Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Konzole

Konzole

žádný

komentář

Octopath Traveler se objevil ve finálním traileru

datum: 18.7.2018 21:53:19 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (2 hlasy)

Pokud máte rádi klasická RPG, můžete si být jistí, že budete mít rádi i právě vycházející novinku Octopath Traveler. V té se dostanete příležitost vypravit do kouzelného světa nazvaného Orsterra v těle jednoho z osmi různých hrdinů, z nichž vám je každý připraven odvyprávět svůj vlastní příběh. Unikátní dobrodružství, která na vás ve hře čekají, jsou vždy spojena s nutností konat důležitá rozhodnutí, jež mohou změnit naprosto vše. Propracovaný tahový soubojový systém je pak třešničkou na dortu, již si tvůrci ze Square Enixu v žádném případě nemohli odpustit. Titul už nyní sklízí fantastická hodnocení, takže je zřejmé, že je o co stát. Octopath Traveler je k dispozici exkluzivně na konzolích Nintendo Switch.

 

 

žádný

komentář

Víme, kdy vyjde hudební kousek Track Lab

datum: 15.7.2018 8:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 81% (4 hlasy)

O datum vydání hudebního kousku Track Lab se se světem rozhodlo podělit Sony. Jestliže patříte mezi fanoušky virtuální reality a hudby, můžete si být jistí, že se v tomto titulu velice snadno naleznete. Právě o zkombinování těchto dvou se totiž tvůrci titulu od počátku snažili. Jak to dopadlo? To se dozvíme již 22. srpna, kdy Track Lab dorazí exkluzivně na konzoli PlayStation 4, kde jej bude možné hrát s headsetem PlayStation VR. Tvořit ve hře budete vlastní hudbu, kterou následně budete moci sdílet s celým světem. A nezáleží vůbec na tom, zda jste zkušení profesionálové, nebo jste se tvorbě hudby v životě ani nepřiblížili. Jestliže vám tento koncept zní dobře, doporučili bychom vám si výše zmíněné datum zakroužkovat v kalendáři.

 

 

žádný

komentář

Upírské hardcore RPG Code Vein se odkládá na příští rok

datum: 14.7.2018 8:00:00 | autor: Papírek7 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Vydavatel Bandai Namco ohlásil zprávu ohledně dlouho vyvíjeného RPG Code Vein. To mělo vyjít již v září tohoto roku, ale nakonec se jeho vydání odkládá až na blíže nespecifikovaný začátek roku 2019. Na E3 přitom byla jeho hratelná ukázka a Code Vein již mělo být téměř hotové. Autoři neprozradili, co stojí za rozhodnutím Code Vein odložit a vyhnout se tak důležité vánoční sezóně. Snad se tedy dočkáme alespoň do jara.

 

 

žádný

komentář

Wasteland 2: Director’s Cut na Switch dorazí v srpnu

datum: 12.7.2018 11:27:54 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Když do světa vyrazilo CRPG Wasteland 2 poprvé, hromady hráčů si jej zamilovaly prakticky na první pohled. Rozhodně však nejde o hru, které by si byl schopen užít každý. Jestliže se nicméně řadíte mezi nostalgiky, jež dětství trávili hraním originálního Wastelandu z roku 1988 a původních dvou Falloutů, a Wasteland 2 vám pod ruku ještě nepřišel, měli byste to okamžitě napravit. Přicházíte tak totiž o desítky hodin zábavy, k nimž vaše srdce přiroste po prvních pěti minutách. Dopřát si Wasteland 2: Director’s Cut navíc nově budete moci také na konzoli Nintendo Switch, kam, jak bylo právě oznámeno, titul dorazí již v průběhu srpna.

 

 

žádný

komentář

Oblíbená free-to-play akce Warframe přichází na Switch

datum: 11.7.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

K původnímu vydání kooperativního kousku Warframe došlo už před více než pěti lety. Tehdy se hra zařadila spíše k průměrnějším free-to-play titulům, čemuž odpovídalo její hodnocení ze strany kritiků i přijetí ze strany hráčů. Tvůrci hry však každou reakci a výtku důkladně zvážili a napříč lety na ní usilovně pracovali. Postupně jsme se tak dočkali obrovské spousty rozsáhlých updatů, s jejichž pomocí se ze hry stalo něco dočista nového. A přesně to je také důvodem, proč se Warframe v současnosti těší tak obrovské popularitě. Tvrdá práce vývojářů se jim odměnila, rozhodně nás proto nepřekvapuje, že si za další cíl vzali dostání hry na konzole Nintendo Switch. Na portu už se usilovně pracuje, přesné datum jeho vydání však zatím známo není. Snad to ale nepotrvá příliš dlouho.

 

 

žádný

komentář

Akční RPG Tanzia vyrazí do světa již za dva týdny

datum: 9.7.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Roztomile vypadající akční RPG Tanzia, v němž dostaneme příležitost prozkoumat otevřený svět plný kouzel i příšerek, má konečně datum vydání. Beta verze hry je na PC k dispozici pro všechny nadšence díky programu Steam Early Access již od první poloviny minulého roku. Do finální verze však naskočíme nejprve exkluzivně na konzoli Nintendo Switch, kde má Tanzia v plánu vyjít již 19. července. Není se ale třeba bát, na PC verzi zapomenuto nebylo a vyrazit by do světa měla krátce po té pro Switch. Zatím však nebylo řečeno, kdy přesně se tak stane. Na záběry z hraní titulu se můžete podívat v níže umístěném traileru.

 

 

žádný

komentář

Na PS4 a XONE se chystá úspěšný survival horor Monstrum

datum: 5.7.2018 10:24:15 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Survival horor Monstrum vyšel na osobních počítačích už v květnu roku 2015. Většině hráčů se tento titul velice zalíbil, o čemž svědčí především jeho uživatelská hodnocení na Steamu a velké počty prodaných kopií. Není se proto vůbec čemu divit, že se jej jeho tvůrci rozhodli nabídnout také hráčům na jiných platformách. Konkrétně můžeme v blízké době očekávat vydání titulu na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Přesného data vydání se nám zatím, bohužel, nedostalo. Podívat se však můžete alespoň na trailer, jehož prostřednictvím byly konzolové verze hry oznámeny.

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Castaway Paradise již brzy dorazí i na konzole

datum: 5.7.2018 10:15:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Máte-li chuť si pořídit loď, zakotvit ji na opuštěném ostrově a založit tam nenápadné městečko, je pravděpodobné, že ve skutečném životě se vám tento sen hned tak nesplní. Abyste se tak vyhnuli oplétačkám s úřady, soudním sporům o vlastnická práva a dalším problémům, můžete svého snu dosáhnout alespoň ve světě videoher. Roztomilý titul Castaway Paradise vám k tomu dá navíc ideální příležitost. Hra se již několik let nachází na PC a mobilních zařízeních. Nyní se jejího vydání dočkáme konečně také na PlayStationu 4 a Xboxu One. Na tyto dvě konzole by hra měla dorazit 31. července letošního roku.

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Oznámena point-and-click adventura Disease: Hidden Object

datum: 3.7.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Popularita konzole Nintendo Switch míří v současnosti ke hvězdám. Není se proto čemu divit, že se spousta tvůrčích celků na tuto konzoli rozhodla zaměřit, přičemž jedním z řady exkluzivních titulů, s nimiž se na ní v blízké době setkáme, je čerstvě oznámená point-and-click adventura Disease: Hidden Object. V té ocitneme v roli bývalého doktora, jehož mysl přechází mezi dvěma světy - tím skutečným a světem plným halucinací. Sami však budeme muset nalézt odpověď na otázku, který je který. A není se čemu divit, že prostředí opuštěné nemocnice nám k tomu příliš nepomůže.

 

 

žádný

komentář

Prozkoumejte do detailů vizuální zpracování chystaného Spyro Reignited Trilogy

datum: 3.7.2018 9:04:55 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Spyro the Dragon se v herním světě objevil poprvé již v roce 1998. Od toho momentu zazářil v celé sérii titulů, přičemž první tři díly této série nám již zanedlouho přistanou na talíři v kompletu Spyro Reignited Trilogy. Klasiky, kterých si dosud bylo možné dopřát výhradně na původním PlayStationu, tak budou k dispozici pro všechny fanoušky i na současné generaci konzolí. Práce, kterou na hrách tvůrci ze studia Toys for Bob odvedli, je skutečně neuvěřitelná, o čemž vás utvrdí nejnovější video, v němž je porovnávána grafika původních her a jejich remasterů. Spyro Reignited Trilogy vyjde již 21. září letošního roku na PlayStationu 4 a Xboxu One.

 

 

žádný

komentář

Červencové nabídce PS Plus vévodí Heavy Rain a Absolver

datum: 29.6.2018 10:35:08 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pokud si každý měsíc platíte službu PlayStation Plus, zajisté se již nemůžete dočkat nabídky her, kterou si pro vás Sony připravilo na červenec. V návaznosti na květnové uvolnění titulu Beyond: Two Souls si v příštím měsíci na PS4 budeme moci zdarma zahrát výborný kousek Heavy Rain, o nějž se také postarali tvůrci ze studia Quantic Dream. Zajímavá akce Absolver je druhou z her určených pro nejnovější z konzolí, do 11. července však navíc můžete stále ještě ukořistit FPS Call of Duty: Black Ops 3. Na PS3 bude v červenci k dispozici Rayman 3 HD a Extreme Exorcism, pokud pak fandíte spíše přenosným konzolím, na své Vitě si budete moci dopřát Space Overlords a Zero Escape: Zero Time Dilemma.

 

žádný

komentář

Catherine: Full Body dorazí i na Západ

datum: 28.6.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Puzzle platformovka Catherine získala v roce 2011 celou řadu ocenění, které si zasloužila především za svoji originální hratelnost, skvěle vyprávěný příběh a výborné vizuální zpracování, s nímž si ihned potyká každý nadšenec do anime. Původně hra vyšla na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360, její tvůrci se nicméně rozhodli svým fanouškům nabídnout též remaster, do nějž bychom se měli pustit už v průběhu příštího roku. Vyjít by měl na konzolích PlayStation 4 a PlayStation Vita pod názvem Catherine: Full Body. Tentokrát navíc Západ nebude muset čekat na lokalizaci, neboť je připravována rovnou spolu s verzí určenou pro Japonsko.

 

 

žádný

komentář

PS Plus rozdává v červenci Heavy Rain a Absolver

datum: 28.6.2018 10:00:00 | autor: Papírek7 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Po červnovém Beyond: Two Souls Sony pokračuje s interaktivními příběhovými zážitky a opět předplatitelům PS Plus na konzoli PS4 servíruje další hru od studia Quantic Dream. Jen dva měsíce zpět vydaný Detroit: Become Human to samozřejmě není, ale místo něj je to zároveň skvěle hodnocená hra Heavy Rain z roku 2010. Druhou hrou zdarma je multiplayrová bojovka Absolver. Kromě toho je do 11. července také možné si stáhnout a hrát Black Ops III, čímž chce Sony upozornit na blížící se vydání čtvrtého dílu v listopadu tohoto roku.

Majitelé PS3 se v červenci mohou těšit na Rayman 3 HD a Deception IV: The Nightmare Princess. Pokud někdo z vás vlastní kapesní PS Vita a zároveň členství, v červenci si můžete zahrát Space Overlords a Zero Escape: Zero Time Dilemma.

 

žádný

komentář

Na Switch míří sportovní kousek Hyper Sports R

datum: 27.6.2018 13:49:30 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Na konzoli NES vyšel jeden z prvních sportovních titulů všech dob s názvem Hyper Sports už před více než třiceti lety. Nyní si na tuto polozapomenutou značku vzpomnělo Konami a rozhodlo se ji vzkřísit z mrtvých, aby si s ní mohli užít chvíle zábavy všichni hráči, kterým doma pod televizí leží Nintendo Switch. A my si myslíme, že to je skvělý nápad. Nejnovější konzoli od Nintenda chybí hra, která by se podobala legendárnímu Wii Sports, přičemž nově oznámený Hyper Sports R by tuto pozici mohl s přehledem zastat. Na to, jak vypadá, se můžete podívat v prvním traileru, jehož prostřednictvím hra byla oznámena.

 

 

žádný

komentář

Oznámen filmový kousek The Quiet Man

datum: 23.6.2018 11:05:22 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 70% (5 hlasů)

Pokud si potrpíte na titulech, jež spoléhají na zajímavý příběh a realistické vizuální zpracování, mohl by vás zaujmout kousek The Quiet Man, který byl v minulém týdnu oznámen vydavatelskou společností Square Enix před začátkem výstavy E3. Tyto dvě charakteristiky by totiž tato hra měla splňovat na výbornou. Titul by neměl být nijak dlouhý a mělo by jej být bez problémů možné projet na jediné posezení. Považovali bychom jej proto spíše za technologické demo než klasickou hru. Vypadá nicméně skvěle. Dočkat bychom se hry měli v srpnu na PC a PS4.

 

 

žádný

komentář

Victor Vran se podívá i na Switch v Overkill edici

datum: 21.6.2018 15:33:48 | autor: Malinka | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Po zhruba třech letech od vydání se diablovka Victor Vran podívá také na konzoli od Nintenda a to rovnou v Overkill edici. Tato svižná a nápaditá akční rpg hra nabídne lokální kooperaci pro dva hráče a online kooperaci pro až čtyři hráče. Řadu herních postav, zbraní a speciálních schopností využijete nejen v původní hře, ale i ve dvou rozšířeních Motörhead: Through the Ages a Fractured Worlds, které budou přímo součástí. Prozatím se můžete podívat na krátký trailer, přečíst si naši recenzi PC verze (73 %) a vyčkat na 28. srpna, kdy hra pro Switch vychází.

 

žádný

komentář

RPG Divinity: Original Sin II se na konzolích ukáže na konci srpna

datum: 21.6.2018 8:30:36 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Kdybychom brali v potaz průměrné hodnocení, můžeme RPG Divinity: Original Sin II považovat za nejlépe hodnocenou hru roku 2017. Kromě kritiků titul sklidil obrovský úspěch též u samotných hráčů, takže se není čemu divit, že bývá mnohdy označován za nejlepší hru uplynulého roku. Zanedlouho si jej bude možné dopřát prostřednictvím finální edice hry nazvané Divinity: Original Sin II - Definitive Edition též na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, kam základní hra dorazí v balení se svým rozšířením Sir Lora DLC a veškerými updaty. Kdy se tak stane? Pokud vše půjde podle plánu, titul by měl vyjít již 31. srpna tohoto roku.

 

 

žádný

komentář

Závody Team Sonic Racing se objevily v novém traileru

datum: 20.6.2018 9:03:39 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Z legendárních postaviček se kromě Maria a jeho kamárádů na závodní okruh v minulosti již několikrát vydal také Sonic. Ten si s sebou obvykle bere i další z hrdinů spadajících pod společnost Sega, což koneckonců platí i pro připravované závody Team Sonic Racing. O těch jsme se poprvé dozvěděli teprve pár měsíců zpátky, rozhodně bychom je však nechtěli ztratit z hledáčku. Vypadají totiž skvěle. Navíc se u nich není třeba bát, že by šlo o pouhý optický klam, protože na něm pracuje zkušené studio, které se v minulosti staralo třeba o sérii Sonic & Sega All-Stars Racing a vypomáhalo i na závodech Forza Horizon 2. Team Sonic Racing vyrazí na PC, PS4, XONE a Switch již v prosinci letošního roku.

 

 

žádný

komentář

Trailer ke God of War připomíná včerejší Den otců

datum: 18.6.2018 11:54:45 | autor: Papírek7 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Sony se včerejší svátek Dne otců rozhodlo oslavit stylově a trailerem na God of War připomíná, jaký hluboký vztah Kratos a Atreus spolu mají. Pokud jste čekali, že trailer má nalákat na nové DLC, chyba lávky. Ve hře kromě nové možnosti New Game Plus žádné rozšíření není. Jen Sony využilo Dne otců k připomenutí své skvělé hry.

 

žádný

komentář

Lara se v novém traileru na Shadow of the Tomb Raider staví vlastním démonům

datum: 18.6.2018 11:10:29 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Když do světa v roce 2013 studio Crystal Dynamics vypustilo novou Laru Croft, okamžitě jsme si ji zamilovali. V porovnání s hrdinkou, kterou jsme znali z předchozích her, totiž působila jako skutečný člověk. Fakt, že byla rebootem odstartována celá série navazujících her, nám proto ani v nejmenším nevadí. V pořadí již třetí titul s názvem Shadow of the Tomb Raider nás vypraví prozkoumávat mayské pyramidy do džunglí Mexika a Peru, přičemž větší hrozbou než po zuby ozbrojení protivníci se v něm pro Laru zdají být její vlastní démoni. Jak se s nimi bude schopná vypořádat? To se dozvíme již 14. září na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplist