_jump_tower, mp_jumpy, mp_koj, mp_ontherocks_v1.0, mp_purplehaze, mp_unique, mp_wk, pl_jm_icejump, pl_jm_ine, pl_jm_jump

 

Za pomoc při výběru a testování map děkujeme hráči Xanxus.

 

Pro úspěšné hraní nových map je třeba stáhnout si Jump Mappack #3 (ke stažení ZDE) a archiv rozbalit do složky jump ve Vaší Call of Duty 2 složce. (Defaultně: C:/Program Files/Activision/Call of Duty 2/jump).

 

Hodně zábavy při skákání přeje CoD2 Admin tým

32

komentářů

Rozdáváme 100 účtů do bety Guild Wars 2

datum: 12.7.2012 7:59:14 | autor: GamePark | komentáře: 32 | hodnocení: 90% (139 hlasů)
Vydání velmi očekávané MMORPG Guild Wars 2 se rychle blíží a již po letošní herní výstavě GamesCom budeme moci začít hrát. Vydání je totiž plánováno na konec prázdnin, 28.8.
 


O více než měsíc dříve (20. - 22. července 2012) vypukne poslední beta víkend, kde NCsoft hráčům poprvé zpřístupní rasy asura a sylvari. Hráči si budou moct vytvořit postavu jakékoliv z pěti hlavních tyrijských ras - lidé, nornové, charrové, asurové a sylvari - a zahájit tedy svůj zážitek s Guild Wars 2 v jakémkoliv z pěti radikálně odlišných domovských regionů. 

Pro hráče asurské rasy to znamená začít svůj příběh v provincii Metrica, živoucí exotické džungli plné high-tech laboratoří, podivných golemů a soupeřivých skupinek šílených vědců. Poblíž je slyšet masivní monolity asurského hlavního města Rata Sum, jak bzučí technomagickou energií. Tito drobní géniové se na první pohled mohou zdát roztomilí, ale asury byste neměli nikdy podceňovat...

 

 

Hráči rasy sylvari svůj příběh začínají v háji Grove, světelkujícím živém městě uhnízděném ve stínu Bledého stromu, „matky" každého člena této mladé rasy rostlinných humanoidů. Sylvari jsou záhadnou rasou galantních průzkumníků, které žene kupředu nenasytná zvědavost, poháněná společným Snem.

Pokud jste se zúčastnili předchozích betavíkendů, víte, že každá hratelná rasa má své vlastní regiony, příznačné hlavní město a osobní možnosti příběhu. Ale především má každá rasa v Guild Wars 2 svou vlastní identitu, což krásně dokazují právě asurové a sylvari.

 

Ve zkratce na hráče čeká:

  • Hratelná rasa Asura 1-20 level
  • Hratelná rada Sylvari 1-20
  • Mapy pro PVP klámí mezi guildami
  • Dvě nová města Rata Sum a Grove

 

V rámci naší soutěže může sto z vás dostat klíč a vyzkoušet si hru, která nás skutečně nadchla (jak si můžete přečíst v našich prvních dojmech). Podmínkou je správně zodpovědět tři jednoduché otázky týkající se herní série Guild Wars. Vylosujeme sto z Vás, kterým zašleme 17.7. klíč, kterým si zajistíte přístup do betavíkendu. Nyní již ale k otázkám!
 

 

Kolik datadisků měla původní hra Guild Wars?

 
 
 
 

Kolik ras nabízí Guild Wars 2, které jsou práve ve fázi dokončování?

 
 
 
 

Kolik bude měsíční poplatek za hraní Guild Wars 2?

 
 
 
 

Váš email:  

55

komentářů

Zemřel Jonáš "Abuyin" Priečinský

datum: 12.6.2012 10:33:25 | autor: GamePark | komentáře: 55 | hodnocení: 90% (212 hlasů)

S lítostí Vám oznamujeme, že nás dne 9. 6. 2012 navždy opustil náš admin a kamarád Jonáš "Abuyin" Priečinský.

 

Jonáš se velmi rád a s velkým zapálením pohyboval na herní scéně a soutěžení bylo jeho koníčkem. Na GameParku adminoval Call of Duty 1 a Piškvorky.

 

Nečekaná situace však ukončila jeho mladý život. Upřímnou soustrast Jonášově rodině a budeme rádi vzpomínat!

