Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

GamePark

GamePark

6

komentářů

Soutěžíme s For Honor

datum: 23.2.2017 11:28:41 | autor: GamePark | komentáře: 6 | hodnocení: 95% (20 hlasů)

Soutěž je u konce a máme zde výsledky! Soutěže se zúčastnilo celkem 2084 soutěžících, z nich 2041 odpovědělo správně. Správné odpovědi byly následující:

 

Kolik módů obsahuje multiplayer For Honor? - 5

Jak se jmenuje systém ovládání ve For Honor? - The Art of Battle

Kolik hráčů může hrát For Honor v multiplayeru naráz? - 8


Vylosovaní výherci:
Samuel Kolář, Kolín

Jitka Dvorská, Praha

Milan Koukal, Praha

 

Gratulujeme! Ostatním držíme palce do dalších soutěží!

 


 

U příležitosti nedávného vydání hry For Honor jsme pro vás ve spolupráci s Playmanem připřavili soutěž o pár zajímavých cen s motivem hry. Pokud chcete vyhrát, stačí správně odpovědět na naše tři otázky. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce 3.3.2017.

 

 

A co že si můžete za výhru odnést?

 

1. Tričko + Čokoláda + Klíčenka + Podtácky + Plakát

2. Tričko + Čokoláda + Klíčenka + Podtácky + Plakát

3. Čokoláda  + Podtácky + Klíčenka + Plakát

 

 

 

Kolik módů obsahuje multiplayer For Honor?

 
 
 

Kolik hráčů může hrát For Honor v multiplayeru naráz?

 
 
 

Jak se jmenuje systém ovládání ve For Honor?

 
 
 

Váš email:  

22

komentářů

Veselé Vánoce přeje GamePark!

datum: 24.12.2014 0:00:01 | autor: GamePark | komentáře: 22 | hodnocení: 94% (95 hlasů)

... po roce jsou tu zase Vánoce ...

 

A my tradičně máme pro všechny naše hráče malý vánoční dárek. Každému, kdo se za posledních 30 dní přihlásil na GamePark a měl u registrace ověřený email, aktivujeme během tohoto týdne Premium účet na 7 dní zdarma. Můžete si tak vyzkoušet například některý z našich skinů klienta, barevný nick nebo si přidejte do profilu své kamarády! Navíc jako Premium uživatelé budete získávat o polovinu více Gbodů, než normálně! Hráčům, kteří již Premium účet mají, bude jejich předplacená doba prodloužena o 7 dní.

 

Celý tým GameParku Vám přeje veselé Vánoce a jen to nejlepší do roku 2015!

19

komentářů

Soutěž o nadupané ceny od HyperX - výsledky

datum: 4.8.2014 17:14:58 | autor: GamePark | komentáře: 19 | hodnocení: 94% (68 hlasů)

Tak a je to tady, soutěž je u konce a známe výsledky! Soutěže se zúčastnilo celkem 4977 soutěžících, z toho 4610 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 

V jakých kapacitách si můžete zakoupit SSD diky HyperX FURY? 120GB, 240GB
Jakou maximální kapacitu flashky je možné u HyperX aktuálně sehnat? 1TB
Jakou maximální velikost paměťové karty můžete u Kingstonu aktuálně zakoupit? 128GB
Jaká je tloušťka disku HyperX Fury? 7mm

 

U třetí otázky došlo k překlepu, bylo uvedeno HyperX namísto Kingston a proto tato otázka nebyla zařazena do vyhodnocení výsledků. Omlouváme se za překlep a děkujeme za pochopení.

 

Vylosovaní výherci:

HyperX Fury SSD 240 GB: Pavel Záhrobský, Liberec
HyperX Cloud Headset: Kryštof Marek, Praha

 

Gratulujeme!

 


 

I přesto, že je parné léto, určitě si najdete chvilku na posezení s dobře chlazeným nápojem u nějaké té pěkné hry. A jako správní pařani jistě oceníte šanci na vylepšení výkonu svého počítače či notebooku, nebo možnost získat špičková profi herní sluchátka! V naší soutěži se společností Kingston máte šanci toho dosáhnout. Soutěžíme o dva produkty z řady HyperX, která označuje ty nejlepší produkty firmy Kingston. 

 

Hlavní cenou je HyperX Fury SSD disk o kapacitě 240 GB! Jde o špičkové SSD s působivým výkonem. Je založen na oceňované technologii procesorů SandForce (SF2281) a moderním rozhraní SATA třetí generace (6Gb/s) s cílem přinést zákazníkům výjimečný výkon. Celá řada disků HyperX FURY nabídne dramatické zvýšení výkonu oproti klasickému pevnému disku a díky technologii RAISE snižuje počet neopravitelných chyb. 

 

 

 

Moderní SSD disk s tloušťkou pouhých 7 mm se hodí jak do počítače, tak do vašeho notebooku a s rychlostí čtení i zápisu 500 MB/s převálcuje jakoukoliv konkurenci.

 

 

Pro dalšího štastlivce tady máme HyperX Cloud Headset. Sluchátka jsou optimalizována pro profesionální hraní a mají mimořádně měkce vystlaný hlavový most, ušní polstrování z paměťové pěny a klapky vystlané umělou kůží, takže vám umožní hrát celé hodiny.

 

  

 

Souprava vyhovuje standardu HiFi, je kompatibilní s adaptérem pro zapojení v letadle a vyznačuje se bohatým zvukem a výrazným designem HyperX. Sluchátka jsou opatřena enormně velkými měniči o rozměru 53 mm, které dokáží reprodukovat správně třeskutou atmosféru i vzdálenější zvuky s výbornou lokalizací. Hrajte celé hodiny a nenechte se rušit!

 

 

A jak můžete jednu z těchto cen vyhrát? Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek, jejichž řešení najdete na oficiálních stránkách produktů HyperX.

 

V jakých kapacitách si můžete zakoupit SSD diky HyperX FURY?

 
 
 
 

Jakou maximální kapacitu flashky je možné u HyperX aktuálně sehnat?

 
 
 
 

Jakou maximální velikost paměťové karty můžete u Kingstonu aktuálně zakoupit?

 
 
 
 

Jaká je tloušťka disku HyperX Fury?

 
 
 
 

Váš email:  

 

Kdo odešle správné odpovědi (soutěž trvá do 17. 8. včetně) a zadá platný email, bude zařazen do slosování a dva z Vás si odnesou tyto skvělé ceny. Hodně štěstí!

6

komentářů

Velikonoce v GTA San Andreas

datum: 15.4.2014 13:06:48 | autor: BigHeada | komentáře: 6 | hodnocení: 95% (62 hlasů)

 

 

Ve de 20.4. a 21.4. probíhá na serveru GTA San Andreas ( server Realný Ostrov ) hledání velikonočních vajíček. Na hráče je povoleno 5 vajíček. Na serveru bude celkem 450 vajíček. 

 

Pokud se připojíte 21.4. ( Velikonoční pondělí ) získáte VIP na 7 dní ve hře zdarma.

 

Jak vypadá vejce přímo ve hřeCo dělat, když naleznu vejce?

Stačí se přiblížit k vajíčku a automaticky vám vyskočí hláška s výhrou. Můžete pokračovat v hledání dalšího vajíčka.

 

Co mohu získat za nalezení vajíčka?

- VIP účet ve hře

- Peníze na bankovní účet ve hře

- Gbody

- Drogy

- Vozidla


 

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte v /vozidla plný počet slotů, tak ve hře nemůžete získat z vajíčka vozidlo. Dále upozorňujeme podvodníky s vajíčky, multiacconty které budou využívány k nalezení vajíček se trestají banem nebo odebráním peněz ( majetku )

 

 

19

komentářů

Rozdáváme klíče do The Elder Scrolls Online bety!

datum: 12.3.2014 15:00:39 | autor: GamePark | komentáře: 19 | hodnocení: 96% (94 hlasů)

 

Také netrpělivě očekáváte The Elder Scrolls Online a těšíte se na prozkoumávání Tamrielu spolu s kamarády? Díky společnosti Cenega, která hru v ČR vydá již 4. dubna, pro Vás máme možnost si hru vyzkoušet ve víkendové betaverzi (beta bude přístupná od 14. 3. 17:00 odpoledne do 17. 3. 4:49 ráno)!

 

 

O The Elder Scrolls Online

Připravte se na novou éru MMO! Přichází The Elder Scrolls Online (TESO) od studia Zenimax Online, které bude brutální, epické a pro hráče naprostou volbou, jelikož se bude jednat o MMO s mnoha možnostmi. Připravte se na svět The Elder Scrolls, kde temnota začala získávat jednu zemi po druhé, kde peníze jsou všechno a síla ještě víc a bude jen na hráči, jak bude volit svou postavu a jaký skill ji přiřadí. Zpočátku bude hráč nucen volit schopnosti vázané na zvolenou třídu, ale s postupem času mu hra dovolí daleko více manipulovat se skilly a volbou jeho průchodu. Zároveň hra nabízí nepřeberné množství při tvorbě postavy, které se jen tak nevidí a o světě ani nemluvě. Epické scény a pohledy na krajinu Vás budou provázet celou hrou a po celé mapě, proto se neplánuje zařadit TESO k MMO, které po dosažení maximálního lvl budou nehratelné. Tvůrci plánují mnoho dodatečného obsahu a ještě více bonusů pro hráče. 

 

Více o hře si můžete přečíst v našich prvních dojmech!

 

 

Předobjednávka hry a spousta bonusů k tomu

Pokud jste tak ještě neudělali, předobjednávat můžete na Xzone.cz. Pro předobjednatele jsou totiž připraveny zajímavé bonusy: soundtrack, oficiální plechová krabička, Scuttler pet, 4 mapy se zaznačenými místy pokladů, které budete moci ve hře najít a budete si moci zvolit jakoukoliv rasu a hrát s ní v jakékoliv alianci. Dále získáte předčasný vstup do hry, který vám umožní hrát hru o 3 dny dříve. A to se vyplatí, no ne? :)

 

 

Chci svůj beta klíč

Jediné, co pro získání jednoho z 500 klíčů musíte udělat, je vložit svůj platný email, na který Vám zašleme kód spolu s instrukcemi. Pokud Vám kód nedorazí do 10 minut, podívejte se do nevyžádáné pošty/spamu.

 

Váš email:  

 

 

Uvidíme se ve hře!

8

komentářů

Modern Warfare 2 mód na CoD4

datum: 24.2.2014 22:40:21 | autor: mR.Orteza | komentáře: 8 | hodnocení: 96% (71 hlasů)

Po delší době tu pro vás máme zajímavou novinku v podobě nového modu s názvem Modern Warfare 2, který vás zavede do novějšího vydání hry Call of Duty. Mód obsahuje mnoho nového, například zbraně, perky a velkou sadu killstreaků. K módu jsme přibalili i porci nových map, které vás odtrhnou od každodenního hraní na základních mapách.

 

Ze zbraní si tu můžete vyzkoušet například SPAS 12, L118 a Steyr AUG. Vedle klasických herních granátů mód přináší i zcela nové EMP granáty, semtex výbušniny nebo i smrtící Novagas. V MW2 módu patří k nejlepším vychytávkám perky. Mezi nejzajímavější patří skákající miny, granátomet, rušička radaru a kuše. Celkově máte na výběr 23 perků.

O proti klasickému módu přináší 19 zcela nových killstreaků, ze kterých si můžete vybrat 3. Získat je lze podle počtu nepřerušeného zabití nepřítele, jako je tomu u klasického módu. Můžete řídit výbušné modelářské autíčko nebo různé druhy letadel a vrtulníků. Nakonec potěšíme masové vrahy, pro které je připravena mini atomovka.

 

Novinek v tomto módu je mnohem více, jejich průzkum už je jen na vás. Nový mód si můžete vyzkoušet v duchu týmového boje, nebo jako vlk samotář v FFA.

 

Seznam nových map:

mp_hims mp_favela mp_highrise
mp_mw2_terminal mp_nuketown mp_area52
 
mp_sc_hangar mp_shipment3  

 

Download

MW2 mod Mappack
119 MB

318 MB

 

Vaše návrhy a připomínky můžete psát do komentářů pod článek nebo na fórum CoD4.

15

komentářů

CoD2: Nový jump mód!

datum: 31.1.2014 10:06:32 | autor: Lukino_ | komentáře: 15 | hodnocení: 84% (77 hlasů)

Po delší odmlce v naší CoD2 sekci přinášíme dobrou zprávu všem skokanům a skokankám. Tedy ne, těm zeleným žabákům, ale všem hráčům, kteří milují skákání více než střílení.

 

Jsme si vědomi zastaralosti našeho současného jump módu, a proto přinášíme jeho inovaci. Obrovské poděkování patří hráči Vitis, který celý mód upravil pro naše potřeby.

 

Věřím, že si spousta z vás opět oblíbí tento netradiční mód a sami naleznete veškeré novinky, které nabízí. V případě, že naleznete chyby, prosíme vás o jejich nahlášení buď zde v komentářích, na našem fóru, případně kterémukoliv adminovi na e-mail.

 

Nový Jump mód se Vám automaticky stáhne během prvního připojení na server. V případě problému se stažením módu doporučujeme odstranit mód původní (defaultně C:/Program Files/Activision/Call of Duty 2/jump/zzz_jumpmode.iwd).

 

Příjemné skákání přeje CoD2 Admin tým

 

 

2

komentáře

Hrajte o zajímavé ceny spojené s Assassin's Creed Liberation HD

datum: 29.1.2014 13:00:22 | autor: GamePark | komentáře: 2 | hodnocení: 98% (52 hlasů)

Soutěž je u konce a všichni jistě netrpělivě čekáte, zda jste mezi šťastně vylosovanými! Soutěže se zúčastnilo celkem 3071 soutěžících, z nich 2622 odpovědělo správně. Správné odpovědi byly následující:

 

Do jakého obleku se hlavní hrdinka Liberation HD - za muže
Do jaké lokality jsme se v rámci univerza Assassins's Creed (zatím) nemohli dostat? - do Petrohradu
Jak se jmenuje systém, skrze který se připojuje hlavní hrdina do vzpomínek na své předky? - Animus


Vylosovaní výherci:
Jan Kolář, Chomutov
Kryštof Podskalský, Praha

Marek Preiss, Uherské Hradiště

 

Gratulujeme! Ostatním držíme palce do dalších soutěží!

 


 

U příležitosti nedávného vydání hry Assassin's Creed Liberation HD, která poprvé vnesla do univerza assassínů hlavního hrdinu ženského pohlaví, jsme si pro vás, díky společnosti Playman, připravili znalostní soutěž o pár zajímavých cen s motivem zmíněné hry a samozřejmě také o hru samotnou. Pokud si chcete o hře přečíst trochu více, doporučujeme naši nedávnou recenzi, kde si Liberation odnesla poměrně pěkné hodnocení. 

 

 

První tři vylosovaní výherci se můžou těšit na následující ceny:

1. místo - Hra Assassin's Creed Liberation HD + tričko s motivem hry + klíčenka s motivem hry

2. + 3. místo - Hra Assassin's Creed Liberation HD + tričko s motivem hry 

 

 

Co musíte udělat pro výhru? Stačí jednoduše správně odpovědět na pár našich záludných otázek a vložit platný email. Soutěžít můžete do 9. 2. 2014 včetně! Hodně štěstí!

 

Do jakého obleku se hlavní hrdinka Liberation HD Aveline, nemůže převléknout?

 
 
 
 

Do jaké lokality jsme se v rámci univerza Assassins's Creed (zatím) nemohli dostat?

 
 
 
 

Jak se jmenuje systém, skrze který se připojuje hlavní hrdina do vzpomínek na své předky?

 
 
 
 

Váš email:  

19

komentářů

Soutěž o grafické karty ASUS s čipy NVIDIA v hodnotě 23.000 Kč! - VÝSLEDKY

datum: 13.1.2014 17:24:12 | autor: GamePark | komentáře: 19 | hodnocení: 97% (111 hlasů)

Tak a je to tady, známe vítěze! Do soutěže bylo přijato celkem 6177 platných emailů, z toho 4819 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 

 • Grafická karta ASUS GTX770-DC2OC-2GD5 je charakteristická těmito vlastnostmi: Grafická paměť typu GDDR5 o kapacitě 2 GB, maximálně účinný systém chlazení ASUS DirectCU II využívající vysoce vodivou měď a přímý kontakt s GPU, podpora technologie NVIDIA® SLI pro zapojení více karet, mnohem více detailů ve scénách díky podpoře technologie DirectX®11.
 • Grafická karta ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 je charakteristická těmito vlastnostmi: Všechny výše uvedené odpovědi jsou správně (pozn. redakce: Jako správné byly uznány všechny odpovědi u této otázky.)

 

Seznam výherců:


1. místo: accen@email.cz

2. místo: radebarak@gmail.com

3. místo: bia.daemon@seznam.cz


Gratulujeme k výhře skvělých cen od společností ASUS a AMD, všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích! 

 


 

Máte chuť zkusit štěstí a zasoutěžit si? Co takhle o novou špičkovou grafickou kartu ve speciální přetaktované edici ASUS GTX770-DC2OC-2GD5 s čipem NVIDIA GeForce GTX 770? Pojďte do toho, nic za to nedáte a máte šanci získat tuhle špičkovou grafiku, a to se jen tak neodmítá, no ne? :)

 


Samozřejmě myslíme i na stříbrnou a bronzovou pozici a tak vedle téhle grafiky pro Vás máme, díky společnostem NVIDIA a ASUS, nachystané další dvě luxusní grafické karty, a to opět ze speciální přetaktované edice! Na další dva vítěze tedy budou čekat karty ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 s čipem NVIDIA GeForce GTX 760!


Pojďme si ceny představit podrobněji:

 

ASUS GTX770-DC2OC-2GD5

Grafická karta ASUS s čipem NVIDIA GeForce® GTX 770, vybrané vlastnosti:

 • Chlazení DirectCU II s přesně tvarovanými teplovodivými trubicemi SSU využívá vysoce vodivou měď a přímý kontakt s GPU - výsledkem je dvojnásobná účinnost chlazení při zachování stejných rozměrů
 • Digitální systém DIGI+ VRM s desetifázovou technologií Super Alloy Power se stará o přesné napájení zajišťující špičkovou účinnost, spolehlivost a výkon
 • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy výkonu, napětí, rychlosti ventilátorů a mnoha dalších parametrů

 

ASUS GTX760-DC2OC-2GD5

Grafická karta ASUS GeForce® GTX 760 DirectCU II přináší dokonalý výkon:

 • DirectCU II dosahuje díky měděným teplovodivým trubicím o 20 % nižších teplot a oproti referenčním kartám je výrazně tišší
 • Technologie Direct Power zaručuje stabilní výkon, o 56 % nižší impedanci a o 17 % nižší teplotu tištěného spoje
 • Komponenty Super Alloy Power zajišťují v porovnání s referenčním řešením až 2,5× delší životnost
 • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy výkonu, napětí, rychlosti ventilátorů a mnoha dalších parametrů

 

Další a podrobnější informace o kartách najdete přímo na webu ASUS.

 

 

A nyní již pojďme na soutěž samotnou! Pro účast v soutěži stačí vložit funkční email a správně zodpovědět dvě níže položené otázky. Je zakázanou registrovat se vícekrát za použití jiných emailů. Soutěž trvá do 23. 1. 2014 včetně. Hodně štěstí! 

 

Grafická karta ASUS GTX770-DC2OC-2GD5 je charakteristická těmito vlastnostmi:

 
 
 
 

Grafická karta ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 je charakteristická těmito vlastnostmi:

 
 
 
 

Váš email:  

 

21

komentářů

Veselé Vánoce přeje GamePark

datum: 24.12.2013 0:24:12 | autor: GamePark | komentáře: 21 | hodnocení: 94% (113 hlasů)

... po roce jsou tu zase Vánoce ...

 

A my tradičně máme pro všechny naše hráče malý vánoční dárek. Každému, kdo se za posledních 30 dní přihlásil na GamePark a měl u registrace ověřený email, dnes aktivujeme Premium účet na 7 dní zdarma. Můžete si tak vyzkoušet například některý z našich skinů klienta, barevný nick nebo si přidejte do profilu své kamarády! Navíc jako Premium uživatelé budete získávat o polovinu více Gbodů, než normálně! Hráčům, kteří již Premium účet mají, byla jejich předplacená doba prodloužena o 7 dní.

 

Celý tým GameParku Vám přeje veselé Vánoce a jen to nejlepší do roku 2014!

19

komentářů

San Andreas - Vánoční akce 2013

datum: 16.12.2013 17:32:56 | autor: BigHeada | komentáře: 19 | hodnocení: 92% (135 hlasů)

 

 

Po roce Vás opět zveme na vánoční akci ve hře GTA San Andreas. Je připraven vánoční stromek, který je letos umístěn v Las Venturas. Akce bude probíhat v pokoji Reálný ostrov!

 

O jakou akci se jedná?

Na serveru bude rozmístěno přes 400 dárků. Dárky jsou rozmístěny po celém San Andreas. Na hráče je povoleno 5 dárků. Dárek se točí kolem své osy a je vánočně zabalen.

 

Kdy se akce koná?

Dárky budou na serveru od 22.12 (po resetu serveru) do 24.12.

 

Co se stane, když naleznu dárek?

Automaticky se Vám přičte dárek na účet a do chatu se vypíše, kolik je ještě volných dárků a co jste v dárku nalezli.

 

Co může obsahovat dárek?

Dárek může obsahovat například vozidlo, koks, marihuanu, peníze nebo VIP.

 

UPOZORNĚNÍ

Pokud bude dárek obsahovat vozidlo a nebudete mít volný slot pro další vozidlo, vybere se Vám dárek jiný. Proto je lepší mít v /vozidla jedno nebo 2 místa volná.

 

Dále doporučuji v nastavení hry, v rozšířeném nastavení grafiky najít položku "Draw distance". Zde nastavit maximální hodnotu. Dárek můžete spatřit z větší dálky.

 

Pro všechny hráče je připraven i druhý dárek, který můžou získat dne 24.12. Jedná se o VIP účet na 7 dní. Pokud se tedy připojíte 24.12., automaticky ho získáte po přihlášení na server.

17

komentářů

Soutěž o špičkové produkty od společnosti ASUS - výsledky

datum: 30.10.2013 16:01:45 | autor: GamePark | komentáře: 17 | hodnocení: 96% (103 hlasů)

Tak a je to tady, známe vítěze! Do soutěže bylo přijato celkem 5612 platných emailů, z toho 5007 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 

 • Direct CU II u grafických karet ASUS označuje: systém chlazení, využívající měděné teplovodivé trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, což přispívá k účinnému odvodu tepla. Provozní teploty jsou o 20 % nižší a celý systém je ve srovnání s referenčním řešením výrazně tišší.
 • Základní desku ASUS ROG MAXIMUS VI GENE charakterizují následující vlastnosti: součást herní série produktů nejvyšší kvality - ROG (Republic Of Gamers); formát micro ATX; zvuková technologie SupremeFX (srovnatelné s dedikovanými zvukovými kartami, odstup signál–šum 115 dB), grafické rozhraní Sonic Radar pro zobrazení pozice a směru zdrojů zvuku ve hrách, rozhraní mPCIe Combo II pro více možností přenosu dat a připojení k síti
 • ASUS RP-N53 je dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí, který: všechny výše uvedené odpovědi jsou správně

 

Seznam výherců:


1. místo: viralom@seznam.cz

2. místo: scorpion1989@seznam.cz

3. místo: PiteraS@email.cz


Gratulujeme k výhře skvělých cen od společností ASUS a AMD, všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích! 

 


 

Přemýšlíte, co byste rádi našli pod stromečkem? Co byste řekli na novou grafickou kartu ASUS, postavenou na jednom z nejvýkonnějších čipů AMD HD7950? Že to nezní špatně? Tak pojďte si s námi zasoutěžit! Máme pro Vás ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 + kupón ke stažení tří her v ceně až 2300 Kč!. A myslíme i na druhé a třetí místo, kde čeká špičková základní deska pro hráče ASUS Maximus VI Gene a nebo novinka na trhu, ASUS RP-N53 - dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí WiFi signálu! Pojďme se na ceny podívat podrobněji, když si o nich navíc něco přečtete na stránkách ASUS, zodpovězení soutěžních otázek pak pro Vás nebude problémem!

 

1. místo: špičková grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 + kupón na stažení tří her v ceně až 2300 Kč!

 

Grafická karta s 28nm architekturou a nejnižšími provozními teplotami - ASUS HD 7950 DirectCU II s nástrojem GPU Tweak!

 • Systém chlazení DirectCU od společnosti ASUS využívá měděné teplovodivé trubice a o 20 % větší plochu pro účinný odvod tepla. DirectCU II je v režimu nečinnosti i při plné zátěži o 14 dB tišší než referenční karty. Je tomu tak díky dvěma 100mm odhlučněným ventilátorům, které z této karty dělají výkonnou grafickou kartu s nízkou hlučností.
 • Systém napájení využívá úspěšnou technologii DIGI+ VRM s napěťovými regulátory ke snížení napěťového rušení o 30 % a zlepšení energetické účinnosti o 15 %, zvětšení rozsahu modulace napětí a zlepšení celkové stability a životnosti až na úroveň 2,5× převyšující referenční karty.
 • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy a ladění frekvencí, napětí a rychlosti ventilátorů.

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 

2. místo: Základní deska ASUS Maximus VI Gene

 

Základní desky řady GENE od společnosti ROG jsou již dlouho oblíbené mezi uživateli, kteří hledají kvalitní desky v provedení micro ATX. Desky řady GENE se staly tři roky po sobě oficiálními základními deskami BlizzConu a byly jimi vybaveny všechny oficiální počítače používané během šampionátu 2012 Battle.net World Championship.

 

Model Maximus VI GENE zůstává věrný tradici svých předchůdců a i on přichází dokonale vybaven. Přesné napájení Extreme Engine Digi+ III, exkluzivní obslužné nástroje pro ladění a pokročilé herní funkce. Mezi ty patří křišťálově čistý zvuk SupremeFX s hodnotou SNR 115 dB, rozhraní Sonic Radar zobrazující se přímo ve hrách, Intel® Ethernet a nástroj pro optimalizaci sítě GameFirst II. Hledáte špičku mezi mATX deskami? Dál už hledat nemusíte.

 

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 

3. místo: ASUS RP-N53 dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač WiFi pokrytí


RP-N53 zaručuje úplné pokrytí díky interním anténám MIMO - už nikdy žádné mrtvé zóny bez signálu. Silná funkce opakovače tohoto modelu rozšiřuje domácí bezdrátovou síť do každého kouta. I ta nejobtížněji přístupná místa teď budou mít pokrytí signálem vysokorychlostního internetu pro notebooky, tablety, smartphony, herní konzole a chytré TV. Fantastický příjem je zárukou rychlého a plynulého hraní i přehrávání HD multimédií odkudkoli.

 

RP-N53 vám poskytne skutečnou dvoupásmovou síť i v případě, že pracujete se starším jednopásmovým routerem. Zdvojnásobte svůj bezdrátový výkon - s propustností až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz současně! Pásmo 2,4 GHz se postará o každodenní činnosti, jako je procházení webu a služby sociálních sítí, zatímco 5GHz pásmo je ideální pro přehrávání HD videa a on-line hraní.

 

Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS.

 


 

Pro účast v soutěži stačí správně odpovědět na níže uvedené otázky a vložit platný email. Soutěž trvá do 10. 11. 2013 včetně, vítězové budou v následujícím týdnu vyhlášeni v tomto článku a informováni emailem. Hodně štěstí!

 

Direct CU II u grafických karet ASUS označuje:

 
 
 
 

Základní desku ASUS ROG MAXIMUS VI GENE charakterizují následující vlastnosti:

 
 
 
 

ASUS RP-N53 je dvoupásmový bezdrátový rozšiřovač pokrytí, který:

 
 
 
 

Váš email:  

3

komentáře

Halloweenové akce ve Farmeramě, Seafightu a Piratestormu!

datum: 23.10.2013 15:21:53 | autor: GamePark | komentáře: 3 | hodnocení: 90% (46 hlasů)

Naše tři nejhranější webové hry - Farmerama, Seafight a PirateStorm - se plně zapojí do, zejména v anglicky mluvících zemích, populárního svátku Halloween. Ve všech hrách bude nový bonusový obsah a speciální předměty, které budete moci získat pouze během akce. Pozor, každá hra bude Haloween slavit jinou dobu:

 

Farmerama - 24. října až 31. října

 

Halloween je zpět a Farmerama samozřejmě nezůstane hrůz nejstrašidelnějšího období v roce ušetřena! Jak se dny postupně zkracují a noci prodlužují, temnota sílí a s ní i duchové. Spolu s Halloweenem dorazili na venkov také hrůzu nahánějící ghoulové a chichotající se čarodějnice. Vyřežte si halloweenskou dýni, spíchněte dohromady nějakého toho strašáka a připravte se na týdenní párty v Farmeramě! 

 

Zvířata na farmě nervózně pokukují po strašidelném domě a hostitelce párty, Babě Mňau. Kočičí čarodějnice přiletěla na svém koštěti, aby uspořádala halloweenskou párty ve strašidelném domě. Všichni se už těší a nikdo si nedělá hlavu ze všech těch duchů a ghoulů, kteří se šikují na dvorku. Koneckonců, co by to bylo za Halloween bez nějakého toho bubáka! Ale co se to děje? Naši strašidelní hosté mají zřejmě jiné plány!
Už to tak vypadá! Duchové se rozhodli oslavovat po svém a nyní se promenádují po okolí a děsí farmáře. Není proto divu, že práce na farmách váznou. Pomoz Babě Mňau poletující zjevení znovu pochytat, ať může párty konečně začít! Kromě chytání duchů skliď také pár speciálních chapadlovitých rostlin, které dodají párty tu správnou halloweenskou atmosféru.

 

Seafight - 18. října až 1. listopadu

 

Voláme všechny mořské vlky! Přidejte si krapet grogu do vašeho čaje a seberte svou kuráž - je tu hrůzná Dýňová slavnost! Vzduch se ochladil a vítr silně fičí, Halloween zachvěje jak mladými tak i starými. Nenechte se rozhodit nevinnou dětskou říkankou a sledujte ceny, které vás čekají. Celých 14 šílených dní můžete vyzkoušet svou odvahu a nacpat si kapsy když pošlete hordy impozantních NPC do temných hlubin. 

 

Ale pozor! Nejsou to jen tak obyčejné příšery a nenechají se jen tak snadno zabít. No, tahle nechutná havěť má v rukávu podlý trik, kdy se rozdělí na přisluhovače, když se jí chystáte zasadit finální úder. Ale to není všechno! Jejich kouzelné brnění je dělá obzvláště odolné vůči palbě, takže se ujistěte, že ze svých děl dostanete maximum a nabijte nejefektivnější munici na monstra široko daleko - dýňovou munici.  Mějte se na pozoru, netrapte se a snažte se získat pěknou kořist. Za každého nepřítele, kterého vyhodíte do povětří získáte tyto předměty jako speciální odměnu - silnou munici, vzácné předměty, speciální klíče k bednám Dýňové slavnosti a mnohem, mnohem více.

 

PirateStorm - 18. října až 1. listopadu

 

Naleštěte háky, naostřete šavle a připravte se čelit hrozbě, která se nezadržitelně blíží po moři. Pokud nechcete skončit jako žrádlo pro ryby, budete potřebovat každou špetku umění a kuráže. Budete moci spolu s ostatními piráty a hrdlořezy oslavit Halloween, a pokud to všechno přežijete, čekají na vás skvělé odměny. Ale jedno po druhém!


Celé dva týdny se bude moře hemžit duchy, ghouly a přízraky. Ukojte své dobyvačné choutky během nájezdů na cechovní ostrovy. Aby si každý přišel na své, budete mít k dispozici tři různé obtížnosti. Dokážete odolat vábení sirén, postavit se pověstmi opředenému Bludnému Holanďanovi a porazit pirátské draugry? Každý level bude těžší než ten předchozí, ale odměny budou o to lukrativnější!
A co by to bylo za akci bez nové lodě do vaší flotily? Na ty nejodvážnější čeká zbrusu nový Kmotr smrťák II. Jak už naznačuje její název, specialitou této lodi je rozsévání smrti a šíření hrůzy, nemluvě o přitahování závistných pohledů konkurence!

15

komentářů

Získejte od GameParku speciální Uměleckou dílnu do Settlers Online!

datum: 25.6.2013 14:39:30 | autor: GamePark | komentáře: 15 | hodnocení: 86% (106 hlasů)

Pokud hrajete Settlers Online, jistě Vám neunikl nový patch, který hru rozšiřuje o novinku v podobě systému vědy. Věda přinesla 7 nových budov a devět nových materiálů, které potřebujete pro produkci knih, jenž můžete použít pro optimalizaci produkce na ostrově.

 

GamePark pro Vás má unikátní akci, na kterou jinde nenarazíte! Dáme Vám každému budovu s názvem UMĚLECKÁ DÍLNA a to v unikátním provedení, jaké ve hře jinak nemůžete získat! Budova bude mít luxusní zlatou střechu a k tomu zelené stěny.

 

 

Umělecká dílna je první ze sedmi nových typů budov, které jsou nedílnou součástí nového systému vědy. Budova produkuje jeden z nových materiálů a to pera, což je prvek nutný pro první typ knih, které jako hráči potřebujete pro své geology.

 

 

Pro získání unikátní Umělecké dílný stačí nechat si od nás poslat kód na email a ten použít ve hře přes adresu: 

 

SETTLERS.GAMEPARK.CZ

 

Kód je použitelný jako pro nové, tak pro současné hráče! Kódu je dostatek, dostane se tak na každého! Dejte proto vědět kamarádům, protože jinak než u nás Uměleckou dílnu v tomto unikátním designu nezískáte!

 

Je nám líto, jdete pozdě, klíče jsou již rozebrány.

 

38

komentářů

Velká letní soutěž s AMD a ASUS! - výsledky

datum: 13.6.2013 14:13:55 | autor: GamePark | komentáře: 38 | hodnocení: 93% (179 hlasů)

Tak a je to tady, známe vítěze! Do soutěže bylo přijato celkem 5908 platných emailů, z toho 5271 mělo správné odpovědi, které jsou následující:

 • Výkonná grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 v rámci akce Never Settle Reloaded (+Level Up): obě výše uvedené odpovědi jsou správně
 • Jednou z nejnovějších základních desek, postavených na čipové sadě Intel Z87 pro procesory Intel Core 4. generace, je ASUS MAXIMUS VI HERO. Tuto desku charakterizují následující vlastnosti: součást herní série produktů nejvyšší kvality - ROG (Republic Of Gamers); formát ATX; zvuková technologie SupremeFX (srovnatelné s dedikovanými zvukovými kartami, odstup signál-šum 115 dB), grafické rozhraní Sonic Radar pro zobrazení pozice a směru zdrojů zvuku ve hrách
 • Pro špičková komfortní sluchátka ASUS Echelon s maskovacím vzorem jsou charakteristické tyto vlastnosti: Všechny tři výše uvedené odpovědi jsou správné


Seznam výherců:


1. místo: cz.michelinka@gmail.com

2. místo: mara.gti@seznam.cz

3. místo: riskosniper@seznam.cz


Gratulujeme k výhře skvělých cen od společností ASUS a AMD, všem ostatním držíme palce v dalších soutěžích! 

 


 

Máte chuť si zkusit štěstí a zasoutěžit si? Co takhle novou špičkovou grafickou kartu ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 a k tomu navíc poukazy na hry Crysis 3, Bioshock Infinite, Farcry3 : Blood Dragon a Tomb Raider? Pojďte do toho, nic za to nedáte a máte šanci získat tuhle špičkovou grafiku, a to se jen tak neodmítá, no ne? :)

 

Samozřejmě myslíme i na stříbrnou a bronzovou pozici a tak vedle grafiky pro Vás máme, díky společnostem AMD a ASUS, nachystanou i nejnovější profi herní desku ASUS Republic of Gamers MAXIMUS VI HERO a špičková herní sluchátka ASUS Echelon!

 

Pojďme si ceny představit podrobněji:

1. místo: ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2

Grafická karta s čipem AMD Radeon HD7950 s 28nm architekturou a nejnižšími provozními teplotami!

 • Systém chlazení DirectCU od společnosti ASUS využívá měděné teplovodivé trubice a o 20 % větší plochu pro účinný odvod tepla. DirectCU II je v režimu nečinnosti i při plné zátěži o 14 dB tišší než referenční karty. Je tomu tak díky dvěma 100mm odhlučněným ventilátorům, které z této karty dělají výkonnou grafickou kartu s nízkou hlučností.
 • Systém napájení využívá úspěšnou technologii DIGI+ VRM s napěťovými regulátory ke snížení napěťového rušení o 30 % a zlepšení energetické účinnosti o 15 %, zvětšení rozsahu modulace napětí a zlepšení celkové stability a životnosti až na úroveň 2,5× převyšující referenční karty.
 • Nástroj GPU Tweak a jeho intuitivní rozhraní vám usnadní úpravy a ladění frekvencí, napětí a rychlosti ventilátorů.

 

Další informace o grafické kartě i herních bonusech najdete zde.

 

2. místo: ASUS MAXIMUS VI HERO

Základní deska Republic of Gamers edice pro náruživé hráče, přináší neuvěřitelný výkon s prémiovými komponenty Extreme Engine Digi+ III, podporu SLI/CrossFireX, exkluzivní zvuk SupremeFX!

 

Základní deska ASUS MAXIMUS VI HERO s čipovou sadou Intel Z87 nabízí patici Socket 1150 s podporou procesorů Intel Core i7, Core i5, Core i3, Pentium a Celeron 4. generace. Deska nabízí 4 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 32 GB s podporou frekvencí až 2800 MHz při přetaktování a 1600/ 1333 MHz. Samozřejmostí je integrace zvukové karty a gigabitové síťové karty. Z rozhraní deska nabízí až 8 USB 2.0 portů (4x zadní panel), až 6 USB 3.0 (4x zadní panel), HDMI a PS/2. Pro grafické a rozšiřující karty nabídne 2x PCI-E 3.0/2.0 x16, 1x PCI-E 2.0 x16 a 3x PCI-E 2.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 8 SATA 6Gb/s s podporou RAID 0, 1, 5, 10. Deska je formátu ATX s rozměry 30,5 x 24,4 cm.

 

 

Další informace o nejnovějších zákládních deskách ASUS s čipovou sadou Intel Z87 najdete zde.

 

3. místo: ASUS Echelon

Skvělý zvuk, stylový herní design s maskovacím vzorem a vysoký komfort!

 

 • Dokonale věrný herní zvuk díky velkým 50mm neodymiovým měničům
 • 30dB izolace hluku umožňuje maximální soustředění na hru
 • Velké polstrované 100mm náušníky, které vás nebudou tlačit ani při dlouhotrvající herní akci

 

Další informace najdete zde.

 

Podmínky soutěže:

To jsou ceny, o které hrajeme! Pro zařazení do slosování musíte správně odpovědět na níže uvedené otázky a vyplnit svůj email. Soutěž trvá do 23. 6. 2013 včetně. Správné odpovědi najdete na odkazech uvedených výše. Držíme palce a přejeme hodně štěstí!

 

Soutěžní otázky:


Výkonná grafická karta ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2 s čipem AMD Radeon HD7950 v rámci akce Never Settle Reloaded (+Level Up):

 
 
 
 

Jednou z nejnovějších základních desek, postavených na čipové sadě Intel Z87 pro procesory Intel Core 4. generace, je ASUS MAXIMUS VI HERO. Tuto desku charakterizují následující vlastnosti:

 
 
 
 

Pro špičková komfortní sluchátka ASUS Echelon s maskovacím vzorem jsou charakteristické tyto vlastnosti:

 
 
 
 

Váš email:  

11

komentářů

Soutěž s Dead Island: Riptide - výsledky

datum: 29.4.2013 12:01:14 | autor: GamePark | komentáře: 11 | hodnocení: 93% (64 hlasů)

A je to tady, výherci jsou vylosováni! V soutěži zkusilo štěstí celkem 2877 pařanů, z toho 2182 odpovědělo správně!

 

Správné odpovědi:
* Naděje umírá, zombie se vracejí
* V anglickém dabingu s českými titulky
* Pět hlavních postav, které se postupně potkaly na začátku prvního dílu

 

Výherci:
1. bobin1992@seznam.cz
2. janka.vranka@email.cz
3. petrholin@seznam.cz

 


 

Herní série plná odporných zombíků Dead Island se velmi hezky uvedla do herního světa a v naší recenzi prvního dílu si odnesla moc pěkných 75 %, o čemž se můžete přesvědčit sami. V prvním díle se nám do rukou dostala čtveřice hrdinů lišících se od sebe navzájem rasou, schopnostmi i pohlavím, přičemž s tou samou partou se setkáváme i v pokračování, které sice první díl nepřekonalo, ale vede si stále slušně. Nacházíme se ale na jiném ostrově, v ještě horší situaci a dokonce i s několika nově příchozími nezkušenými hrdiny na scéně. Hratelnost se údajně změnila pouze decentně a hlavní věcí, kterou nás má Riptide upoutat, je originální příběh spojený s dobře vykresleným prostředím a atmosférou, jejímž zapřičiněním se nám bude po zádech často projíždět nepříjemný děsivý mráz.

 

Více o hře se dozvíte na oficiální české stránce hry, nebo na v naší recenzi.

 

 

Ve spolupráci s vydavatelem Playman tu pro vás máme soutěž, ve které můžete vyhrát nejen samotnou hru, ale také nějaké ty tematické předměty. Pokud odpovíte správně na naše tři jednoduché otázky, můžete se po vylosování těšit na jednu z následujících výher.

 

1) Sběratelská edice + figurka

2) Hra + tričko + klíčenka na krk

3) Hra + klíčenka na krk

 

 

Soutěž trvá do 12. 5. včteně. Hodně štestí!

 

Jaký podtitul v českém jazyce hra Dead Island: Riptide má?

 
 
 
 

V jakém jazyce bude Riptide k dispozici?

 
 
 
 

Na kolik hlavních postav, které se objevily v prvním díle, se můžeme těšit?

 
 
 
 

Váš email:  

36

komentářů

Jarní amnestie na CoD4 - zrušení banů

datum: 17.4.2013 16:46:18 | autor: mR.Orteza | komentáře: 36 | hodnocení: 68% (109 hlasů)

Rozhodli jsme se dát šanci všem z vás, kteří jste se nějak provinili proti našim pravidlům v Call of Duty 4 a máte krátkodobý ban. Ten Vám bude nyní zrušen a můžete do hry. Berte to jako šanci, jak můžete v pohodě a klidu hrát a bavit se. Pokud byste opět porušili pravidla, bude Vám původní ban obnoven a prodloužen o nový.

 

Tato amnestie se nevztahuje na hráče, kteří mají dlouhodobé bany za hrubé prohřešky (cheatování a podobně), platí pro všechny, kterým ban konči do 23.7.2013.

 

Využijte tuto šanci s rozumem a uvidíme se ve hře!

7

komentářů

Hledáme velikonoční vejce v GTA: San Andreas

datum: 23.2.2013 8:52:03 | autor: BigHeada | komentáře: 7 | hodnocení: 91% (125 hlasů)

 

 

Další akce pro hráče San Andreas! Připravili jsme pro vás akci hledání velikonočního vajíčka. Toto vejce se zobrazí vždy v sobotu na náhodném místě. Vejce poznáte tak, že se otáčí kolem své osy. Hledání vajíčka platí pouze pro server Realný Ostrov !

 

Jak vypadá vejce přímo ve hřeCo dělat, když naleznu vejce?

Stačí se přiblížit k vajíčku a automaticky vám vyskočí hláška s výhrou. Vejce se ihned smaže a objevíce opět v sobotu na jiném místě.

 

Co mohu získat za nalezení vajíčka?

- VIP účet ve hře

- Peníze na bankovní účet ve hře

- Gbody

- Drogy

- Vozidla
 

18

komentářů

Call of Duty 2 vítá mód HeadQuarters 2

datum: 21.2.2013 15:55:54 | autor: BigHeada | komentáře: 18 | hodnocení: 88% (123 hlasů)

 

Na Call of Duty 2 jsme přidali nový mód HeadQuarters 2. Jedná se o stejnou verzi, kterou můžete znát z Call of Duty 1 nebo Call of Duty UO.

 

Popis verze HeadQuartes 2:
- radio je při prvním spawnu označeno otazníkem

- Po 45 vteřinách ( v případě obsazení obou týmů ) je rádio označeno hvězdičkou a tým ho může získat.

- Jakmile tým získá rádio, každých 45 vteřin získává body za držení rádia.

- Hráči se respawnují každých 45 vteřin

- Pokud tým obdrží během držení rádia 225 bodů, rádio se zničí a opět je označeno otazníkem na další pozici.

 

 

1

komentář

Mistrovství české republiky školní mládeže a kadetů v boxu 2013

datum: 20.2.2013 15:16:54 | autor: GamePark | komentáře: 1 | hodnocení: 82% (71 hlasů)

Ve dnech 8. až 10. 3. 2013 v Mělníku proběhne Mistrovství české republiky školní mládeže a kadetů v boxu. GamePark, jako jeden z mediálních partnerů turnaje, si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat k návštěvě. Přijďte se podívat na nadějné borce a podpořit je v jejich úsilí.

 

V pátek a v sobotu budou probíhat vylučovací boje a v neděli 9.3. v 9:15 bude oficiální zahájení finálových bojů včetně doprovodného programu a předávání cen vítězům významnými lidmi ze světa nejen boxerského. 

 

Další informace můžete sledovat na facebookové stránce akce.

 

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist