Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Konzole

Konzole

žádný

komentář

Oznámeno datum vydání kooperativní střílečky Earthfall

datum: 24.5.2018 10:50:50 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Prostřednictvím služby Steam Early Access je kooperativní sci-fi střílečka Earthfall k dispozici již poměrně dlouhou dobu. Během následujících dvou měsíců se však konečně dočká svého oficiálního vypuštění do světa, které je spojeno kromě jiného s uvedením titulu na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Earthfall vám umožní se se svými kamarády vrhnout do daleké budoucnosti, v níž se mimozemšťani rozhodli převzít naši planetu pod svoji kontrolu. A vy jim v tom samozřejmě musíte zabránit. Podaří se vám úspěšně odrážet vlny nepřátel, které se nebezpečně rychle blíží k vašim branám? Earthfall se oficiálně vypraví do světa 13. července na PC, PS4 a XONE.

 

 

 

žádný

komentář

Podívejte se na launch trailer veleočekávaného Detroit: Become Human

datum: 23.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Už tento pátek se do obchodů po celém světě konečně dostane dlouho očekávaný příběhový kousek s názvem Detroit: Become Human. Ten má na starosti francouzské vývojářské studio Quantic Dream, které nás v minulosti obdařilo již několika výbornými hrami jako Heavy Rain a Beyond: Two Souls. Není žádnou záhadou, proč jsou na novinku kladena taková očekávaní. Těšíme se na ni koneckonců už od druhé poloviny roku 2015, kdy byla odhalena na PGW, přičemž s každým dalším vydaným trailerem jsme si čím dál jistější, že to bude bomba. Zde se můžete podívat na launch trailer hry, jímž se tvůrci (trochu předčasně) rozhodli oslavit její vydání. Detroit: Become Human míří exkluzivně na konzoli PlayStation 4.

 

 

žádný

komentář

Očekávaný tvůrčí kousek Dreams se objevil v nových záběrech z hraní

datum: 21.5.2018 21:29:31 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pokud sníte o tom, že si jednou vytvoříte svoji vlastní hru, měli byste si dát pozor na přicházející kousek s velice jednoduchým názvem Dreams. Důvěru v tento titul nám dává fakt, že se o něj se stará oblíbené studio Media Molecule, jež stojí kupříkladu za sérií LitlleBigPlanet a líbezným kouskem Unfolded. Ve Dreams hráč dostane k dispozici obrovské množství nástrojů, které bude moci využít ke tvorbě své vlastní minihry, s níž se následně bude moci podělit se zbytkem světa. Podobných her se již na trhu v minulosti pár objevilo, jen málokterý z nich však vypadal tak působivě jako právě tato novinka. Věříme, že se o ní hromadu nových informací dozvíme na letošním ročníku E3. Už nyní jsme se však dočkali deseti minut záběrů z hraní, jež působí skutečně parádně. Dreams se chystá exkluzivně na PlayStation 4 v průběhu tohoto roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Arkádové závody Onrush se v novém traileru soustředí na nelítostné vyřazování protivníků

datum: 20.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Před pár dny proběhla otevřená beta očekávaných arkádových závodů Onrush, které má na starosti vývojářské studio Codemasters, tvůrce populárních závodních sérií jako DiRT, F1 a GRID. V betě si nadšenci do počítačového závodění mohli ověřit, že tato slibně vypadající novinka má co nabídnout a bylo by chybou se jí vyhýbat. S ohledem na to, že do vydání Onrush už mnoho času nezbývá, rozhodli se tvůrci vypustit nový trailer, aby na hru upozornili. Tento trailer vám ukáže způsoby, jakými své protivníky budete moci vyřadit ze závodů. A způsoby jsou to vskutku brutální. Jestliže si myslíte, že by vás Onrush mohlo bavit, zakroužkovat byste si v kalendáři měli datum 5. června, neboť právě v tento den titul vychází na PlayStationu 4 a Xboxu One.

 

 

žádný

komentář

Omrkněte nové záběry z hraní Kingdom Hearts III

datum: 20.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pro všechny hráče, kterým ve své době pod televizí ležela konzole PlayStation 2, není série Kingdom Hearts vůbec žádnou novinkou. Spíše naopak. Extrémní popularita, jíž se tato legendární série těší u hráčů všech věkových kategorií, vyplývá především z toho, jak bravurním způsobem se tehdy podařilo spojit světy Disneyho a počítačových her ve dvou nezapomenutelných dobrodružstvích. Za poslední dekádu se však v sérii nic nového neudálo. To se sice již brzo změní s blížícím se Kingdom Hearts III, dokud jej ale nebudeme mít na stole, raději bychom si nechtěli dělat příliš mnoho nadějí. V nových záběrech, které naleznete níže, však titul vypadá parádně, nemyslíte?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Právě vychází retro platformovka Fox n Forests

datum: 19.5.2018 11:02:54 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Máte-li chuť si zavzpomínat na staré časy, ale zároveň necítíte potřebu se rovnou vracet k titulům, jež jste hráli v mládí, právě vycházející titul Fox n Forests by mohl uspokojit vaše potřeby. Jeho tvůrci, kteří s titulem přišli v roce 2016 na Kickstarter, kde úspěšně dosáhli cílové částky, se totiž rozhodli hráčům nabídnout právě to. Hratelnost jako vypadlá z old-schoolových platformovek je v tomto kousku doplněna o zajímavou schopnost hlavního hrdiny lusknutím prstu měnit roční období, která vám umožňuje se aktivně přizpůsobovat výzvám, jež jsou před vás postaveny. To samé platí pro drobné hádanky rozházené napříč celým dobrodružstvím, při jejichž řešení bude také nezbytné schopnosti využívat. Fox n Forests právě vychází na PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch, verze pro Xbox One by pak měla následovat v nejbližších týdnech. Zde se na hru můžete podívat v jejím launch traileru:

 

 

žádný

komentář

Nově oznámený Speed Brawl nabídne nevšední kombinaci závodění a bojování

datum: 18.5.2018 20:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Nově oznámený kousek Speed Brawl zaručeně zaujme každého, kdo má v oblibě nevšední tituly. Ve hře se objevíme v Londýně na konci 19. století. Nesmíte si ale myslet, že by vás tvůrci chtěli vzít na jen tak nějakou historickou procházku, ve skutečnosti nás totiž vrhnou do světa, kde byla zrušena práce, neboť se o ni začali starat robotičtí Selenité. To však vyvolává mezi lidmi nepokoje, protože nevědí, do čeho píchnout. A ta vzniká nový sport, který kombinuje boj a závody. Ve hře budeme obrovskou rychlostí svištět napříč závodními drahami, během čehož však bude zapotřebí navyšovat komba a odpalovat nepřátele speciálními pohyby. K dispozici bude ve hře šest různých hrdinů, hromady vylepšení, jimiž je budete moci vyzbrojit, více než 60 různých tratí a událostí, to vše pak zabalené a zavázané kooperativním módem, jímž bude možné proběhnout celou kampaní. Speed Brawl se v současnosti chystá na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Oznámeno datum vydání Zone of the Enders: The 2nd Runner

datum: 18.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Legendární série Zone of the Enders přichází na současnou generaci konzolí a počítačů. Remaster s názvem Zone of the Enders: The 2nd Runner - MARS se dnes dočkal oznámení svého data vydání, které bylo stanoveno na 6. září toho roku. Tento den titul vyjde současně na PC, PlayStation 4 a PlayStation VR. Bude samozřejmě obsahovat kompletně přepracované audiovizuální zpracování, jež bude plně podporovat 4K rozlišení. Hlavní novinkou je ale podpora hraní ve virtuální realitě, která byla v době, kdy se hra původně dostala do světa, ještě zcela futuristickou technologií. Navíc by měl remaster obsahovat novou obtížnost, speciální tréninkové moduly a další bonusový obsah pro hráče s VR headsetem. 

 

 

 

žádný

komentář

JRPG Octopath Traveler představilo své poslední dva charaktery

datum: 17.5.2018 9:41:56 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Fantasticky vypadající kousek Octopath Traveler, který už za dva měsíce dorazí na konzoli Nintendo Switch, v nejnovějším traileru odhalil dva další a zároveň už poslední ze svých charakterů. Jsou jimi učenec Cyrus a kněžka Ophilia. Současně se tvůrci ve videu podívali na dosud nepředstavené aspekty soubojového systému a způsob, jakým budou vyprávěny příběhy jednotlivých postav, díky němuž se nemusíte obávat toho, že byste hru museli dohrávat osmkrát jenom proto, abyste zakusili skutečně vše, co nabízí. Octopath Traveler vyrazí do světa již 13. července.

 

 

 

žádný

komentář

Stardew Valley přichází na handheld PS Vita

datum: 15.5.2018 18:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Jestliže hledáte hru, u které byste mohli skutečně vydechnout, doporučili bychom vám se poohlédnout po nezávislém titulu s názvem Stardew Valley. V tom se hráči do rukou dostává drobná farma, o kterou se může starat, vylepšovat ji a rozšiřovat ji. Hra již na několika různých platformách sklidila obrovský úspěch. V plánu už má ale další obsazování. Tentokrát se chystá na kapesní konzoli PlayStation Vita, kde bude k dispozici ve forme cross-buy titulu. Pořídíte-li si hru tedy na PlayStation 4, automaticky se vám na účet připíše též handheldová verze. To ale platí i v případě, že na PS4 Stardew Valley již dávno vlastníte. Na Vitě se hra ukáže již 22. května.

 

žádný

komentář

Dnes vychází kooperativní RPG Dragon´s Crown Pro

datum: 15.5.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Svého znovuvydání se dnes dočkala kooperativní akce Dragon's Crown, s níž jste se měli poprvé příležitost setkat v roce 2013. Co se od té doby změnilo? Tvůrci si pro všechny své fanoušky připravili v první řadě kompletně přepracovaný vizuál, což díky novému 4K rozlišení pocítí především hráči s PS4 Pro. I na klasické verzi konzole je však v každém případě o co stát. Vrhnout se na dobrodružství bude možné s kamarády napříč všemi platformamy, což rozhodně v současné době není možné brát za samozřejmost. Aby toho nebylo málo, Cenega pro český trh zajistila limitovanou edici Battle-Hardened Edition, která obsahuje také kovový přebal a repliky herních kartiček. Dragon's Crown Pro vychází právě dnes exkluzivně na konzoli PlayStation 4.

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Odhalena puzzle bojovka Crystal Crisis

datum: 13.5.2018 11:38:38 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Vývojářské studio Nicalis oznámilo svůj nový titul pod názvem Crystal Crisis. V tom se do sebe budete moci pustit se svými kamarády, namísto vymačkávání složitých komb a krytí před nebezpečnými útoky však budete spojovat gemy stejné barvy. Čím větší počet gemů spojíte, tím větší ránu protivníkovi zasadíte. Crystal Crisis už na první pohled působí jako fantastická oddechovka, která přijde vhod, když nebudete mít co dělat během deštivých dnů. Setkáte se v ní navíc s řadou známých postav z jiných her, a to třeba z The Binding of Isaac, Cave Story a TurboDuo. Rozhodně bychom vám doporučili zhlédnout trailer, který tvůrci vypustili při příležitosti oznámení titulu. Crystal Crisis dorazí exkluzivně na Nintedo Switch na podzim tohoto roku.

 

 

 

žádný

komentář

Oznámeno datum vydání platformovky Death’s Gambit

datum: 13.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Máte-li v oblibě pokořování obrovských výzev, mohl by vás zajímat chystaný titul Death's Gambit, který bývá často označován také za 2D Dark Souls. Na základě toho asi nebude žádným překvapením, že hlavním lákadlem této novinky jsou extrémně nároční a epicky vypadající bossové, kteří však v žádném případě nejsou jediným důvodem, proč po této hře pokukovat. Hra hodlá nabídnout originálně vyprávěný příběh, kvalitní level-design a hratelnost bohatou na RPG prvky, jež vám umožní z vašeho hrdiny udělat neohroženého bojovníka vašich snů. Tvůrci se nově rozhodli oznámit datum vydání této slibně vypadající platformovky, jež bylo stanoveno na 14. srpna, kdy by hra měla vyjít na PC a PS4.

 

žádný

komentář

Monster Hunter Generations Ultimate přichází na Západ

datum: 12.5.2018 13:02:27 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pokud vám pod televizí leží konzole Nintendo Switch a vaší oblíbenou aktivitou je lovení obrovských monster, můžete se pomalu ale jistě začít připravovat na příchod "nového" Monster Huntera. Na Západ se totiž po roce od svého vydání v Japonsku chystá Monster Hunter Generations Ultimate. Původně se tato hra objevila v roce 2016 na konzoli Nintendo 3DS pod názvem Monster Hunter Generations. Odtud byla v minulém roce portována právě na Switch, přičemž na japonském trhu se tento port nepřekvapivě setkal s velkým úspěchem. Bude tomu tak i u nás? To se dozvíme již 28. srpna, kdy má Monster Hunter Generations Ultimate v plánu vyrazit do světa.

 

 

 

 

žádný

komentář

Za týden proběhne otevřená beta arkádových závodů Onrush

datum: 10.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pokud si ve hrách nejraději dopřáváte abnormálních rychlostí, šílených upgradů a vybuchujících nepřátel všude kolem vás, zaručeně byste měli dostat do svého hledáčku připravované arkádové závody Onrush. V těch na vás už totiž všechny tyto srandy netrpělivě čekají. A pokud platí, že hrám nejste schopni důvěřovat bez toho, abyste si je ohmatali na vlastní ovladač, doporučili bychom vám popřemýšlet nad účastí v otevřené betě, kterou mají tvůrci těchto závodů naplánovanou mezi 17. a 21. květnem. Kdybyste už hru shodou okolností měli předobjednanou, do bety se navíc budete moci podívat ještě o dva dny dříve. Obsahovat bude dvě mapy, dva herní módy a čtyři různá vozítka, což je, řekli bychom, dostatečná nálož na to, abyste se na ty čtyři dny pořádně zabavili. Dostupná bude beta na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Oficiálně se Onrush dostane do světa již 5. května.

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Odhaleny nové detaily o službě Nintendo Switch Online

datum: 9.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

S poplatky za multiplayerové hraní na svých konzolích přišly společnosti Microsoft a Sony již před lety. Příjemné výhody spojené s členstvím ve službách Xbox Live Gold a PlayStation Plus, z nichž se eventuálně vyklubaly měsíční nabídky her zdarma, časem zklidnily naštvané výkřiky hráčů, kvůli čemuž tato praxe začala být považována za samozřejmou. Přesto jsme však nečekali, že se na ni rozhodne navázat i Nintendo. To dnes představilo podrobnosti o připravované službě Nintendo Switch Online (NSO), která by měla na konzoli Nintendo Switch dorazit v průběhu letošního září. Jak asi tušíte, i v tomto případě se placení nevyhnete, pokud si budete chtít dopřát online obsahu her, jež vlastníte.

 

Určitě vás ale nepřekvapí, že všechno není tak černé, jak se na první pohled může zdát. Sada bonusů, které NSO nabídne, nezní vůbec špatně a věříme, že u hráčů sklidí úspěch. V první řadě bude obsahovat službu Nintendo Entertainment System, v níž se bude nacházet kompilace klasik ze systému NES. Na začátku bude kolekce obsahovat dvacítku titulů, další však na sebe nenechají dlouho čekat. Jde o hry jako Super Mario Bros., Balloon Fight, Donkey Kong či originální The Legend of Zelda. Nejenže si dostanete příležitost všech těchto her užít v plné parádě, obsahovat navíc budou zcela nové online módy, díky nimž si jejich kooperačních i kompetitivních režimů budete moci poprvé v historii užít po internetu, což do jisté míry platí dokonce i pro singleplayerové tituly. V těch se vaši kamarádi se budou moci dívat na to, jak hrajete, přičemž kdykoliv budete chtít, pouhým jedním klikem jim budete moci "předat ovladač". 

 

Kromě toho se v rámci služby objeví cloudové úložiště, na nějž bude Nintendo Switch ukládat naprostou většinu z vašich uložených pozic, což se vyplatí především v případě rozbití konzole či dokoupení další do sady. Aby toho nebylo málo, služba bude obsahovat také Nintendo Switch Online App, aplikaci určenou pro váš chytrý mobil, v níž si budete moci skrze speciální funkce rozšířit svůj zážitek z hraní kompatibilních her prostřednictvím, kupříkladu, hlasového ovládání. Co je ale ze všeho nejdůležitější, cena za všechny tyto služby není nijak přemrštěná. V porovnání s konkurencí za ně zaplatíte méně než polovinu. Zatím byly oznámeny ceny pouze pro USA, které vám ale dají jasnou představu o tom, v jaké výši se budou pohybovat. Za měsíc si bude Nintendo účtovat $3.99, za tři měsíce $7.99 a za rok $19.99. Pokud byste navíc znali někoho, kdo by se k vám chtěl připojit, budete si moci na dvanáct měsíců pořídit rodinný balíček určený až pro osm účtu, který vyjde na pouhých $34.99. A to rozhodně nezní špatně.

 

žádný

komentář

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles dorazí na Switch ještě v květnu

datum: 6.5.2018 11:55:06 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Vývojářské studio Prideful Sloth, které překypuje talentem ze studií jako Activision či Rocksteady, bylo založeno v roce 2015, aby se vypravilo po dráze nezávislých studií nacházejících radost v tvorbě bez zábran, jejichž posledním cílem je oslovení nekonečných mas hráčů. A tak vznikl dobrodružný kousek s otevřeným světem pod názvem Yonder: The Cloud Catcher Chronicles. Na PC a konzoli PlayStation 4 titul v minulém roce sklidil obrovský úspěch, který je však u hráčů podmíněn především citem pro prozkoumávání a užívání si lehce dětinského světa, jehož schopnost okouzlit však nezná mezí. Už na první pohled se tento titul zdá být jako stvořený pro hráče na konzolích od Nintenda. To si naštěstí uvědomili i sami tvůrci, díky čemuž na vydání Yonder: The Cloud Catcher Chronicles na Nintendu Switch, jak bylo právě oznámeno, dojde již 17. května.

 

 

žádný

komentář

Red Dead Redemption 2 v záplavě nových screenů

datum: 5.5.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Zaúčtočit na naše emoce má v plánu Rockstar za pomoci pokračování veleúspěšné westernovky Red Dead Redemption již na podzim tohoto roku. To jsme se ve spojení díky novému příběhovému traileru dozvěděli tuto středu, přičemž další krásný doplněk k nově vypuštěným informacím na sebe nenechal dlouho čekat. Jde o sadu sedmnácti parádních screenshotů, z nichž atmosféra Divokého Západu stříká plným proudem. Jestliže se vám pod televizí válí konzole PlayStation 4 nebo Xbox One, už si pomalu ale jistě můžete začít žhavit ovladače, neboť na obě dorazí Red Dead Redemption 2 již 26. října, což byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Oznámena nová "stínová" edice úspěšného stealth kousku Aragami

datum: 4.5.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Jestliže milujete plížení se a zabíjení nepřátel ze skrytu stínů, zaručeně jste již museli alespoň zaslechnout o velmi úspěšném titulu Aragami, který se nenápadně vplížil na scénu v roce 2016. Zatímco se tento kousek připravuje na příchod svého nového rozšíření s podtitulkem Nightfall, jeho tvůrci se rozhodli oznámit novou speciální edici s názvem Aragami: Shadow Edition. Ta bude kromě všech již vydaných DLC obsahovat právě Nightfall, takže půjde o ideální příležitost pro sklizení finální edice hry za příznivou cenu především pro hráče, kteří dosud s Aragami neměli tu čest. Na svět se Aragami: Shadow Edition dostane v průběhu nadcházejících několika měsíců, a to ve stejný den jako očekávané rozšíření. Vyjít by měla současně na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

 

 

žádný

komentář

Hororový kousek Through the Woods konečně přichází i na konzole

datum: 3.5.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Titul pod názvem Through the Woods si na osobních počítačích libuje již od října roku 2016. Za tu dobu sklidil celou řadu ocenění a úspěchů, jež mají zcela jednoznačně podíl na dnešním oznámení, že se hra podívá také na konzole Xbox One a PlayStation 4. A čekat na to nebudeme muset téměř ani chviličku. Jestliže se máte chuť ocitnout uprostřed tundry nasáklé temnou norskou mytologií a pořádně ji prozkoumat, rozhodně byste měli dát Through the Woods šanci. Chcete-li se přesvědčit o tom, že jde o hru právě pro vás, pomoci by vám v tom mohl dnes vydaný trailer, jenž naleznete níže. Hra dorazí ještě dnes na Xbox One, na PlayStationu 4 se pak objeví příští týden v úterý 8. května.

 

Toplist