4

komentáře

Goodfellas zahrají první koncert přenášený živě na YouTube

datum: 17.5.2012 12:01:17 | autor: PR článek | komentáře: 4 | hodnocení: 89% (90 hlasů)

Goodfellas, objev roku 2011 podle Akademie populární hudby, zahrají živě v rámci StreetCulture Session speciální akustický koncert. Server PLAY.CZ bude vůbec poprvé v Česku koncert živě přenášet taky na YouTube. Začíná v pátek 25.5. ve 20:30. Sledovat jej můžete na webu PLAY.CZ anebo na YouTube kanálu PLAY.CZ.

 

 

Rokenrolová skupina Goodfellas hraje i v klasické sestavě akusticky. Pro příležitost internetového koncertu nicméně připravila speciální "ultra-akustické" verze svých skladeb. "Náš už tak dřevěný zvuk pro tuhle příležitost ještě zjemníme. Sami jsme zvědaví, jak naše rokenrolové písničky vyzní v tomhle intimním provedení," dodávají Goodfellas.

 

Na koncertě kapela Goodfellas představí i několik zbrusu nových písní: "S novým albem v zádech jsme se pustili do dalšího skládání a máme několik silných nových songů, které připravujeme na letní sezónu. Je zajímavé, že Goodfellas v některých zní ještě rockověji než dřív, v některých naopak ještě folkověji a víc písničkářsky," prozrazují členové kapely. Kromě toho samozřejmě zazní především obsah alba Robbery Blues, které Goodfellas nahráli loni ve Spojených státech. Právě za to byli oceněni cenou Anděl a objevem roku se stali taky v anketě Žebřík. Zvuk alba připravoval americký producent Chris DiBeneditto ve studiu Philadelphonic v kalifornském Sacramentu. Goodfellas pak album představili třeba jako hosté loňského podzimního turné kapely Support Lesbiens.

29

komentářů

Nový vzhled a funkce oblíbené sekce videa

datum: 19.4.2012 14:20:10 | autor: GamePark | komentáře: 29 | hodnocení: 78% (148 hlasů)

Sekce videí patří na Gameparku k dlouhodobě nejoblíbenějším, o čemž svědčí především počet přidaných a hlavně shlédnutých videí, které nabízí. Proto jsme se rozhodli přepracovat vzhled směrem k větší přehlednosti a použitelnosti. Druhou zásadní novinkou je nová záložka "Co se nám líbí", kde najdete videa, která se líbí nám samotným a která byste rozhodně neměli minout. Najdete zde skutečně jen vybraná videa, která nás nějakým způsobem zaujala a neměla by zapadnout mezi dalšími. Videa se budou pravidelně obměňovat a můžete se tak do nové sekce pravidelně vracet a sledovat, co zrovna "letí".

 

 

Samozřejmě jsme otevřeni kritice a pokud máte připomínku, nápad, nebo zkrátka jen komenář, můžete nám jej zanechat a my se na něj určitě podíváme.

žádný

komentář

Farmerama - užij si Velikonce na farmě

datum: 22.3.2012 11:28:29 | autor: Smoof | komentáře: 0 | hodnocení: 85% (84 hlasů)

Někdo všechny podvedl a ukradl vajíčka z velikonočního zajíčka! Kdo by něco takového udělal? Jděte na svou farmu a zkuste ta vajíčka najít a vrátit.

 

Odhalte pachatele a zachraňte Velikonoce na vaší farmě! Se svěšenými uši, velkými zuby a košíkem plným velikonočních vajíček, velikonoční zajíc tajně navštěvuje farmy hráčů a rozdává vajíčka. Nyní má ale velký problém, někdo ukradl jeho košík plný barevných vajíček. Jak teď ve Farmeramě budeme slavit velikonoce?

 

Všichni ve Farmeramě potřebují tvoji pomoc! Pomož velikonočnímu zajíčkovi najít jeho vajíčka a zachraň velikonoční oslavu plněním nových úkolů.  Za pomoc zajíčkovi a případné nalezení zloděje na tebe čeká řada odměn a dárků.

 

Barevná vajíčka se během velikonočních oslav 4. 4. - 10. 4. budou objevovat na tvé farmě. Posbírej je a získej hodnotné ceny. Navíc budeš moci plnit celou řadu úkolů vedoucí k odhalení zloděje.

 

 

Nejpopulárnější webovku si můžes zahrát hned teď zdarma na http://farmerama.gamepark.cz

83

komentářů

CoD 2 - herní statistiky

datum: 20.3.2012 14:43:37 | autor: BigHeada | komentáře: 83 | hodnocení: 89% (337 hlasů)

Call of Duty 2:

 

Pro všechny příznivce Call of duty 2 přinášíme herní statistiky.

Na této stránce http://cod.gamepark.cz/cod2 naleznete výpis celkových statistik. Tyto statistiky se aktualizují každou hodinu podle přohlížející osoby.

 

Dále na již zmíněné stránce můžete najít položku generátor online statusu. Pomocí tohoto generátoru si můžete vytvořit váš vlastní herní banner, který si pak můžete umístit třeba na fórum do popisu či na vaše stránky. Tento online generátor ukazuje aktuální stav hráče.

 

Statistiky se aktuálně zapisují jen z public serverů .

Pozor, pokud máte v nicku např. znak " */\.<>?:| " (bez uvozovek), statistiky se vám neuloží.

 

Ukázka banneru:

 

11

komentářů

Konec české herní legendy - zemřel Lukáš Ladra

datum: 20.3.2012 13:37:36 | autor: GamePark | komentáře: 11 | hodnocení: 92% (127 hlasů)

Včera 19. 3. v odpoledních hodinách dohrál svoji poslední hru první šéfredaktor časopisu Excalibur Lukáš Ladra. Tento herní velikán známý také pod zkratkou L.L.G. se nesmazatelně zapsal do herních tabulek naší historie a srdcí svých čtenářů. Lukáš Ladra, který si dokázal svoji vtipnou osobností podmanit všechny spoluhráče, se kterými se při svém putování potkal, nás bez varování opustil ve věku 45 let. Památkou na něj zůstává nepřeberné množství vzpomínek na nekonečnou řadu báječně propařených hodin online i offline společného hraní. Kdo jsme ho znali, nikdy nezapomeneme.


Jakub "Červ" Červinka

 

13

komentářů

CoD:UO - Statistiky, Night Cupy a statistiky CoD

datum: 12.3.2012 11:54:33 | autor: ^ScOrpI? | komentáře: 13 | hodnocení: 90% (121 hlasů)

Chtěli byste se dozvědět, kolik lidí hrálo tyto hry: Call of Duty 1, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty 4: Modern Warfare na GP v průběhu od 2005 až do 2011? Tak jste tu správně. Již od počátků se ukládají informace o celkové hranosti všech těchto her, ale i ostatních. Ikdyž jsem pouze adminem na CoD:UO, rozhodl jsem se, že do jednoho grafu dám tyto zmiňované hry CoD k porovnání s ostatními.

 

Hranost: CoD1, CoD:UO, CoD2, CoD4:

 

 

Po dlouhé odmlce byly taktéž aktualizovány stránky se statistikami jako takovými. Všechny CoD:UO + GFM statistiky jsou aktualizované od roku 2006 až po březen 2012. Údaje o samotných hráčích, o nejhranější mapě, nejpouživanější zbrani. Odkaz na tyto statistiky naleznete buď zde nebo na stránce CoD:UO ve střední části vedle Černé listiny.

 

Pro samotné UOčkaře tu máme více grafů: hranost CoD:UO + tabulka:

 

 

 

 

Pokud vás zajímají turnaje, Night cupy tak takový graf tu je taktéž. Zapsané by tam měly být všechny turnaje nebo alespoň ty, které byly k nalezení na stránkách GP. Už v průběhu hraní tkzv. Admin Cupu jsem říkal, že poslední velký turnaj bude právě zahájený CTF 4+ Cup 2011. Od té doby už žádný takový, velký dvoufázový turnaj nebyl a ani nebude. (Ledaže by se našel opět nějaký sponzor.) Jediným způsobem jak by jste si vy hráči mohli zahrát oficiálně o ceny (prémium účty, GBody) je napsání si svého vlastního Night Cupu, jak už pár jedinců udělalo. Viz. NC: #8, #9, #10. Jestli někdo z vás má také zájem o napsání si svého Night Cupu, může tak učinit, viz. předloha zde.

 

Turnaje CoD:UO:

 

 

Návrat na obsah

 

Další články a turnaje z COD:UO..

 

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist